Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma sramota,moram reci rutinska pobeda meni najcrnjeg evertona bez 5 standardnih igraca !?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?


    Kad igramo sa napolijem,sad u sredu ili sledecu ?

    Comment


    • Nista, vraca se Drogba, tu je za sledecu utakmicu, mozda on uspije da trgne ekipu. Sto se tice Torresa, ne znam stvarno, on ne namjerava da postigne gol.
      Neka probaju sa dva spica, Drogbom i Torresom, moze cak i Lukaku da se aktivira, ili jednostavno samo Drogba. Mozda ce se u LS igra popraviti...
      Vidjecemo...

      @Drogba
      igramo 21.-og

      Ja nisam ni ocekivao da cemo lako sa Evertonom, uvijek su oni bili "zeznuti". Nema tu lakih bodova.
      Last edited by Drunken Whaler; 11-02-12, 17:32.
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Mozda Boas odleti i pre kraja, evo pominje se Kapelo, kao izvori bliski Chelsea-ju su rekli da bi to mgolo da se desi u narednih nekoliko nedelja. Ko zna sta ce biti.
        Danas realno Everton dao 2 gola ni iz cega, branili se ceo mec, odigrali agresivno u odbrani, i na drugoj strani iskoristili katastrofalnu odbranu.
        Nznm vise sta da kazem, ali niko me ne moze ubediti da ovi igraci ne mogu bolje.
        Danas gledam United kojem u veznom redu igraju mrtvi Carrick, dede Scholes i Giggs, i sabiju Liverpool.
        Evo Newcastle je samo 1 bod iza nas, sa kojim igracima? Imaju napadaca koji zna da ga uvali i odlican sistem, timski rad, agresivnost i evo ih prakticno izjednaceni sa nama.
        Arsenal koji opet ima milion povredjenih igraca je ispred na gol razliku, a kog biste igraca pozeleli iz Arsenala, osim naravno RVP-a? Ja bih eventualno Ramsey-a, ali nije on jos uvek neki specijalan igrac. Naravno ne racuna Wilshera posto on nije igrao ove sezone.
        Mislim da nece jos dugo AVB, jer nema nista ni od njegove "cuvene" napadacke igre...

        EDIT: Inace ja ne bih ocekivao laganu pobedu na Goodisonu ni da smo u vrhunskoj formi, uvek zajebano mesto, ali sam generalno frustriran zbog cele sezone...
        Last edited by Tony_G; 11-02-12, 17:30.
        sigpic

        Comment


        • Mnogi su govorili micite nam Ancelotija, veze nema, upropasti nas, bruka i sramota, a sada mozemo samo da placemo za njim.
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Ako ce vec Boas dobiti ostavku, neka je dobije na kraju sezone i neka se vrati Jose. Mada, koliko god ludo zvucalo, ja bih volio da Boas ostane narednu sezonu, da proba sa Wilianom i takvim igracima koje dovede nesto. A ostace samo ako izbori LS ove sezone... Zasad smo blizi LE nego LS.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Mislim da Boas sigurno ide na kraju sezone.Ocekivalo se mnogo vise od njega,ali on jos nista nije pokazao.
              Ja bih najvise volio da se vrati Murinjo,ali mislim da se to tesko moze desiti...
              Sa Napolijem igramo 21-og.

              Comment


              • Originally posted by Ivan Piper View Post
                Mnogi su govorili micite nam Ancelotija, veze nema, upropasti nas, bruka i sramota, a sada mozemo samo da placemo za njim.
                Pa to su govorile neznalice, isti oni koji misle da Chelsea-ju fali kreativac, 5/6 pojacanja i slicno.
                Ova sezona mozda bude i gora od prosle, a prosle sezone je bilo duplo vise problema s povredama, pritom nije bilo Mate, nije Sturridge igra na ovom nivou itd. Ma smesno je uporedjivati Ancelottija i AVB-a.
                sigpic

                Comment


                • Ako uspije da sacuva 4. mjesto, onda mu svakako treba pruziti sansu za narednu sezonu, sa novim igracima. Onda ce vec moci da se bori za titule, ako nije mogao ove sezone, pod izgovorom da je klub trenutno u reformi, tj tranziciji i ne znam ni ja cemu...
                  Ali, ako je u reformi, zasto onda jos uvijek igra Malouda npr ?
                  Ali kako god, meni je cilj da osvojimo FA Cup, tu valjda imamo sansi, i da prodjemo Napoli.
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Ne znam da li cemo proci Napoli. Opali su i oni u formi, ali mogu nas razbiti u kontrama kada pozele + mi smo u ocajnoj formi tj. stanju. Svakako da nece biti favorita kada dodje mec Napoli - Chelsea.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Sta sam vam rekao kad ste pricali da cete lako sa Evertonom ?

                      Gledao sam utakmicu celu, pa nijednu pravu sansu nisu imali tokom 90 minuta. Zaista razocaravajuce. Ne znam stvarno kako cete sa Napolijem izaci na kraj.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Originally posted by Topdzija View Post
                        Sta sam vam rekao kad ste pricali da cete lako sa Evertonom ?

                        Gledao sam utakmicu celu, pa nijednu pravu sansu nisu imali tokom 90 minuta. Zaista razocaravajuce. Ne znam stvarno kako cete sa Napolijem izaci na kraj.
                        Ma ja sam samo bio nekako raspolozen za tekmu, iz meni nepoznatog razloga.
                        Everton nas je peglao uvijek, samo sto sada pizdimo zbog citave sezone a ne samo zbog danasnje utakmice.

                        Ma sa Napolijem ce biti haos. Sta ce nam Cavani, Hamsik i Lavezzi pociniti, ne zelim ni zamisljati. Oni sada sve karte bacaju na LS. Ne bi me cudilo ni da ispadnemo...
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Originally posted by tata Mumi View Post
                          Ma ja sam samo bio nekako raspolozen za tekmu, iz meni nepoznatog razloga.
                          Everton nas je peglao uvijek, samo sto sada pizdimo zbog citave sezone a ne samo zbog danasnje utakmice.

                          Ma sa Napolijem ce biti haos. Sta ce nam Cavani, Hamsik i Lavezzi pociniti, ne zelim ni zamisljati. Oni sada sve karte bacaju na LS. Ne bi me cudilo ni da ispadnemo...
                          Ne mogu da zamislim 1/4 finale LS bez timova iz PL. Tako da Arsenal i Chelsea prosto moraju proci ! Ja verujem u prolaz Chelsea i mislim da ce mnogo ozbiljnije odigrati taj dvomec sa Napolijem.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Originally posted by Topdzija View Post
                            Ne mogu da zamislim 1/4 finale LS bez timova iz PL. Tako da Arsenal i Chelsea prosto moraju proci ! Ja verujem u prolaz Chelsea i mislim da ce mnogo ozbiljnije odigrati taj dvomec sa Napolijem.
                            Nazalost, moze se to desiti. Kada smo mi i vi dobili najteze moguce protivnike... Sta ces, bice bolje dogodine.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Originally posted by Topdzija View Post
                              Sta sam vam rekao kad ste pricali da cete lako sa Evertonom ?

                              Gledao sam utakmicu celu, pa nijednu pravu sansu nisu imali tokom 90 minuta. Zaista razocaravajuce. Ne znam stvarno kako cete sa Napolijem izaci na kraj.
                              Ja se nesto ne sjecam da je neko od nas (osim Drogbe) rekao da cemo lako. Ne znam kako bi to neko i mogao da kaze, jer barem sto se mene tice, zna se kakve su utakmice sa Evertonom, ne sjecam se da smo lako odnijeli bodove. Uvijek je nekako najrealniji x u tim duelima.
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Verujte ljudi Chelsea ce da eliminise Napoli... Bilo kako bilo u ligi i los pocetak AVB-a sa ekipom koju je preuzeo letos...mislim da ce upravo on presuditi u tom dvomecu..osvojio je LE i ima iskustvo kada je pod velikim pritiskom. Takodje mislim da ce Terry (ako ne bude povredjen) i Ivanovic zaustaviti Kavanija i da ce Lavezzi i Hamsik biti odseceni... I da.. naravno + Drogba sa kojim Chelsea izgleda drugacije i dobija na zustrini!
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X