Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mags Serbia View Post
    Mourinho definitivno na kraju sezone napušta Madrid. Svi mu kliču i u Milanu i u Londonu. Može čovek da bira u koji klub će da ode ili da se vrati a umro bih od smeha kada bi Jose izabrao neku reprezentaciju da vodi.
    Posle onog danas, 99% dolazi u Chelsea na kraju sezone (ako ne zauzmemo 4. mjesto)
    Pamtite sta sam rekao.
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Uuu, evo jedne informacije, izvor pouzdan.
      Ovo je poslednja sezona u kojoj cemo gledati Lamparda i Drogbu. Ako AVB prezivi, tj ako ostane menadzer i naredne sezone, rijesice se ovih igraca. Dobio je dozvolu od Romana.
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Originally posted by Ivan Piper View Post
        Uuu, evo jedne informacije, izvor pouzdan.
        Ovo je poslednja sezona u kojoj cemo gledati Lamparda i Drogbu. Ako AVB prezivi, tj ako ostane menadzer i naredne sezone, rijesice se ovih igraca. Dobio je dozvolu od Romana.
        Pa covek je jednostavno budala. Kako Giggs i Scholes igraju u Unitedu sa 39 godina?
        sigpic

        Comment


        • Stvarno,ako se rijesi Lamparda je budala,Drogba ulazi u godine i pruza slabije partija,ali i dalje je to iznad prosjeka.
          Te igrace koji su bili okosnica kluba godinama(Teri,Lampard,Drogba...),po meni ne treba pustati,koliko ti igraci znace mladim igracima,koliko nauce od njih,pored sveg drugog na terenu.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • E pa stvarno ovo nema smisla vise. On isto kao da mrzi Chelsea , oni majstori koji su u Chelseau igrali fantastican fudbal i dali Chelseau sve sto imaju , on sada zeli da ih se rijesi ili ih ponizava i ubacuje u igru u 85. minuti . Mislim stvarno .. Drogba , Lampard , Essien , Terry , Cech , Cole , ja se njih ne bih rijesio sve dok oni ne bi pozeljeli da odu , ali eto ocigledno AVB ima neke druge planove .

            I moram da kazem : Meni je bilo bas drago kad je Chelsea doveo AVB-a , i on mi se svidio kao trener i kao covjek , mislio sam da ce u Chelseau da pravi velike stvari , ali ovo me bas iznenadjuje ..
            Last edited by Dale; 19-02-12, 09:06.
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • AVB-a ce neko polomiti do kraja sezone ....
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Mislim da ga drzi samo LS,ako to osvoji ima da ga Roman ne dira,i naravno da zavrsi u top4?
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Originally posted by Gangrena View Post
                  AVB-a ce neko polomiti do kraja sezone ....
                  Ja.....


                  Ako osvoji LS ostace bez obzira na poziciju u ligi jer bi automatski igrali LS sledece godine kao branioci trofeja. Ali naravno da Chelsea nece osvojiti LS. Samo se nadam da nece biti nekog ponizavanja od Reala ili Barse. Jedina sansa za trofej je FA Cup, ali da li cemo pobediti na St. Andrewsu gde je Birmingham neporazen cele sezone? Veliko je pitanje, ali to nam je jedina sansa za trofej, pogotovo jer su vec ispali United, City i Arsenal. Mada mislim da ce Tottenhem uzeti FA Cup.
                  A to za Lamparda i Drogbu, pa razumeo bih donekle da su odigrali lose ove sezone, ali upravo su njih dvojica golovima doneli neke vazne pobede. Lampard je cak najbolji strelac ekipe sa 11 golova cini mi se. Bas me zanima Romanova reakcija kad se zavrsi ova sezona. Po igrackom kadru mogli smo lagano da budemo uz Tottenhem i United, bar je to moje misljenje...
                  sigpic

                  Comment


                  • Kraljevi moji, nema nista od LS, sta vam je... A Tony mi uze rijec iz usta. Ako kojim slucajem izbacimo Napoli, samo da nas ne ponize Real ili Barcelona, Bayern...

                    A sto se tice ovoga oko igraca, samo da kazem da bih ja njih stavio na klupu naredne sezone. Ne bih ih vise forsirao toliko, ali davao bih im priliku sa klupe u bitnim mecevima. Ostavio bih ih zbog toga sto imaju veliki znacaj za mlade igrace...
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Izgleda da je AVB-u uzor Arsen Wenger pa zato forsira mlade igrace, a prodaje ove starije.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Originally posted by Topdzija View Post
                        Izgleda da je AVB-u uzor Arsen Wenger pa zato forsira mlade igrace, a prodaje ove starije.
                        Dobri su njih dvojica ovako...

                        A evo i highlightsa sa FA Youth Cup meca izmedju nas i West Hama. Da vas podsjetim, bilo je 3:3 u regularnih 90, a onda smo na penale prosli 5:4.



                        Kako mladi igraju leprsavo. To naravno ne znaci da bi neki od njih bili tako dominantni u PL, ipak je to za nekoliko klasa ozbiljnije takmicenje, ali svakako veseli kada mladi igraju fino. Obratite paznju na 2 odlicne asistencije Swifta. A Feruz me opet odusevljava svojom brzinom i agresivnoscu...
                        Last edited by bracala; 19-02-12, 11:16.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Originally posted by Topdzija View Post
                          Izgleda da je AVB-u uzor Arsen Wenger pa zato forsira mlade igrace, a prodaje ove starije.
                          Pa Wenger ima dobre ideje koje bi sigurno prosle da nisu forsirani da prodaju najbolje igrace svake godine. A AVB ne forsira mlade igrace, u tome i jeste problem, sto covek ne zna sta hoce. Kao on menja Chelsea iz korena... Mozes misliti... Nije dao priliku nijednom mladom igracu. Voli da izbaci Lamparda iz prve tako s vremena na vreme, ne znam da li ocekuje da Meireles postane nosilac igre na sredini ili ne daj Boze Ramires sa onakvom tehnikom. Kakva je to revolucija koju AVB sprovodi kad Malouda igra svaku drugu utakmicu umesto da tu igraju Kakuta i Josh. Ma nemam vise zivaca za AVB-a.

                          Mumi ne bih ih ni ja racunao na Lamparda i Drogbu kao na vodje ekipe, vise bi ih koristio u rotaciji sto je normalno u njihovim godinama. Ali nikako ih ne bih prodao, makar ne Lamparda, Drogbin odlazak i ne bi bio takva katastrofa, pogotovo jer on hoce ogromnu platu i ugovor na 2 godine a mislim da nece moci da odbije ponudu Kineza na leto.

                          Moja postava za sledecu godinu, 4-2-3-1, gde bi ova trojica igrala na fazon City-jeve trojke, sto znaci bez striktne pozicije, nego gde se zadese...

                          Cech, Ivanovic, Luiz, Terry, A.Cole - Essien, Lampard - Mata, McEachran, neko nov (Hazard/Ganso, taj kalibar) - Sturridge

                          Naravno treba sto vise koristiti Bertranda jer ce uskoro izgubiti zelju da ostane u klubu, realno ne moze vise da ceka da dobije sansu u prvom timu, ima 22 godine i sad mora da krene da igra, ako to ne dobije ovde napustice klub a to bi bila steta, takodje van Aanholt mora da dobije priliku, mozda u ofanzivnijoj ulozi jer je prevelika konkurencija za levog beka, a takodje je veliki talenat. Na sredini naravno bi trebalo koristiti Ramiresa i Meirelesa za rotaciju, moze Ramires mozda da igra i u ovoj trojici iza napadaca gde bi dosla do izrazaja njegova brzina. Ne uliva mi poverenje kao centralni vezni jer nema dobru tehniku. Jos bih koristio Kakutu u toj rotaciji napred, i Lukaku menjao sa Stturridge-om. Torres neka ide, nista nije uradio, kriva je i ekipa koja slabo igra pa tako on ne moze da dodje do izrazaja, ali imao je i prilican broj propustenih prilika, pogotovo ne mogu da mu oprostim prazan gol na Old Trafordu i sansu protiv Uniteda na Bridge-u. I jos valja isporbati Luiza na sredini, steta je da ta tehnika ostane neiskoriscena, a ionako je nesiguran na stoperu. Eto, neke moje ideje, koje je trebalo isprobati vec ove sezone, tako da bi sledece vec imali jasnu sliku sta moze sta ne moze, ovako samo izgubljena sezona gde niko nije ostvario napredak, a stagnacija zapravo znaci nazadovanje u fudbalu...
                          sigpic

                          Comment


                          • Mozda bi Chelsea mogao da ponudi Atletico Madridu Fernanda Torresa + milione za Radamela Falcaa. Ipak je Fernando Torres bio ljubimac "Jorgandzija" pa mislim da bi to upalilo. Kad smo vec kod odlazaka/dolazaka.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Originally posted by Topdzija View Post
                              Mozda bi Chelsea mogao da ponudi Atletico Madridu Fernanda Torresa + milione za Radamela Falcaa. Ipak je Fernando Torres bio ljubimac "Jorgandzija" pa mislim da bi to upalilo. Kad smo vec kod odlazaka/dolazaka.
                              To ce se i desiti...

                              @Tony
                              Sto se tice te tvoje startne postave za narednu sezonu, uglavnom se slazem. Samo znas i sam da ce Sturridge igrati krilo jer ce na ljeto doci neko tipa Falcao i taj igrac ce se rotirati sa Lukakuom. A za ove rotacije, mislim da bi to bilo malo previse. OK za uvodjenje Bertanda, ali ne moze se ni Cole tako lako "baciti". Dakle, na toj poziciji su Cole, Bertrand i Van Aanholt. A samo bi Bertrand dobijao sansu, ruku na srce meni djeluje zrelije od Van Aanholta. Obojica su veliki talenti. Ali bas mi je zao sto je tolika konkurencija na tom lijevom beku. Da je Van Annholt desni bek to bi bio vrh. A opet tesko da ce Van Aanholt dobiti sansu na krilu recimo jer si i sam rekao da bi tu mogao biti "taj neko" (Hazard/Willian). Tako da ce biti velika steta sto ce mozda bas Van Aanholt ostati neiskoristen... Bas su on i Bertrand baksuzi. Obojica lijevi bekovi... Zao mi je njih bas, iako vjerujem da ce Bertrand postati nas novi lijevi bek.

                              Lamparda bih sa klupe ubacivao. Ili bi mi igrao par utakmica, pa onda malo odmora. Kao Giggs u Unitedu. Essien bi mi bio ispred Romeua zbog iskustva i kvaliteta, ali bih ubacivao i Romeua svakako. A Ramires i Meireles bi nam mogli biti te rotacije. Njih bi koristio u zavisnosti od utakmice ili povreda. Zavisi kakva bi se igra koristila u pojedinim mecevima. Za kontre i dosta trke, Ramires naravno. Ako treba pomoci malo Mati i Essienu tu na centru sa loptom, onda Meireles. Bilo bi puno onda gurati i Luiza tu... Jbg, ima dosta tih mogucnosti.

                              Tvoje bi bilo ovako (stavio sam Williana jer nam je on najblizi):
                              Spoiler


                              A sta mislite o ovome:
                              Spoiler


                              Willian, Mata, Josh bi mogli imati tu slobodu da se rotiraju za vrijeme utakmice kao sto ti kazes.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • http://www.goal.com/en-gb/news/2559/...lazar-markovic

                                Vec je bilo price oko ovoga...

                                Comment

                                Working...
                                X