Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema veze,videcemo koliko je ko jak i gde je Napoli a gde je Chelsea.

    Comment


    • Attached Files
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • @Ivane

        Ivanovic je nenormalno jak u duelima. Odlicno zatvara svoju strana kada je bek. I ne komplikuje mnogo kao Bosingwa. Protiv Birminghama je pokazao kako se centrira. Bosingwa bi trebao da se ugleda malo na njega... A onaj centarsut za Lamparda protiv Blackburna, vanjskom, je nesto cime me je kupio. Mora Bane igrati od prve kao bek!

        Ali zato imam osjecaj da ce Bosingwa na poziciju lijevog beka...
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Originally posted by tata Mumi View Post
          @Ivane

          Ivanovic je nenormalno jak u duelima. Odlicno zatvara svoju strana kada je bek. I ne komplikuje mnogo kao Bosingwa. Protiv Birminghama je pokazao kako se centrira. Bosingwa bi trebao da se ugleda malo na njega... A onaj centarsut za Lamparda protiv Blackburna, vanjskom, je nesto cime me je kupio. Mora Bane igrati od prve kao bek!

          Ali zato imam osjecaj da ce Bosingwa na poziciju lijevog beka...
          Pa da, o tome ti pricam.
          A Bosingwa, neka ga na poziciji lijevog beka, cini mi se da je nekako sigurniji od Bertranda. A opet, ovo je velika utakmica, i to ide u prilog Bosingwi.
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • 90% je da ce Bosingwa na lijevog beka sutra. Ako odigra kao protiv Uniteda, dobro i jest. Zato ce ga i Boas tu opet staviti. S druge strane, male su sanse da se ukaze prilika neiskusnom, ali opet momku koji izgara za svaki minut proveden u prvih 11 i koji gine svake sekunde na terenu.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by tata Mumi View Post
              Jesmo ko neka sekta. Ti sa dresom nas vadis, moracu i ja nesto nabaviti... Probacu sa forsiranjem jednih te istih carapa, mozda pomogne.
              vidis ja stavljam Torresa na avatar, nekad kad je bio u dobroj formi pokusavam na razne nacine

              Drogba, hvala ;)
              sigpic
              Champions League... is the world against us- John Terry

              Comment


              • Originally posted by Spaha View Post
                vidis ja stavljam Torresa na avatar, nekad kad je bio u dobroj formi pokusavam na razne nacine

                Drogba, hvala ;)
                Vec si to napisao juce
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Mozda je covjek malo pripit, necemo mu zamjeriti.

                  Kad ce vise i ta utakmica... Zadnji put kad sam ovako s nestrpljenjem iscekivao utakmicu, izgubili smo od Evertona. Al' opet se radujem sutrasnjem mecu iako nemam nekih pretjeranih povoda s obzirom na formu i povrede.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Originally posted by tata Mumi View Post
                    Mozda je covjek malo pripit, necemo mu zamjeriti.

                    Kad ce vise i ta utakmica... Zadnji put kad sam ovako s nestrpljenjem iscekivao utakmicu, izgubili smo od Evertona. Al' opet se radujem sutrasnjem mecu iako nemam nekih pretjeranih povoda s obzirom na formu i povrede.
                    Aloo, bjezi spavaj, ne razmisljaj o utakmici! Nesrecan si mnogo po nas! Moj dres nam nece znaciti nista pored tebe!

                    Mene vec uhvatila trema jbt.
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Samo ti obuci dres cim ustanes sutra, neka preko dana prikuplja tu pozitivnu vibru.

                      Evo piskaraju da ce Torres od prve. A moja zelja je Tito.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Jedva cekam utakmicu sutra , red je da nas razvesele nakon dugo vremena , u takmicenju u kojem nam nedostaje trofej , nerjesen ishod sa postignutim golom bi bio dobar
                        Vidit cemo sutra kako ce sve izgledati ali Blue is the colour !!
                        sto se mene tice formacija 4-3-2-1, i naravno Ivanovic da dobije prednost nad Bosingwom to nema dileme , Ivanovic nam je u nekoliko zadnjih utakmica najvazniji igrac, najbolje je odigrao protiv Birminghama i Evertona takodjer
                        Moramo zaustaviti Cavanija , al nije u njima problem treba zaustaviti njihove vezne igrace to trebaju raditi Essien i Ramires ;) A Lampard nek gura gore lopte za Titu , Sturridga i Matu .. COME ON CHELSEA !

                        Comment


                        • Originally posted by Layzick View Post
                          Ne sporim ja veru,nego taj pogled na Napoli kao da su nizerazredna ekipa a daleko su od toga.Pitanje,hipoteticki naravno,da je Chelsea trenutno u najboljoj ovosezonskoj formi pod Boas-om jel jaci od Sitija?
                          Stvarno ne smatram Napoli za nizerazrednu ekipu nego jednostavno verujem u Celsijev prolaz. Ne mogu ni da razmisljam o tome sta bi bilo kad bi bilo. Cinjenica je da ni Napoli nije u nekoj vrhunskoj formi i po meni imaju mnogo vise bledih partija nego prosle sezone. Ovo je nokaut faza i iz tog razloga vise sansi dajem Celsiju oslanjajuci se na iskustvo igraca a Boga mi i Boasa.
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan Piper View Post
                            Vec si to napisao juce
                            nesto nije u redu, prije nego sto cu pisati bili su stari postovi pa sam na njih odg. :/ a svoj prvi post nisam uopste vidio, strange
                            sigpic
                            Champions League... is the world against us- John Terry

                            Comment


                            • http://www.youtube.com/watch?v=wwx7kdWSnP4

                              nema sta, parkirali tik do vrata
                              sigpic
                              Champions League... is the world against us- John Terry

                              Comment


                              • Originally posted by Condition23 View Post
                                Stvarno ne smatram Napoli za nizerazrednu ekipu nego jednostavno verujem u Celsijev prolaz. Ne mogu ni da razmisljam o tome sta bi bilo kad bi bilo. Cinjenica je da ni Napoli nije u nekoj vrhunskoj formi i po meni imaju mnogo vise bledih partija nego prosle sezone. Ovo je nokaut faza i iz tog razloga vise sansi dajem Celsiju oslanjajuci se na iskustvo igraca a Boga mi i Boasa.
                                Ruku na srce, nije ni Chelsea u nekoj formi pa da se hvale da su bolji od Napolia. Napoli je ekipa iz Italije i ako dobro udju u match mogu nanjeti dosta problema ranjenom Chelseau. Mislim da bi se vi sutra trebali zadovoljiti i sa nerjesenim rezultatom, po mogucnosti uz golove, mada i ja ovdje favoriziram Chelsea za prolaz, ali nikako se ne smije podcijeniti Napoli.

                                Comment

                                Working...
                                X