Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Tony_G View Post
    Nije Essien igrao desnog beka nijednom ove sezone, to se desavalo prethodnih godina kada su imali povredjene desne bekove. Ali posle finala LS 2008 ja se ne secam da je opet igrao tu poziciju, Kalou je bogami dosta igrao ove sezone, cak je poceo na Old Trafordu a Anelka bio na klupi. Bio je solidan Kalou, dao je oko 15/16 golova. A sto se tice lose odradjenog leta tu se slazemo, osim sto ti mislis da je Ancelotti napravio greske a ja mislim da je greske napravio odbor (vlasnik). U Celsiju nije uvek trener onaj koji odlucuje koga ce dovesti, nijedan trener ne bi odlucio da pusti Ballacka, Cola, Deca, Bellettia i Carvalha da odu a da dovede Ramiresa i Benayouna, to cak ni Benitez ne bi radio. Jedini transfer koji se zna da je Ancelotti licno trazio je David Luiz, koji inace ispade najbolje pojacanje. Ove ostale dovodi 'klub' a trener nek se snalazi.
    Izvini onda,Dale je cini mi se rekao da jeste pa sam i ja tako pomislio.Kalu jeste igrao dosta,ali je trebao i vise to je poenta.A Anceloti je pogresio sto nije zagrizao da mu dovedu jos kog igraca na leto i sa jos nekim izmenama ali svejedno nije trebao da dobije otkaz,a broj trenera koji ce biti jednako dobri ili bolji je sveden na minimum,jer ce Murinjo tesko nazad u Celsi a Hidink cisto sumnjam da ce raskidati ugovor sa Turcima.Viljas Boas je perspektivan,ali jos se ne moze reci da je klasa i pitanje je da li uopste napusta Porto.Ostaje da neko napravi ekipu pa da dovedu Beniteza,posto zele LS a on je tata eliminacionih meceva,ako se ne varam jedini covek koji ima pozitivan skor protiv Murinja u nokaut fazi LS.

    Sad pocinju price kako je Tores Liverpulov insajder u Celsiju i kako je otisao da bi doneo Liverpulu pare i da ce namerno da igra lose za rivala a kad Liverpul sastavi sampionski tim da ce da se vrati i osvaja.
    sigpic

    Comment


    • E to poslednje je naucna fantastika. Ko god da je prodao tu pricu je totalni idiot. Toresa ionako sad mrze Liverpulovi navijaci.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Tony_G View Post
        E to poslednje je naucna fantastika. Ko god da je prodao tu pricu je totalni idiot. Toresa ionako sad mrze Liverpulovi navijaci.
        Ma znam,samo kazem kakve sve price postoje.
        sigpic

        Comment


        • Kako nije igrao ?

          A protiv Uniteda u prvoj utakmici ??
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Originally posted by Dale View Post
            Kako nije igrao ?

            A protiv Uniteda u prvoj utakmici ??
            E da zaboravio sam na to,slabo mi danas mozak radi.
            sigpic

            Comment




            • Ma to je jedina tekma sto sam ja vidio da je Essien igrao RB-a ove sezone , ali dobro igrao je taj majstor skoro sve u Chelseau , samo jos da ga stave u napad i na go
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Originally posted by Dale View Post
                Kako nije igrao ?

                A protiv Uniteda u prvoj utakmici ??
                E sad sam pogledao sastave timova u 4 utakmice sa Unitedom. 3 puta je Ivanovic poceo kao desni bek, a 1 Bosingwa (u toj prvo utakmici) i 10 min pre kraja ga je zamenio Mikel a Essien je otisao na desnog beka. Ako to racunate onda stvarno.....
                sigpic

                Comment


                • Pa ja sam samo za tu utakmicu i rekao ;)

                  Vidio sam da je S-Nash spomenuo da sam ja to rekao , pa sam samo objasnio na sta sam mislio , da ne bude da gluposti pricam
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Pošto mi je FK Čelsi jedan od omiljenijih klubova, kada bi mogli da me 'čuju', preporučio bih im da odmah kontaktiraju Pirla, koji bi mogao da odigra za 'Londonske plavce' dve godine vrlo dobrog fudbala, da im 'udahne' dušu u srednji red, da razigrava navalne igrače, da poveže konce na sredini terena, da prenese svoje dragoceno iskustvo u ostrvski fudbal... Verujem da bi i sam Pirlo bio veoma motivisan da pokuša u Engleskoj PL... Na ovu ideju, došeo sam vođen intuicijom i procenom da bi to bio pun pogodak. Čelsiju taman toliko treba (oko dve godine) da zaista čvrsto 'stane na noge'. Pirlo je veoma korektan - fudbaler i čovek!!!




                    P.S.
                    Odmah posle posta, čuo sam da je Pirlo već u Juventusu, na medicinskim testovima... Želim mu zdravlje i dobre igre u Juveu!
                    Last edited by Dragooon; 24-05-11, 18:09.
                    "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                    Comment


                    • Ma Pirla su povrede unistile,tesko da moze jos puno da pokaze,a to je uz Dzerarda najbolji centralni vezni kog sam gledao.Celsiju treba Van der Vart,Modric ili Pastore,a sva trojica su se i pominjali.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Ma Pirla su povrede unistile,tesko da moze jos puno da pokaze,a to je uz Dzerarda najbolji centralni vezni kog sam gledao.Celsiju treba Van der Vart,Modric ili Pastore,a sva trojica su se i pominjali.
                        Slažem se s tobom, nego misli se roje, pa gledano opšte fudbalski..., mada sećaš se kada je Mateus, npr, pre svoje tridesete već bio 'otpisan' zbog ahilove tetive, a on posle bio još bolji, zreliji, oborio neke rekorde u fudbalu... Pirlo je veoma pozitivan momak, želim mu zdravlje, da 'vaskrsne' fudbalski, gde god!?
                        Evo, čujem da je pred potpisivanjem za Juventus! OK... Ćao!
                        "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                        Comment


                        • Originally posted by Dragooon View Post
                          Slažem se s tobom, nego misli se roje, pa gledano opšte fudbalski..., mada sećaš se kada je Mateus, npr, pre svoje tridesete već bio 'otpisan' zbog ahilove tetive, a on posle bio još bolji, zreliji, oborio neke rekorde u fudbalu... Pirlo je veoma pozitivan momak, želim mu zdravlje, da 'vaskrsne' fudbalski, gde god!?
                          Evo, čujem da je pred potpisivanjem za Juventus! OK... Ćao!
                          Meni je Pirlo jedan od omiljenih igraca i ja se nadam da ce se majstor vratiti.Zdrav bi bio odlicno pojacanje za svaki tim,ne samo za Celsi,za svakog dobrog trenera je Pirlo dobrodosao u klub.
                          sigpic

                          Comment


                          • Odlicno bi pojacanje za Celsi bio Pirlo,mada su male sanse da ce doci.Tad bi vjerovatno na sredini igrali on,Lampard,Esien i Ramires.To bi bila vrhunska sredina terena.Ali i da Modric dodje bio bi odlicno pojacanje ili Pastore.

                            Comment


                            • Originally posted by Fedex ba View Post
                              Odlicno bi pojacanje za Celsi bio Pirlo,mada su male sanse da ce doci.Tad bi vjerovatno na sredini igrali on,Lampard,Esien i Ramires.To bi bila vrhunska sredina terena.Ali i da Modric dodje bio bi odlicno pojacanje ili Pastore.
                              Vec je potpisao za Juve. ;)
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Vec je potpisao za Juve. ;)
                                Steta,bio bi pravi igrac za Celsi.

                                Comment

                                Working...
                                X