Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako ih Kapelo uzme postavice ih u vrstu Gvardiola u Chelsea nikako, tanak je on za Engleze... Bijelsu ne bih dovodio nikako. Benitez bi verovatno odradio dobar posao
    Voleo bih da Boas uzme Inter.
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Zamislite sada Di Matteo osvoji LS E joooj...
      Ili FA Cup.

      Uzas je ovo, ko zna sta ce se izdesavati do kraja sezone.
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • I bice na kraju izmedju Capella i Beniteza...

        Ali koliko fali Wilkins to je smijesno. Tek se sada vidi sta je taj covjek znacio za ovaj klub. Kako god da budemo igrali, ja necu pljuvati Di Mattea.

        Pa vjerovatno ce i zavrsiti Boas kod vas. Bar se tako pricalo posljednjih dana...

        @ Ivane

        Zamisli Di Matteo nas dovede do 4. mjesta...
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Originally posted by tata Mumi View Post
          I bice na kraju izmedju Capella i Beniteza...

          Ali koliko fali Wilkins to je smijesno. Tek se sada vidi sta je taj covjek znacio za ovaj klub. Kako god da budemo igrali, ja necu pljuvati Di Mattea.

          Pa vjerovatno ce i zavrsiti Boas kod vas. Bar se tako pricalo posljednjih dana...

          Ni dan danas ne znam sto su Vilkinsu nisu produzili ugovor?
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Originally posted by Condition23 View Post
            Ni dan danas ne znam sto su Vilkinsu nisu produzili ugovor?
            Ne znam stvarno, valjda trazio vecu platu. Ne znam, ali i da je to istina, mora se legendi dati ono sto zeli. Jer je covjek bio bas ono sto je potrebno treneru. Bio je Carlu desna ruka, a igracima otac!
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by tata Mumi View Post
              Ne znam stvarno, valjda trazio vecu platu. Ne znam, ali i da je to istina, mora se legendi dati ono sto zeli. Jer je covjek bio bas ono sto je potrebno treneru. Bio je Carlu desna ruka, a igracima otac!
              Daj bre pa i da je trazio tolike pare sta kao nisu mogli da daju ko zna kako je Roman ustajao tih dana mozda ga nervirao neki telohranitelj Anceloti sa Vilkinsom osvoji Ligu i FA kup prvi put u istoriji kluba. Preko 100 golova su imali u ligi i Abramu se to ne svidi
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Roman kolko je dobrih poteza imao toliko je i losih. Kad god se umesao u dovodjenje igraca upropastio je stvar (Shevchenko, Torres). A taj otkaz Wilkinsu je nesto najsmesnije sto je uradio ikada, potpuno nepotrebno...
                sigpic

                Comment


                • Kad se samo setim sta mi se motalo po glavi kad je stigao Shevcenko Zamisljam Drogba i Andrej ko ce to da zaustavi. Pravi tandem da terorise odbrane. Isti slucaj za Toresa znamo sta je bilo.
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Nema potrebe sada za kuknjavom ! Slazem se u POTPUNOSTI sa Tonyjem. Covek,AVB, NIJE nikako zasluzio da ima priliku da vodi klub ne naredne sezone, nego do kraja ove ! I moja baba je znala da je tim trebao da se podmladi jos letos,al necu o tome vec sam to rekao 1000 puta.

                    Podrska Di Mateu,sto se mene tice nek nam on bude trener i naredne godine , Kapela ne mogu da smislim, Beniteza isto.

                    Comment


                    • Originally posted by Drogba View Post
                      Nema potrebe sada za kuknjavom ! Slazem se u POTPUNOSTI sa Tonyjem. Covek,AVB, NIJE nikako zasluzio da ima priliku da vodi klub ne naredne sezone, nego do kraja ove ! I moja baba je znala da je tim trebao da se podmladi jos letos,al necu o tome vec sam to rekao 1000 puta.

                      Podrska Di Mateu,sto se mene tice nek nam on bude trener i naredne godine , Kapela ne mogu da smislim, Beniteza isto.
                      Da, da, i onda ces imati borbu za opstanak u PL.
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Dobar je Di Mateo,igrao je WBA pod njim dosta dopadljiv fudbal,sjecam se da su dobili Arsenal 3-2 na Emiratesu iako su gubili 2-0,takodje su nadigrali i Liverpul na Enfildu(mada taj Hodzsonov Liverpul rijetko ko nije nadigrao).
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • Polako,videcemo kako se ce stvari odvijati sa Di Mateom na klupi. Covek je igrao za nas 6 godina, imao je i tesku povredu,mora se ispostovati covek. Ako ne ide, tu je uvek neko novi .

                          Comment


                          • Pa da, Di Matteo je legenda, navijaci ga vole. Ali ja ne vjerujem i ne ocekujem da on nas sada prodrma i da udjemo u seriju pobjeda. Ali neka pokusa, vidjecemo sad... Mada je i on svjestan da ako nas ne izvuce iz ovih govana (znaci moramo biti 4.) nece nas voditi naredne sezone. Ali ja sam svakako za to da legende imaju neke funkcije u klubu.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Originally posted by tata Mumi View Post
                              Pa da, Di Matteo je legenda, navijaci ga vole. Ali ja ne vjerujem i ne ocekujem da on nas sada prodrma i da udjemo u seriju pobjeda. Ali neka pokusa, vidjecemo sad... Mada je i on svjestan da ako nas ne izvuce iz ovih govana (znaci moramo biti 4.) nece nas voditi naredne sezone. Ali ja sam svakako za to da legende imaju neke funkcije u klubu.
                              Ja mislim da nas on svakako nece voditi naredne sezone, pa cak i da osvoji LS.
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • I to sto kazes...

                                Evo jednog sjebanog videa...


                                KTBFFH!
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X