Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sjutra na SK pres konferencija AVB-a u pola 5.
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment



    • TODAY'S GAME ON



      Today's Barclays Premier League fixture against Manchester United WILL go ahead as planned.
      The Stamford Bridge site and surrounding area is being cleared of snow and local transport is working.
      Kick-off is at 4pm. Supporters are advised to allow extra time for their journeys.



      Nadam se da nece biti snijega, a Cahill ce vjerovatno danas debitovati.
      Last edited by bracala; 05-02-12, 11:12.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Zasto imam osecaj da ce Torres danas zabiti ?
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Mozda ti nije dobro.

          Ja ne osjecam vise nista. Neka ga Cech utrpa, samo da se dobije.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Nemojte ljudi vise da prognozirate Torres-ove pogotke, nikada ih tako nece postici!
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Danas het-trik Toresa

              Comment


              • Originally posted by Powerslave View Post
                Danas het-trik Toresa
                Admini, brisite mu ovaj post molim vas!!
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Cech; Ivanovic, Cahill, Luiz, Bosingwa; Essien, Meireles, Malouda; Sturridge, Torres, Mata.

                  Subs: Turnbull, Ferreira, Hutchinson, Bertrand, Romeu, Piazon, Lukaku
                  Kad Malouda pokida...
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Tores voli da trpa Junajted,zabija 100%
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Originally posted by c-bosh View Post
                      Tores voli da trpa Junajted,zabija 100%
                      Ako ne zabije 3 komada, pa ne znam stvarno...
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Jao na sta nam lici klupa.... Ako nista drugo mozda dobije sansu Piazon...
                        Ali Malouda opet u prvoj....
                        sigpic

                        Comment


                        • Svi smo prizvali gol,ako danas ne zabije ne znam kad ce.
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Originally posted by Tony_G View Post
                            Jao na sta nam lici klupa.... Ako nista drugo mozda dobije sansu Piazon...
                            Ali Malouda opet u prvoj....
                            Jbg brate... Nema Terryja, Colea, Lamparda, Ramiresa, Mikela. Ne cudi me sto je ova djecurlija na klupi.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Ahahaha koja kradja.Junajtedu su svirana cetiri penala u poslednje 2 utakmice.Oni protiv stoka jos i nekako,ali ovi danas su smejurija

                              Comment


                              • Da se ne prikljucujem besnim komentarima na temi PL, nastavicu ovde...

                                Najpre u 10-om minutu mislim da je Cahill napravio prekrsaj kao zadnji igrac, mada se nije najbolje videlo, ali mogao je ladno da dobije crveni tad. Posle toga uspavanka koju po ko zna koji put prekida Sturridge odlicnim prodorom. Drugo poluvreme pocelo spektakularno, kakav gol Mate - van Bastenovski...
                                I posle 3-0 ovo je mogla da bude laganica pobeda. Samo da iskusno odrade posao i kraj price. Ali naravno ove sezone nisu mogli da odrade iskusan posao protiv mnogo slabijih ekipa pa nije ni cudo sto nisu ni danas. Ok, 2 penala stvarno poklonjena, ali ne mogu da verujem kako je Chelsea igrao odbranu. Pa oni bleje dok se ovi dobacuju i lagano ulaze u kazneni. Imali su sanse bez obzira na penale, prelako su se usetali nekoliko puta i to je bilo dovoljno da Webb pripomogne. Treci gol jednostavno ne sme da se prima onako. Torres je toliko izgubio na samopouzdanju da ne vidim kako ce da se vrati. Ono bi moja baba zakucala u gol, pa ne moze biti lepsa sansa, sam na 7 metara od gola, lopta skakuce na idealnoj visini, samo treba da je grune punom ka golu i ulazi, sa te blizine jak udarac se ne brani. Ali laznjak Dakle stvarno...
                                Ostaje da placemo za ispustenim bodovima...
                                Sledeci mec protiv ogavne ekipe Evertona. Igraju uzasno protiv manjih ekipa, a kad im dodje neko bolji odmah se dignu i namuce ga posteno. Odavno se nismo dobro proveli na Goodisonu, ko zna sta ce biti sad, mozda potpuno klonu igraci, mozda se dignu...

                                I da, najvise me nervira sto je ova ekipa Uniteda prosecna sa izuzetkom Rooney-ja i ponekad Valencije, mada je on sablonski igrac. Centralni vezisti Carrick i Giggs, pa realno takav vezni red treba pregaziti lagano. Carrick je spor, Giggs van pozicije sa 38 godina. Ma bre svaka ekipa koja ima muda bi ih pregazila na sredini. Igra im je cesto samo duvanje dijagonala na Valenciju i Younga (ili Nanija kad igra) i onda oni nesto rade 1 na 1 protiv bekova. To je bre smesno, dovoljno brzo zatvoris centralne veziste i mogu da se slikaju, ali dzabe kad niko nije to pokusao. Evo vec nekoliko sezona kad gledam United gledam kako sa centra salju dijagonale na krilne igrace a niko ni da pokusa da ih spreci u tome...
                                Last edited by Tony_G; 05-02-12, 18:25.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X