Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mourinho 100% ostaje u Realu i sljedecu sezonu, a to znaci da ce zavrsiti ugovor sa Realom a to je jos 2 sezone. I onda ce on postati najtrazenija osoba jer citav svijet ga zeli ;)

    capelo je za vas

    Comment


    • @edohz

      Bas si siguran da ostaje 100% ?

      Comment


      • Nedavno je odrzana skupstina Reala gdje je Perez zagarantovao ostanak Mourinha i sljedece sezone, a i Mourinho je potvrdio

        Comment


        • Ja mogu da garantujem da Murinjo ode na kraju sezone , njegov patern ili kako se vec kaze je 2 sezone , prva uigravanje a druga osvajanje sve sto se moze osvojiti i uzece LS i La Ligu i dovidjenja Real
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Mourinho ako ima imalo mozga odradice ugovor u Realu i onda pravac Man United. To bi mu bio potez karijere, a i Ferguson se nebi bunio da ga dr.Mourinho naslijedi

            ovakvom Chelseu, sa ovakvim vlasnikom tesko ko moze pomoci

            Comment


            • Benitez, Capello, Bielsa, Guardiola. Ko je vas pik?

              Capello ce nas preuzeti na moju veliku zalost. Covjek kojeg najmanje gotivim od pomenute cetvorke.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Originally posted by edohz View Post
                Mourinho ako ima imalo mozga odradice ugovor u Realu i onda pravac Man United. To bi mu bio potez karijere, a i Ferguson se nebi bunio da ga dr.Mourinho naslijedi

                ovakvom Chelseu, sa ovakvim vlasnikom tesko ko moze pomoci
                I ja mislim da ce biti tako,citao sam par tekstova na netu i dosta sam siguran da ce Murinjo da zameni Fergusona.Mada ne treba "terati" starog lista u penziju
                sigpic

                Comment


                • ja sam negde cuo da je 1 pik da vas preuzne a to je Benitez

                  Comment


                  • Originally posted by tata Mumi View Post
                    Svaka cast Guardioli, ali mislim da on nije neki takticar i da ni njegove ideje nece proci ovdje. Tj. proci ce sigurno ako dobije priliku, a dobice je kao i Boas. Otprilike 6 mjeseci ili najvise jednu sezonu. On sjajno diriguje Barcelonom, ali tamo je ustaljen sistem i klinci od 14. godina znaju kako trebaju trcati i gdje trebaju trcati, tako da mu u prvi tim dolaze igraci koje vec znaju kako da se ponasaju na terenu. A Guardiola je tu da ih motivise i da drzi atmosferu u ekipi...
                    Moc Barselone je u kompaktnom, utemeljenom sistemu, koji stremi ka savrsenstvu, ali koji dozvoljava da individualni kvalitet ipak dodje do izrazaja. Kako na terenu, tako i na klupi. Slazem se da je posao u Barseloni ipak drugaciji od ostalih, pogotovo za bivseg kapitena ovog tima, ali Gvardiola ipak vrlo dobro zna sta i kako radi. Medjutim, ja ga i dalje jos neki period vidim na klupi Katalonaca.

                    Sto se Viljasa-Boasa tice, zao mi je sto je dobio otkaz. Istina je da rezultati nisu bili dostojni ocekivanja, ali treba pogledati kvalitet igrackog kadra i sumirati utiske sto se ponasanja i zalaganja odredjenih igraca tice. On je moderan trener, fudbalski vrlo dobro obrazovan, koji zeli da njegov tim igra atraktivan i ofanzivan fudbal. Nazalost, malo od toga je vidjeno na terenu. Pritisak i ne bas veliki autoritet itekako su uticali na njegov rad.

                    Roman samo neka ovako nastavi i Celzi nista nece osvojiti. Toliko losih kupovina u protekle dve godine. Otpustanje Ancelotija se pokazalo kao losa odluka, a realno stanje stvari nimalo ne garantuje da ce ova odluka biti oznacena kao ispravna. Tim pre sto je Di Mateo postavljen na klupu.

                    Sve najbolje Andreu Viljasu-Boasu uz zelje da svoje umece ponovo pokaze ocima javnosti u nekom drugom klubu.

                    Comment


                    • Originally posted by tata Mumi View Post
                      Benitez, Capello, Bielsa, Guardiola. Ko je vas pik?

                      Capello ce nas preuzeti na moju veliku zalost. Covjek kojeg najmanje gotivim od pomenute cetvorke.
                      Capello vjerovatno preuzima,za Guardiolu mislim da je rezervisano mjesto u Interu,jer Morati zeli da ga dovede po svaku cijenu,sto se tice Rafe njemu pored Capello-a dajem najvise sanse da preuzme klupu Celsija,takodje bih se slozio za Capello-a,njegova filozofija mi se nikako ne svidja,jeste da je veliki autoritet,ali generalno mi se ne svidja fudbal koji njegove ekipe igraju,Real,Juve,Engleska,sve te ekipe koje je vodio su igrale uglavnom defanzivno sa 2 zadnja vezna,tipican Italijanski stil igre...
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • S obzirom na Abramovichevu proslost ovo i nije neko iznenadjenje. Da se ne lazemo, AVB je odradio ocajan posao, ako neko misli da je zasluzio jos jednu sezonu ja bih samo da pitam "Cime je zasluzio?" Ja nisam video 2 njegova dobra poteza cele sezone. Pokusava neku taktiku koja ne prolazi sa ovim igracima, i posle ljudi kazu "Nije on kriv, krivi su igraci sto ne znaju da igraju kako on hoce." Pa upravo je on kriv sto pokusava nesto sto ne moze da uspe sa trenutnim igrackim kadrom. Forsira istu formaciju cele sezone, dozvoljava da mu stoperi organizuju napade, izbacuje Lamparda iz postave iako je izmislio fudbal za sve u klubu. Nije dao priliku nijednom mladjem igracu a ima ih talentovanih najmanje 3/4.
                        E sad, Robbie, pa ono sto sam video dok je vodio WBA mi se svidelo, ali i on je popio otkaz zbog slabijih rezultata. On ce sigurno forsirati napadacki fudbal, mislim da ce imati vece postovanje od igraca, s obzirom da je legenda kluba. S druge strane, nisam siguran koliki je takticki znalac, i da li ce uspeti na tom polju da promeni stvari.
                        Samo nije mi jasno, pise da ce Di Matteo voditi ekipu do kraja sezone, a pominju se i moguce zamene. Jel se tu misli ko bi mogao da dodje na mesto trenera na leto ili sada?
                        Ako na leto dolazi neko nov, ja bih Guardiolu, najtalentovaniji je, ko kaze da je njegov posao lak u Barci, bez uvrede, nema pojma sta prica. Barca nije bila ni blizu tako mocna pre njega, a imali su mozda cak i bolje igrace (mislim na Ronaldinha, Deca, Etoa, Giuly-a itd.). Tek su sa Guardiolom poceli da ovako dominiraju.
                        A ako neko dolazi sada, ja bih Capela ili Beniteza (mada njega ne volim). Mislim da su obojica odlicni takticari i organizatori, sigurno bi ekipa bila mnogo disciplinovanija. A to je ono sto je trenutno najpotrebnije, i na tome najvise zameram AVB-u, sto nije uspeo makar posteno da ih organizuje...
                        sigpic

                        Comment


                        • Sta ces uciniti sa nama Robi?


                          Vec vidim ovakvu facu u narednoj utakmici:
                          Spoiler
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Ocajna partija protiv WBA , sramota mislim da je zasluzeno dobio Boas otkaz , nismo odigrali 2 dobre utakmice sa njim na celu
                            Dobar je Di Matteo legenda kluba vidit cemo kako ce to izgledati

                            Comment


                            • Volio bih da nasa legenda uspije ali tesko ce biti. Nije ni njemu sada lako, jer su on i Andre bili partneri. Ovaj ga je i vratio u klub. Neka mu je sa srecom!
                              Last edited by bracala; 04-03-12, 16:05.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Auuuu jbt, koliko god da smo ocekivali otkaz, ja sam se sokirao

                                Ne znam stvarno, da je Wilkins sada ovdje ja se ne bih previse brinuo, ali ovako stvari ce ici samo jos gore...
                                Ne bih volio da tim preuzme Capello. Stvarno ne zelim to. Ali ako tu ima nesto pozitivno, onda je to sto on nece dopustiti stoperima da organizuju igru, koliko sam ja upucen, on to mrzi...
                                Uglavnom, ovo je fijasko.

                                EDIT: Pominje se povratak Robbena.
                                Last edited by Drunken Whaler; 04-03-12, 16:46.
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X