Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma Chelsea ne treba uopste da misli o prelaznom roku jos jer sezona jos traje , ovo je u zadnjih 6-7 godina najteza situacija , na korak su od eliminacije u LS , u PL su 5-ti , mora AVB to da pritisne , koliko ja znam u svlacionici nikako nije dobra atmosfera i sve se vuce od onda kada nije pustio Anelku na bozicni rucak ili sta vec , cini mi se da je Terry izasao protiv njega tada ili Lampard... Uglavnom mora da se pritisne ove sezone ...

    off : ledeni da stavi u sig arsenal izbacuje milan ... znamo sta bi se desilo
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Originally posted by Miko View Post
      Ma Chelsea ne treba uopste da misli o prelaznom roku jos jer sezona jos traje , ovo je u zadnjih 6-7 godina najteza situacija , na korak su od eliminacije u LS , u PL su 5-ti , mora AVB to da pritisne , koliko ja znam u svlacionici nikako nije dobra atmosfera i sve se vuce od onda kada nije pustio Anelku na bozicni rucak ili sta vec , cini mi se da je Terry izasao protiv njega tada ili Lampard... Uglavnom mora da se pritisne ove sezone ...

      off : ledeni da stavi u sig arsenal izbacuje milan ... znamo sta bi se desilo
      A ti Miko da igras za Chelsea, osvojili bi i PL i LS.
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Originally posted by Miko View Post
        Ma Chelsea ne treba uopste da misli o prelaznom roku jos jer sezona jos traje , ovo je u zadnjih 6-7 godina najteza situacija , na korak su od eliminacije u LS , u PL su 5-ti , mora AVB to da pritisne , koliko ja znam u svlacionici nikako nije dobra atmosfera i sve se vuce od onda kada nije pustio Anelku na bozicni rucak ili sta vec , cini mi se da je Terry izasao protiv njega tada ili Lampard... Uglavnom mora da se pritisne ove sezone ...

        off : ledeni da stavi u sig arsenal izbacuje milan ... znamo sta bi se desilo
        Terry nije nikako bio protiv njega vec ga je podrzao. Nije ni Lampard, vec je rekao da ne voli sjediti na klupi dok Chelsea ne pobjedjuje. A o prelaznom roku se itekako treba razmisljati, nebitno da li mi budemo na kraju 3. ili 5.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Originally posted by Ivan Piper View Post
          A ti Miko da igras za Chelsea, osvojili bi i PL i LS.
          steta sto ne igram fudbal ;)
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Originally posted by Miko View Post
            Ma Chelsea ne treba uopste da misli o prelaznom roku jos jer sezona jos traje , ovo je u zadnjih 6-7 godina najteza situacija , na korak su od eliminacije u LS , u PL su 5-ti , mora AVB to da pritisne , koliko ja znam u svlacionici nikako nije dobra atmosfera i sve se vuce od onda kada nije pustio Anelku na bozicni rucak ili sta vec , cini mi se da je Terry izasao protiv njega tada ili Lampard... Uglavnom mora da se pritisne ove sezone ...

            off : ledeni da stavi u sig arsenal izbacuje milan ... znamo sta bi se desilo

            De Miko priseti se sta je tacno bilo, secas se kad je Teri napao Boasa pred svima na rucku ?

            Comment


            • Barcelona i oba Manchestera zele naseg mladog veznjaka iz akademije. U pitanju je Ruben Loftus-Cheek (16). Sto je najgore, mogu ga uzeti jer mali jos nije potpisao profesionalni ugovor sa nama.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Originally posted by tata Mumi View Post
                Barcelona i oba Manchestera zele naseg mladog veznjaka iz akademije. U pitanju je Ruben Loftus-Cheek (16). Sto je najgore, mogu ga uzeti jer mali jos nije potpisao profesionalni ugovor sa nama.
                Tako je zvezdi i partizanu non stop doduse ne bas da ih uzmu mancesteri i barselona nego manji klubovi. Secam se koja je fora bila za Sulejmanija...javnost je znala za njega, kakav je talenat i sta moze da pokaze i on ode bez obestecenja (mada je on tu izjebao stvari) E sad jadni mi sto i ne znamo koliko klinaca koji imaju predispozicije da budu vanserijski igraci odu iz kluba a da niko nema pojma ni ko su
                Sto se tice Celsija cim krenu ovakve spekulacije u medijima, odmah treba da mu roknu ugovor (kad je vec odlican mladi igrac) egal onom sto bi odprilike ponudio City. Pljune Roman sicu za ugovor i posle 3-4 godine ima vrhunskog igraca u prvom timu molim lepo Rubene ne ides nigde
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Brate Mumi ne mogu da oni tek tako uzet, odnosto samo oteti i preseliti ga u utd.ilibarsu. I klinja se nesto pita,tj. on odlucuje,ali i mi se pitamo .

                  Comment


                  • Upravu ste obojica. Pita se i mali a i mi. Ali ako on hoce ici, ne mozemo ga mi zadrzati... Ali nadam se da ce ostati kod nas. Kao sto kaze Conda, lupit mu ugovor odmah na kraju sezone i to je to.

                    Spoiler
                    Lakse mi je zvati te Conda.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Originally posted by tata Mumi View Post
                      Upravu ste obojica. Pita se i mali a i mi. Ali ako on hoce ici, ne mozemo ga mi zadrzati... Ali nadam se da ce ostati kod nas. Kao sto kaze Conda, lupit mu ugovor odmah na kraju sezone i to je to.

                      Spoiler
                      Lakse mi je zvati te Conda.
                      Moze Conda moze Mali ako hoce sad u ovim godinama da ide i ako je sprzen na Barsu i njenu Masiju i Sitijeve ogromne pare onda i nije za Chelsea moze odmah da ode. Treba da se razvije svest o tome koliki je klub Chelsea i ako si ti deo njega jos od klinackih dana i imas sve uslove da budes vrhunski igrac a ti hoces da ides onda idi konju mali nisi vredan Celsija
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Upravo to. Ako sada zeli ici, bolje je neka odmah ode, a ne da za par godina kada/ako postane odlican igrac pocne sliniti za nekim drugim klubom, pa da imamo situacije kao sa Fabregasom. Ali ako je Terry mogao od malih nogu srasti sa klubom i ostati u njemu svoju citavu karijeru, moze i on. Ali kazem opet, ako mu se ide neka ide...

                        Zato je meni strasno zao McEachrana. Momak bukvalno izgara od zelje da zaigra za klub u kojem je od svojih tinejdzerskih dana. Prosao cijelu akademiju, dosao do prvog tima ali nikako da mu se pruzi sansa u prvih 11. Zato bih bio presrecan ako bi mali Josh naredne sezone dobijao drasticno vise prilike u prvih 11. Takav igrac 99% nece nikada pomisliti da ode iz kluba, samo da mu se da prilika.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Originally posted by tata Mumi View Post
                          Upravo to. Ako sada zeli ici, bolje je neka odmah ode, a ne da za par godina kada/ako postane odlican igrac pocne sliniti za nekim drugim klubom, pa da imamo situacije kao sa Fabregasom. Ali ako je Terry mogao od malih nogu srasti sa klubom i ostati u njemu svoju citavu karijeru, moze i on. Ali kazem opet, ako mu se ide neka ide...

                          Zato je meni strasno zao McEachrana. Momak bukvalno izgara od zelje da zaigra za klub u kojem je od svojih tinejdzerskih dana. Prosao cijelu akademiju, dosao do prvog tima ali nikako da mu se pruzi sansa u prvih 11. Zato bih bio presrecan ako bi mali Josh naredne sezone dobijao drasticno vise prilike u prvih 11. Takav igrac 99% nece nikada pomisliti da ode iz kluba, samo da mu se da prilika.
                          McEachran moze da bude Lampard samo i vise od njega samim tim sto je ponikao u Celsiju. Fizicki malo da ojaca i ima da bude cudo od njega
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Ja ga vec sada obozavam, a nije poceo igrati vaznu ulogu u ekipi. Evo u Swanseaju dobija 20-30 minuta po utakmici sto je odlicno za iskustvo i dizanje samopouzdanja. Mada mislim da je mogao i kod nas dobijati istu minutazu, jer je izmislio fudbal za recimo Maloudu koji je cesto znao biti u veznom... Ali ajde, samo da on nastavi ovako u Swanseaju i bez povreda. Malo da nabaci mase preko ljeta... Naredne sezone prosto mora poceti vise da se koristi.

                            Ocekujem da ako ostane Boas da mu se da sansa. Steta je da Josh ostane "nedorecen".
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Originally posted by tata Mumi View Post
                              Ja ga vec sada obozavam, a nije poceo igrati vaznu ulogu u ekipi. Evo u Swanseaju dobija 20-30 minuta po utakmici sto je odlicno za iskustvo i dizanje samopouzdanja. Mada mislim da je mogao i kod nas dobijati istu minutazu, jer je izmislio fudbal za recimo Maloudu koji je cesto znao biti u veznom... Ali ajde, samo da on nastavi ovako u Swanseaju i bez povreda. Malo da nabaci mase preko ljeta... Naredne sezone prosto mora poceti vise da se koristi.

                              Ocekujem da ako ostane Boas da mu se da sansa. Steta je da Josh ostane "nedorecen".
                              Malouda je od ove sezone definitivno precrtan sa fudbalske mape Nisam gledao Josha u Svonsiju ali ako, neka samo gura mozda do kraja sezone bude imao jos vecu minutazu. Ih, pa nije budala Anceloti kad ga je ubacivao kad smo vec kod Svonsija http://www.youtube.com/watch?v=iif-1AU6X98
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Malouda je mozda i najbolji primjer procitanog i izduvanog igraca. Mislim da sada i oni u Kini razmisljaju da li da ga uzmu.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X