Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A i ne znam kako si zamislio njega,Lamparda,Esjena i Ramiresa zajedno?Verovatno si mislio da se igra bez krila.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      A i ne znam kako si zamislio njega,Lamparda,Esjena i Ramiresa zajedno?Verovatno si mislio da se igra bez krila.
      Zamislio sam ih u dijamant formaciji,znaci Esien zadnji vezni,polu lijevo Pirlo,polu desno Ramires i polu spic Lampard,sa ofanzivnim bekovima koji zatvaraju cijelu stranu.

      Comment


      • Zasad Montolivo je najblizi potpisu za Chelsea, sto se tice tih veznjaka, mada moguce je i da dodje recimo Modric ili Pastore...a za krila Neymar je izrazio zelju da igra za Chelsea, ali negdje sam procitao da je lik slozio dijete vec, tako da ce jos razmisliti a mozda i pricekati da mu se cura porodi u Brazilu...
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • To bi moglo da se igra samo pre par godina kad su Pirlo i Lampard bili mladji,jer opet nisu dovoljna 2 prodorna igraca a ova dvojica su izgubili prodornost,jedino da ispred budu 2 napadaca koja mogu da bacaju odbrane nenormalno svojim driblinzima a Drogba to ne moze i dok Tores nije u toj formi.Ali sve je to sta bi bilo kad bi bilo,cinjenica je da ce Celsi imati ludo leto.
          sigpic

          Comment


          • Kako lepi planovi Chelsea, mogli su i Ronalda da traze.

            Salim se naravno, mozda pokusaju da dovedu Kun Aguera, koji bi im od ovih igraca bio najbolja opcija, jer moze da igra i krilo i napadaca i ofanzivnog veznog. On bi bio pun pogodak, a 45 miliona nije puno.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Ma opsta je cinjenica da im pojacanja trebaju... ali kao navijac najradiji bih bio da Maludu,Kalua i Obi Mikela nikad vise ne vidim na Stamfordu...

              Comment


              • Jao sad se pominje Slucki, trener CSKA, kao mogucnost za Chelsea. Koga god da dovedu moraju da mu damu vremena da obnovi ovu ekipu, i da prihvate cinjencu da sledeca sezona mozda nece biti tako uspesna. Za taj posao je bio najbolji Ancelotti posto je vec dve godine radio sa ovom ekipom i znao mnogo vise o mladim igracima koje imaju nego sto ce neki novi znati. Po meni je Chelsea bio sam svoj najveci protivnik od kad ih je Roman uzeo, da nije bilo tako bili bi jos uspesniji.
                sigpic

                Comment


                • Ima Celsi dobrih mladih igraca,Staridz,Kakuta,McEhran,Borini,zaista momci od kojih moze nesto biti.Samo sto je Celsi klub gde tesko mladi dolaze do izrazaja.

                  @Tony_G slazem se da su znali da budu sami sebi protivnik od dolaska Romana ali bez njega i njegovih para ipak ne bi bili ovo sto su sad,samo sto ce on jedino Murinju dati odresene ruke da sastavi sebi ekipu,cak ni Anceloti nije sam mogao nista.A ne znam kako oni misle da ce im Van Basten ili neko od tih pominjanih neafirmisanih trenera uraditi nesto bolje od Ancelotija.Sve u svemu,dogodine ce im biti paklena sezona kako stoje stvari.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Ima Celsi dobrih mladih igraca,Staridz,Kakuta,McEhran,Borini,zaista momci od kojih moze nesto biti.Samo sto je Celsi klub gde tesko mladi dolaze do izrazaja.

                    @Tony_G slazem se da su znali da budu sami sebi protivnik od dolaska Romana ali bez njega i njegovih para ipak ne bi bili ovo sto su sad,samo sto ce on jedino Murinju dati odresene ruke da sastavi sebi ekipu,cak ni Anceloti nije sam mogao nista.A ne znam kako oni misle da ce im Van Basten ili neko od tih pominjanih neafirmisanih trenera uraditi nesto bolje od Ancelotija.Sve u svemu,dogodine ce im biti paklena sezona kako stoje stvari.
                    Upravo tako.
                    Slazem se da bez Romana ne bili ni blizu ovoga sto su sada, ali realno je da covek ne zna nista o fudbalu, a zaeli da odlucjuje. Razumem ja da covek koji daje tolike pare za nesto zeli da bude u centru odlucivanja, ali jbg, to je kao kad bih ja otvorio pekaru i ucio pekare kako da mese hleb.
                    Sto se tice mladih igraca opet si u pravu, a tu je opet glavni problem Roman. Svaki trener koji dodje u Chelsea zna da mu posao visi o koncu i onda sigurno da nece da eksperimentise sa mladima, nego ide na sigurno, i ne mozes da ih krivis. Tek je Ancelotti poceo malo da ubacuje mladje igrace, dosta ih je dobijalo priliku, nadam se da ce makar 2/3 uspeti. Zaboravio si da pomenes Van Anholta koji kad god je igrao izgledao je identicno kao Ashley Cole, trci gore dole celu utakmicu, ima kvalitetan centarsut, nznm da li si ga ikad gledao ali ja sto sam video stvarno me je odusevio. Nema srece da je ispred njega A. Cole, koji ima tek 30 god.

                    Mislim da im je Ancelotti bio poslednja sansa za neki kontinuitet, sad ce Roman da dovede nekog trenera, onda 5/6 novih igraca i ako ne bude uspeha onda opet novi trener koji ce opet imati neke nove zamisli i tako stalno u krug.
                    sigpic

                    Comment


                    • Kakutu sam pomenuo,nisi dobro procitao a Van Anholta sam zaboravio,odlican igrac,adekvatno je menjao Kola i pokazao da vredi.
                      sigpic

                      Comment


                      • Da da, obrisao sam u medjuvremu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Sada sam cak nasao negdje da se pominju i Lippi i Pelegrini kao moguci treneri, a ako bi Turska izgubila od Belhije u narednom mecukvalifikacija, onda Hiddink ne bi imao sanse da Turke odvede na prvenstvo pa bi onda prihvatio ponudu trenera Chelsea-ja!
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • http://www.sportske.net/vest/medjuna...ali-43288.html
                            pa to je savrseno ako hidink dodje...

                            Comment


                            • Ma vise mi je iskreno muka od toga ko ce doci...svaki dan nova 3 trenera

                              Najsvjezije sto sam procitao je da bi cak i Guardiola mogao u Chelsea, jer ovo finale ce navnodno biti njegova zadnja utakmica na klupi Bareclone!
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Pa ne bi me cudilo da Guardiola bude trener Chelsea. To sam odavno cuo gao mogucnost, pa je onda malo zamrla ta prica, ali deluje mi prilicno ubedljivo ova vest da mu je veceras poslednja utakmica za Barsu. Nekako novinari cesto pisu neke gluposti, ali nikad ne iznose ovakva predvidjanja, zato mislim da su mozda i tacna. E sad da li ce u Chelsea to je drugo pitanje, ali se namece ta opcija kao najverovatnija.
                                Bas me zanima kako bi on odradio posao i da li bi mu Abramovich dao vise vremena u slucaju neuspesne prve sezone...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X