Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Condition23 View Post
    Verujte ljudi Chelsea ce da eliminise Napoli... Bilo kako bilo u ligi i los pocetak AVB-a sa ekipom koju je preuzeo letos...mislim da ce upravo on presuditi u tom dvomecu..osvojio je LE i ima iskustvo kada je pod velikim pritiskom. Takodje mislim da ce Terry (ako ne bude povredjen) i Ivanovic zaustaviti Kavanija i da ce Lavezzi i Hamsik biti odseceni... I da.. naravno + Drogba sa kojim Chelsea izgleda drugacije i dobija na zustrini!
    Ja ti vjerujem, ali ako nas slazes...

    Ma Drogba prosto mora igrati prvu. Ali opet postoji velika mogucnost i da nece igrati zbog AKN-a. Vjerovatno je izmoren, pa ce mu trebati malo odmora...
    Last edited by bracala; 12-02-12, 10:39.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Originally posted by Condition23 View Post
      Verujte ljudi Chelsea ce da eliminise Napoli... Bilo kako bilo u ligi i los pocetak AVB-a sa ekipom koju je preuzeo letos...mislim da ce upravo on presuditi u tom dvomecu..osvojio je LE i ima iskustvo kada je pod velikim pritiskom. Takodje mislim da ce Terry (ako ne bude povredjen) i Ivanovic zaustaviti Kavanija i da ce Lavezzi i Hamsik biti odseceni... I da.. naravno + Drogba sa kojim Chelsea izgleda drugacije i dobija na zustrini!
      Pa bas i nema iskustva pod pritiskom, kad je on u Portu bio pod pritiskom? Jel se od njih ocekivalo da osvoje LE? Da ne govorimo da je imao igrace koji su svetlosnu godinu ispred ostalih u Portugalu, a to je liga gde se igra tehnicki fudbal i svako pokusava da se nadigrava, noramlno da ce u takvim uslovima pobediti bolji igraci. S druge strane u LE je stvarno odlicno odradio posao...

      Protiv Napolija ce biti pakao, pogotovo u gostima, njihovi navijaci su takvi ludaci, a oni su klasicna ekipa koja je uvek maximalno napaljena u velikim utakmicama, dok npr. nisam 2 pta video Chelsea ove sezone da svim srcem jurisa po terenu, uvek su u "trecoj brzini"...
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Tony_G View Post
        Pa bas i nema iskustva pod pritiskom, kad je on u Portu bio pod pritiskom? Jel se od njih ocekivalo da osvoje LE? Da ne govorimo da je imao igrace koji su svetlosnu godinu ispred ostalih u Portugalu, a to je liga gde se igra tehnicki fudbal i svako pokusava da se nadigrava, noramlno da ce u takvim uslovima pobediti bolji igraci. S druge strane u LE je stvarno odlicno odradio posao...

        Protiv Napolija ce biti pakao, pogotovo u gostima, njihovi navijaci su takvi ludaci, a oni su klasicna ekipa koja je uvek maximalno napaljena u velikim utakmicama, dok npr. nisam 2 pta video Chelsea ove sezone da svim srcem jurisa po terenu, uvek su u "trecoj brzini"...
        Valencia, Newcastle i Genk.

        To nam je najbolje u ovoj sezoni. Inace, juce smo dozivjeli tek prvi poraz u 2012. godini...

        X u Napulju bi bio kao kuca veliki!
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Samo se nadam da ce konacno neiskustvo Napoli-ja u ovakvim utakmicama da dodje do izrazaja,a i ioni su u ocajno formi u Seriji A,ne mogu da se sastave

          Ipak pricao sam s mumijem prije utakmice i obojica smo konstatovali da skoro da nema sanse da se zabiljeze neki bodovi protiv Everton-a,ali ono je juce je bilo zalosno,na nivou teskog prosjeka od ekipe,sto trenutno nazalost i jesu uz pomoc Webb-a koji je dao doprinos da ne dobiju Manchester i neku dozu samopouzdanja...
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by tata Mumi View Post
            Valencia, Newcastle i Genk.

            To nam je najbolje u ovoj sezoni. Inace, juce smo dozivjeli tek prvi poraz u 2012. godini...

            X u Napulju bi bio kao kuca veliki!
            Ma znas i sam da nisam bukvalno mislio 2, ali seti se samo koliko je sansi Newcastle propustio protiv nas, bila je prilicno izjednacena utakmica, mogao je lagano da bude drugaciji rezultat. Protiv Valencije smo kod kuce prakticno igrali na kontru sto je malo smesno, ali bilo je efikasno, a Genk je jednostavno smesna ekipa.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Tony_G View Post
              Ma znas i sam da nisam bukvalno mislio 2, ali seti se samo koliko je sansi Newcastle propustio protiv nas, bila je prilicno izjednacena utakmica, mogao je lagano da bude drugaciji rezultat. Protiv Valencije smo kod kuce prakticno igrali na kontru sto je malo smesno, ali bilo je efikasno, a Genk je jednostavno smesna ekipa.
              Ma opusteno, kad pogledas sezonu te 3 utakmice su nam najbolje sto smo ponudili zasad.

              @ Aky

              Moze se desiti da iskustvo presudi u nasu korist, ali se moze desiti i da Napoli bas zbog nedostatka iskustva ali opet ogromne zelje, napravi odlican rezultat i prodje dalje. Najbolje bi bilo i protiv njih odigrati kao protiv Valencije. Vrebati na kontre... Ali opet, nemamo Ramiresa koji je od ogormnog znacaja za takvu igru.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Boas ukinuo igracima dan odmora nakon meca sa Evertonom i odmah narednog jutra u 10 svi su bili na treningu.

                Samo ih treba terorisati! Ja bi ih sve pod kaznu stavio da ne izlaze 7 dana iz kuca i 8. dan kada izadju da se prije 20:00h vrate svi u svoje kuce. Samo ostro treba sa stokom!
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by Tony_G View Post
                  Pa bas i nema iskustva pod pritiskom, kad je on u Portu bio pod pritiskom? Jel se od njih ocekivalo da osvoje LE? Da ne govorimo da je imao igrace koji su svetlosnu godinu ispred ostalih u Portugalu, a to je liga gde se igra tehnicki fudbal i svako pokusava da se nadigrava, noramlno da ce u takvim uslovima pobediti bolji igraci. S druge strane u LE je stvarno odlicno odradio posao...

                  Protiv Napolija ce biti pakao, pogotovo u gostima, njihovi navijaci su takvi ludaci, a oni su klasicna ekipa koja je uvek maximalno napaljena u velikim utakmicama, dok npr. nisam 2 pta video Chelsea ove sezone da svim srcem jurisa po terenu, uvek su u "trecoj brzini"...
                  Mislio sam na to da je Boas bio pod pritiskom kojeg samo po sebi donose velike utakmice u LE i da je to sjajno izneo s' obzirom na prethodno (ne)iskustvo koji tim je vodio pre porta i da mu je to prvi veliki posao. Ne moze to svako. I za jos jedan + smatram to sto Chelsea ima igrace koji imaju mnogo velikih i teskih utakmica iza sebe, Napoli je u dosta slaboj formi mada ni Chelsea nije nista bolji. Sve u svemu mislim da ce Chelsea u dve utakmice proci dalje.
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Originally posted by tata Mumi View Post
                    Ja ti vjerujem, ali ako nas slazes...

                    Ma Drogba prosto mora igrati prvu. Ali opet postoji velika mogucnost i da nece igrati zbog AKN-a. Vjerovatno je izmoren, pa ce mu trebati malo odmora...
                    Ako slazem poslacu ti moje prste postom na adresu da ne mogu nikad vise da kucam :P
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Pominje se Capelo, kazu da ce kao uskoro naslijediti AVB-a. Ne daj Boze, samo nam jos to treba, covjek bi nas potpuno unistio. Lampard terena gledao ne bi.

                      @Mumi
                      U pravu si za te kazne, bas sam juce komentarisao kada sam gledao Kalou-a sa onim sarama na licu i onom indijanskom frizurom, njega, Malouda-u i Meirelesa treba kazniti, znaci rekao bih im trcite 150 krugova oko stadiona, pozeri jedni, i tacka.
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan Piper View Post
                        Pominje se Capelo, kazu da ce kao uskoro naslijediti AVB-a. Ne daj Boze, samo nam jos to treba, covjek bi nas potpuno unistio. Lampard terena gledao ne bi.

                        @Mumi
                        U pravu si za te kazne, bas sam juce komentarisao kada sam gledao Kalou-a sa onim sarama na licu i onom indijanskom frizurom, njega, Malouda-u i Meirelesa treba kazniti, znaci rekao bih im trcite 150 krugova oko stadiona, pozeri jedni, i tacka.
                        Sto Kalou-a? Pa on nije uopste igrao ove sezone. Inace mislim da su kazne kontraproduktivne, pogotovo kad ih sprovede trener za kojeg mi se cini da nema veliko postovanje u svlacionici. A Maloudu kazna nece poboljsati kao igraca, trebalo je prodati ga jos letos...
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Tony_G View Post
                          Sto Kalou-a? Pa on nije uopste igrao ove sezone. Inace mislim da su kazne kontraproduktivne, pogotovo kad ih sprovede trener za kojeg mi se cini da nema veliko postovanje u svlacionici. A Maloudu kazna nece poboljsati kao igraca, trebalo je prodati ga jos letos...
                          Obala Slonovace. Sinoc su igrali. Kalou mislio da ide u rat, pa se malo "dotjerao".

                          Pa inace je poznato da los potez nikako ne treba kaznjavati, jer ce onda sve to biti jos gore, ali u slucaju Maloude treba kazna bgm. Sta treba, da mu dozvolis da igra (kao sto mu AVB dozvoljava) i da mi se vrti po terenu i da unistava igru. E ne, njeag treba kazniti.
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan Piper View Post
                            Obala Slonovace. Sinoc su igrali. Kalou mislio da ide u rat, pa se malo "dotjerao".

                            Pa inace je poznato da los potez nikako ne treba kaznjavati, jer ce onda sve to biti jos gore, ali u slucaju Maloude treba kazna bgm. Sta treba, da mu dozvolis da igra (kao sto mu AVB dozvoljava) i da mi se vrti po terenu i da unistava igru. E ne, njeag treba kazniti.
                            Pa naravno da ne treba da igra, ali nije resenje da ga nateras da trci krugove na treningu, resenje je jednostavno da das sansu nekom drugom, kao npr. Piazonu koji je duplo talentovaniji i sigurno motivisaniji za igru.
                            A inace sam video Kaloua sinoc, bio mi je smesan... Ali u Chelsea-ju ove sezone nije skoro uopste igrao tako da ne mogu njega da krivim za bilo sta. Uostalom vecina poraza i neresenih utakmica su posledica lose timske igre, a vrlo retko individualnih gresaka, a zna se ko je odgovoran za timsku igru.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Tony_G View Post
                              Pa naravno da ne treba da igra, ali nije resenje da ga nateras da trci krugove na treningu, resenje je jednostavno da das sansu nekom drugom, kao npr. Piazonu koji je duplo talentovaniji i sigurno motivisaniji za igru.
                              A inace sam video Kaloua sinoc, bio mi je smesan... Ali u Chelsea-ju ove sezone nije skoro uopste igrao tako da ne mogu njega da krivim za bilo sta. Uostalom vecina poraza i neresenih utakmica su posledica lose timske igre, a vrlo retko individualnih gresaka, a zna se ko je odgovoran za timsku igru.
                              Kalou je usao protiv Valencia-e, skrivio penal i to nas je umalo kostalo plasmana u knock-out fazu.
                              Je li Piazon bio do sada makar na klupi, ja nisam obratio paznju na to, jesi li mozda ti vidio? Bas me zanima...
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan Piper View Post
                                Kalou je usao protiv Valencia-e, skrivio penal i to nas je umalo kostalo plasmana u knock-out fazu.
                                Je li Piazon bio do sada makar na klupi, ja nisam obratio paznju na to, jesi li mozda ti vidio? Bas me zanima...
                                Bio je Piazon na klupi, cini mi se protiv Norwicha, ne mogu da se setim koja je bila ona utakmica kad su na klupi sve bili omladinci.

                                A bez uvrede ali smesno mi je okriviti Kaloua za bilo sta ove sezone, svako moze da skrivi penal. A realno jedan penal ne moze da bude presudan u grupi, seti se svih promasaja Ramiresa, Torresa i ostalih u istom tom mecu. Njih vise krivim nego Kaloua, pogotovo jer mislim da se onakav penal ni ne svira, ali da ne duzimo dalje o njemu, jer lik skoro da nije ni igrao i ne mogu ni za sta da ga krivim.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X