Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odavno ih nisam vidio ovako srecne... Kakvi bi tek bili da su rezultati bolji...

    Velike sanse postoje da Lampard bude spreman za mec sa Evertonom. Odlicno!
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Procitao sam sada da ce Arsenal pokusati da dovede Sturridge-a na ljeto. Iskreno, ne vjerujem da ce se to desiti, ali ako ga nasi puste, onda nek ide sve u ...
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Hoce mjesto centralnog spica decko,ne svidja mu se sto igra na krilu,nije do njih ako ode,mada to je sada samo spekulacija...nista vise
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Ma opusteno brate, nema nista od toga.

          Koliko je puta Danny rekao kako zeli napredovati i pokazati upravi da je mogao i prije zaigrati za prvi tim. Odlicno se uklapa i zajebava sa igracima na treninzima, dao izjavu da mu je cast igrati sa Matom u ekipi, tako da...

          To su sve novinarske patke. Minus upek'o, pa pisu svasta samo da se ne prica o hladnoci.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Our last 10 league meetings at Goodison Park
            2001/02 - Drew 0-0
            2002/03 - Chelsea won 3-1
            2003/04 - Chelsea won 1-0
            2004/05 - Chelsea won 1-0
            2005/06 - Drew 1-1
            2006/07 - Chelsea won 3-2
            2007/08 - Chelsea won 1-0
            2008/09 - Drew 0-0
            2009/10 - Everton won 2-1
            2010/11 - Everton won 1-0


            Everton v Chelsea in all competitions
            Games played 165
            Chelsea wins 63
            Everton wins 50
            Draws 52


            Head to head in the league at Goodison Park
            Games played 72
            Chelsea wins 15
            Everton wins 35
            Draws 22


            Biggest league win at Goodison Park for each team
            Everton 6-0 Chelsea 29/04/1978
            Everton 0-3 Chelsea 01/04/1908 and 13/10/1956


            The Blues have won 20 points from a possible 36 away from home.
            Everton are unbeaten in four Premier League games, five including the win against Fulham in the FA Cup.
            Spoiler
            - Goodison Park -

            Capacity: 40.158


            Ceka nas tesko gostovanje. Everton je ekipa koja tradicionalno dobro igra protiv timova iz gornjeg dijela tabele. Istina, ove sezone su slabiji nego inace ali Goodison je i dalje mjesto gdje gostujuce ekipe tesko dolaze do 3 boda a cesto se zna desiti da odu praznih ruku. Lampard je juce odradjivao treninge i sigurno putuje u Liverpool, 90% su sanse da ce zaigrati od prve minute, sto svakako raduje sve nas. Ne treba ni govoriti koliko znacaj ima Lamps kada je tim u krizi. Vezni koji bi volio vidjeti je: Essien/Romeu - Mereles - Lampard. Essien pokazao u proslom mecu koliko je nedostajao, medjutim jos nije 100% spreman za cijelu utakmicu tako da je moguce da ga mladi Romeu zamijeni negdje oko 60-og minuta. U odbrani se ponovo ocekuje tandem Luiz - Cahill.

            Treba uzeti u obzir da su igraci psihicki unisteni nakon meca sa Unitedom i bice interesantno vidjeti kako ce se to odraziti na sutrasnji mec. Prosle su 3 godine otkako ne znamo sta je pobjeda na Goodisonu. Opet vjerujem da ce igraci smoci snage za pobjedu koja bi bila ujedno i jubilarna, jer bi eventualna sutrasnja pobjeda predstavljala znacajan broj - 2000 pobjeda u istoriji u svim takmicenjima.
            Spoiler
            Chelsea's next win will be our 2000th in our history in all competitions.


            Mec pocinje sutra u 16:00h po nasem vremenu.
            Mec sudi: Mike Jones

            Neka je sa srecom nasima!
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Ja protiv Evertona samo zelim da vidim dobru igru, rezultat mi je nebitan, neophodan je napredak u igri, vise presinga, vise odlucnosti, vise zelje, a rezultati ce doci.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Tony_G View Post
                Ja protiv Evertona samo zelim da vidim dobru igru, rezultat mi je nebitan, neophodan je napredak u igri, vise presinga, vise odlucnosti, vise zelje, a rezultati ce doci.
                Djelimicno se slazem s tobom sto se igre tice, ali opet ne smijemo sebi priustiti poraz. Najgori scenario bi bio kada bismo odigrali odlicno i zavrsili nerjeseno ili sa porazom, to boli. A Arsenal, Liverpool i Newcastle nas samo cekaju.

                Ne ocekujem neki pretjerani napredak u igri nakon meca sa Unitedom, ali Lampard ako bude mogao od prve igrati, to ce biti veliki stimulans cijeloj ekipi. Kako nas je samo izvukao protiv Wolvesa, zahvaljujuci svom bolesnom osjecaju za gol.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by tata Mumi View Post
                  Djelimicno se slazem s tobom sto se igre tice, ali opet ne smijemo sebi priustiti poraz. Najgori scenario bi bio kada bismo odigrali odlicno i zavrsili nerjeseno ili sa porazom, to boli. A Arsenal, Liverpool i Newcastle nas samo cekaju.

                  Ne ocekujem neki pretjerani napredak u igri nakon meca sa Unitedom, ali Lampard ako bude mogao od prve igrati, to ce biti veliki stimulans cijeloj ekipi. Kako nas je samo izvukao protiv Wolvesa, zahvaljujuci svom bolesnom osjecaju za gol.
                  To bi itekako bolelo, ali iskreno vise bih voleo da vidim dobru igru i poraz nego losu igru i pobedu, jer bi ta pobeda bila samo 3 boda a bez napretka na duge staze. Ako se poboljsa igra onda bi trebalo na duge staze da rezultati budu dobri.
                  Inace, sad sam gledao na ChelseaTV highlights utakmica sa Evertonom iz prethodnih 10 godina, i shvatio sam da nikad igra nije bila losa kao sada. To je neverovatno.
                  Ja stvarno ne znam koji je plan ekipe kada izadju na teren, jel ima neko da zna?
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Tony_G View Post
                    Ja stvarno ne znam koji je plan ekipe kada izadju na teren, jel ima neko da zna?
                    01:24

                    sigpic

                    Comment


                    • Nije mi jasno sto ne igra kejhil umesto bosingve,a bane na beka ?!

                      1 Petr Cech
                      17 Jose Bosingwa
                      2 Branislav Ivanovic
                      4 David Luiz
                      3 Ashley Cole
                      5 Michael Essien
                      16 Raul Meireles
                      8 Frank Lampard (c)
                      23 Daniel Sturridge
                      9 Fernando Torres
                      10 Juan Mata


                      Ajmo dobit ovo !

                      Comment


                      • Ajmo da budemo realni. Veze nemaju ni igraci, ni AVB, nista od titula ove sezone, nista od 4. mjesta. Ovo je uzas. Fijasko.
                        Ajde da bar igraju nekako pa da se mozemo nadat nekim boljim rezultatima, ali nista od toga.
                        Ja cu se nadati da ce se nesto popraviti, ali tesko... veoma tesko.
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Sta reci? Ja necu nista, jer ne poznajem neko novi termin pored pomenutih: ocaj, bezidejno, traljavo, lose, prelose, sporo itd...

                          Danas je igrao skoro najjaci sastav i opet nista. Drogba kada se vrati, pod hitno u prvu ili Lukakua stavljati. Dajem lijevo jaje da bi momak zabio kada bi vezao 3 utakmice od pocetka do kraja. Ako ove sezone zavrsimo ispod 4. mjesta, Boas leti jer koliko god mu Roman vjerovao to mu nece oprostiti.
                          Last edited by bracala; 11-02-12, 17:10.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Originally posted by tata Mumi View Post
                            Sta reci? Ja necu nista, jer ne poznajem neko novi termin pored pomenutih: ocaj, bezidejno, traljavo, lose, prelose, sporo itd...

                            Danas je igrao skoro najjaci sastav i opet nista. Drogba kada se vrati, pod hitno u prvu ili Lukakua stavljati. Dajem lijevo jaje da bi momak zabio kada bi vezao 3 utakmice od pocetka do kraja. Ako ove sezone zavrsimo ispod 4. mjesta, Boas leti jer koliko god mu Roman vjerovao to mu nece oprostiti.
                            Ja mislim da Boas svakako leti na kraju sezone.
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Katastrofa!!! Nemam rijeci za ovaku losu igru...Nadam se da mozemo izbaciti Napolija,ali ako budu ovako igrali,ako Tores ne pocne da postize golove,ako AVB nesto ne promijeni,ispadamo bez problema.
                              Ja ne znam zasto ne pusti Lukakua umjesto Toresa.Pa i ja sam izgubio strpljenje za Toresa.Svaki mec ista prica,bez ideje,bez driblinga,...

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan Piper View Post
                                Ja mislim da Boas svakako leti na kraju sezone.
                                Ne mora znaciti mada postoje sanse. Ali ako bi zavrsili na 4. mjestu msm da bi mu Roman dao sansu i u narednoj godini sa novim igracima. I ako tada ne bi nista pokazao, e onda bi dobio zagarantovan otkaz.

                                Ali ne vrijedi pricati o tako "dalekoj" buducnosti. Treba sada misliti o blizoj buducnosti i nastavku sezone.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X