Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Pogledajte odmah na 1:23 i recite mi kada je Torres postigao ovaj gol?
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Pa brate, protiv Vile po tureneju u Aziji, osvoji smo trofej , valjda nece biti poslednji ove sezone.

      Comment


      • Originally posted by Drogba View Post
        Pa brate, protiv Vile po tureneju u Aziji, osvoji smo trofej , valjda nece biti poslednji ove sezone.
        To sam i mislio.
        Kako poslednji, posle toga dao je jos 4 gola.
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Originally posted by Ivan Piper View Post
          To sam i mislio.
          Kako poslednji, posle toga dao je jos 4 gola.
          Mislio je na poslednji trofej, ako se to uopste moze nazvati trofejem...
          sigpic

          Comment


          • samo da ne ode u Barselonu jer je tata napadac
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Vjerujem da svi znate ali eto cisto da kazem da je Roman nakon utakmice sa Unitedom, pola sata proveo sa igracima u svlacionici.

              Za mec sa Evertonom Terry i Lampard opet nece biti spremni. Ucinice se sve da Lampard bude spreman, ali opet su vece sanse da nece igrati. Ja se ipak nadam da ce zaigrati...
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Originally posted by tata Mumi View Post
                Vjerujem da svi znate ali eto cisto da kazem da je Roman nakon utakmice sa Unitedom, pola sata proveo sa igracima u svlacionici.

                Za mec sa Evertonom Terry i Lampard opet nece biti spremni. Ucinice se sve da Lampard bude spreman, ali opet su vece sanse da nece igrati. Ja se ipak nadam da ce zaigrati...
                Nisam znao to za Romana, ko zna kako ce to uticati...

                E mrzim taj mec u gostima sa Evertona, uvek bude zajebano, ali realno ove godine su slaba ekipa i sve osim pobede je neuspeh.

                Nadam se veznom redu Romeu-Essien-Meireles, ako vec Lampard nije spreman, a bio bi red izbaciti Maloudu. I ne bi bilo lose staviti Lukakua u prvu cisto radi promene, Torresu i dalje ne mogu da oprostim onaj laznjak protiv Uniteda...
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Tony_G View Post
                  Nisam znao to za Romana, ko zna kako ce to uticati...

                  E mrzim taj mec u gostima sa Evertona, uvek bude zajebano, ali realno ove godine su slaba ekipa i sve osim pobede je neuspeh.

                  Nadam se veznom redu Romeu-Essien-Meireles, ako vec Lampard nije spreman, a bio bi red izbaciti Maloudu. I ne bi bilo lose staviti Lukakua u prvu cisto radi promene, Torresu i dalje ne mogu da oprostim onaj laznjak protiv Uniteda...
                  Ne bih se slozio sa tim da su slabi. Dosta malo golova primaju, imaju dobru odbranu. Cak je i City pao na Goodisonu.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Originally posted by Topdzija View Post
                    Ne bih se slozio sa tim da su slabi. Dosta malo golova primaju, imaju dobru odbranu. Cak je i City pao na Goodisonu.
                    Primaju malo golova zato sto igraju na taj zatvoreni fazon, tako igraju od kad je tu Moyes. Ali slabiji su nego prethodnih godina, pre svega sam na to mislio. Arteta je otisao, Tim Cahill daje manje golova od Torresa i Carrolla, nemaju golgetera, nemaju klasnog igraca na sredini. Rodwell nije napredovao uopste, Fellaini je previse statican. Samo je Baines dobar mada se i on utopio u neko sivilo ove sezone.
                    sigpic

                    Comment


                    • @Tony

                      Everton nikada slabiji, ali ni mi nikada slabiji.
                      Volio bih da ne vidim Maloudu kao sto kazes. To je za mene glavni prioritet.

                      Stize nam na ljeto Andreas Christensen (15), stoper iz Brondbyja, kao slobodan igrac.
                      Last edited by bracala; 07-02-12, 18:19.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Nema sta,veoma zvucno pojacanje .

                        Comment


                        • Mali je ubica.

                          Ovaj Bamford sto nam je nedavno stigao...
                          Spoiler

                          ... je delikvent!
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Originally posted by tata Mumi View Post
                            @Tony

                            Everton nikada slabiji, ali ni mi nikada slabiji.
                            Volio bih da ne vidim Maloudu kao sto kazes. To je za mene glavni prioritet.

                            Stize nam na ljeto Andreas Christensen (15), stoper iz Brondbyja, kao slobodan igrac.
                            AVB je zeznuo Wengera sto se pojacanja tice.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Lampard je juce trenirao, ali jos nije sigurno da ce zaigrati jer nije 100% spreman.

                              A izgleda da je svima dopizdilo ovo cekanje Torresa, tako da ce se na ljeto nuditi Torres i pare za Falcaa.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment




                              • https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X