Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vec mi nedostaju njegove reakcije jbt...
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Da se bar hoce ispostaviti ovaj otkaz ispravnim, da se ponovi slucaj Scolari. Ferguson se oglasio i rekao da su mu stariji igraci dosli glave, isto to je rekao i Pardew.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • I koliko ce na kraju morati Abramovic da plati za ceo ovaj fijasko sa AVBom?

        Bese nekih 10-15m evra da se dovede iz Porta... i koliko je dobijao po sezoni, 8m i na koliko je potpisao ugovor? Znaci verovatno nista ispod 20-25m evra samo na AVBa?!

        Comment


        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
          I koliko ce na kraju morati Abramovic da plati za ceo ovaj fijasko sa AVBom?

          Bese nekih 10-15m evra da se dovede iz Porta... i koliko je dobijao po sezoni, 8m i na koliko je potpisao ugovor? Znaci verovatno nista ispod 20-25m evra samo na AVBa?!
          Mozda i oko 30M. Ma sumnjam da to previse brine Abramovicha, on ne zna sta ce s parama. Steta samo sto je dao otkaz Ancelotiju i sad poptuno protraci celu sezonu.
          sigpic

          Comment


          • Ne znam da li sam ovo napisao ali u vezi sa izgradnjom novog stadiona, neki dan su izlozeni prijedlozi uprave. Izgradnja novog stadiona na mjestu danasnjeg Bridgea kostala bi 600m funti i sanse za to su minimalne. Onda bismo u tom slucaju 3 godine igrali na nekom drugom stadionu. Takodje, prosirivanje ovog Bridgea na 55.000 ne bi bio nimalo lak poduhvat zbog zeljeznicke koja je tik uz stadion, ali postoji mogucnost. A najvece sanse postoje za izgradnju novog stadiona, kapaciteta 60.000 u blizini sadasnjeg stadiona.

            Zelja navijaca je prosirivanje trenutnog Bridgea...
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • A i smo valjda neki navijaci ,i ja bih najvise voleo da se prosiri,al posto je tesko N O V I stadion deluje predivno za mene !


              Nadam se da ce Di Mateo uvesti neke promene,mada tesko ce moci izvesto brzo,samo da Tores ne igra krilo !

              Comment


              • Pa jbg, navijaci bi najradije da se ostane na ovom stadionu. Ali prosirivanje bi kostalo kao izgradnja potpuno novog, modernog stadiona. Klub gleda kako da se finansijski nosi sa Arsenalom i Unitedom, koji imaju vece kapacitete.

                Ne ocekujte puno od Di Mattea.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • proci ce oni u ligu sampiona ne brinite,ali sledece god da se napravi opasan tim,sa falcaom,hulkom,modricem,i jos dvojcom igraca i bice to to
                  a novi stadion mora od 60000 i vise ako moze,posto ovaj sadasnji ako se prosiri na 55 000 nije to to mora da prati ove najvece klubove chelsea u svemu

                  Comment


                  • Originally posted by Bluegolub88 View Post
                    proci ce oni u ligu sampiona ne brinite,ali sledece god da se napravi opasan tim,sa falcaom,hulkom,modricem,i jos dvojcom igraca i bice to to
                    a novi stadion mora od 60000 i vise ako moze,posto ovaj sadasnji ako se prosiri na 55 000 nije to to mora da prati ove najvece klubove chelsea u svemu

                    Ali sledece god da se napravi opasan tim,sa falcaom,hulkom,modricem,i jos dvojcom igraca i bice to to = 150.000.000+

                    Comment


                    • Pa doslo je druze vrijeme za totalnu rekonstrukciju generacije koja je tu 7-8 godina.

                      Inace Boas je bio jako isfrustriran i tuzan nakon sto mu je urucen otkaz. Lampard, Cole i Drogba su igraci sa kojima je imao konflikte.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Zao mi je AVB-a. Dali su mu otkaz u najgorem mogucem trenutku, mogli su mu dati jos priliku sa Napolijem u LS. Ovim potezom je Chelsea i dokazao u stvari kakav je klub(mislim na upravu i Abramovicha).

                        Ne znam kako ce se Di Matteo snaci, WBA je igrao lep fudbal pod njegovim vodstvom, ali su primali mnogo golova.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Di Matteo je doveo Eddieja Newtona na mjesto pomocnog trenera. On je radio sa Di Matteom u WBA-u takodje kao pomocnik. A Chris Jones je novi fitness trener, dok ne dodje neko drugi. Posto je ekipa Portugalaca zajedno sa Boasom otisla.

                          Za one koji ne znaju, Eddie Newton je bio dijete Chelseaja. Igrao je poziciju zadnjeg veznog i nastupao za nas od 1992. g. - 1999. g.
                          1994. g. u finalu FA Cupa napravio je dvije greske koje su nas kostale trofeja (skrivio penal i pogrijesio u odbrani). U naredne dvije godine '95. i '96. igrao je 1/2 finale istog takmicenja, da bi konacno 1997. g. uspio zajedno sa ostatkom tima doci do trofeja FA Cupa pobjedom nad Middlesbroughom 2:0. Strijelci za Chelsea su tada bili upravo ljudi koji ce nas sada voditi do kraja sezone: Di Matteo i Newton.

                          Spoiler

                          1998. g. osvojio je jos UEFA Cup Winners' Cup i League Cup. Medjutim, onda se povrijedio a tadasnji nas trener Gianluca Vialli u klub je doveo dosta boljeg veznjaka koji je osvojio iste godine SP sa Francuskom - Didiera Deschampsa. Eddie je naredne godine otisao u Birmingham kao slobodan igrac.

                          Oprostio se od fudbala zbog konstantnih povreda koljena, a takodje je i presao na islam jer je bio ozenjen Turkinjom po imenu Zeliha.

                          Necete zaboraviti ovu frizuru:
                          Spoiler


                          Zelim im svu srecu! Neka nas izvuku iz ovoga ako ikako mogu.
                          Spoiler
                          Last edited by bracala; 05-03-12, 15:49.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Robbie i Eddie su mi bas gotivci, ali kakvi su treneri to je pitanje. WBA je igrao lep fudbal sa njima ali rezultati nisu bili neki. Ako Chelsea uspe da igra isto tako lepo sigurno ce ostvariti bolje rezultate jer su mnogo iskusniji od igraca WBA.
                            Bas je bio Eddie Newton na ChelseaTV u petak, slusao sam ga malo, dobar je lik, imao je neka dobra zapazanja u vezi sa trenutnom situacijom. Eto kakva slucajnost, 2 dana kasnije je u svlacionici Chelsea-ja.
                            Sve u svemu, ne ocekujem neke specijalne promene, ali ajde da vidimo. Za mene bi bio uspeh da zavrsimo cetvrti, da stignemo makar do 1/2 finala FA Cupa. U LS vec imamo ozbiljan zaostatak tako da tu ne ocekujem mnogo. Ostalo je 12 utakmica u ligi, bio bih zadovoljan da pobedimo na 8 i da prikazemo dobru igru. Ako se to desi valjalo bi zadrzati Robbie-a.
                            sigpic

                            Comment


                            • Robbie i Eddie - kao neki likovi iz serije.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Mene ne bi iznenadilo uopste da di Mateo napravi neki dobar posao i recimo doguraju do 4 pozicije.
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X