Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Fanta View Post
    A Lampardu je umrla majka prije 1-2 sezone ako se ne varam. Jbg, nece vas nikako. Zao mi je zbog Torresa strasno
    Evo ti taj penal Fanta. Bas emotivan momenat...




    Ne znam da li ce igrati...
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Murinjo hoce nazad ? Ne znam sta da kazem, ako kojim slucajem ne budemo u 4, vrlo je moguce da Boas dobija otkaz i vraca se Jose.

      Comment


      • Originally posted by Drogba View Post
        Murinjo hoce nazad ? Ne znam sta da kazem, ako kojim slucajem ne budemo u 4, vrlo je moguce da Boas dobija otkaz i vraca se Jose.
        Ja bas sada to htio napisati...

        Da, Jose je iskazao zelju da se vrati svojoj ljubavi - Chelseaju. Ali prije toga zeli se sastati sa Romanom u 4 oka i dogovoriti se da on ima potpunu kontrolu nad ekipom, i da on treba biti trener a Roman vlasnik i da je takvo partnerstvo za Josea san.

        Pa ako Boas ne zavrsi u TOP4 ovo je vrlo moguc scenario. U svakom slucaju, kroz narednih par sedmica, mnogo toga ce biti jasnije.

        Terry i Lampard propustili danasnji trening i upitni su za mec sa Unitedom.
        Last edited by bracala; 03-02-12, 11:14.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Fino sam vam ja rekao da postoji mogucnost da se Mourinho vrati
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Au kakav penal jbt, onda je i nama dao gol u finalu ali jbg na kraju ste izgubili..
            A sto se tice nedelje, samo vas lose stvari prate.. jbg upali ste u "malu" krizu

            Comment


            • Originally posted by Fanta View Post
              Au kakav penal jbt, onda je i nama dao gol u finalu ali jbg na kraju ste izgubili..
              A sto se tice nedelje, samo vas lose stvari prate.. jbg upali ste u "malu" krizu
              Gigantsku brate, gigantsku...
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment




              • Fuck you FA!
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Ovako se i Suarez slikao,pa je na kraju ponovo popio kaznu,neka ga kazne,kao primjer mladim (naravno,ako je kriv )
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Our last 10 league meetings at Stamford Bridge
                    2001/02 - Man Utd won 3-0
                    2002/03 - Drew 2-2
                    2003/04 - Chelsea won 1-0
                    2004/05 - Chelsea won 1-0
                    2005/06 - Chelsea won 3-0
                    2006/07 - Drew 0-0
                    2007/08 - Chelsea won 2-1
                    2008/09 - Drew 1-1
                    2009/10 - Chelsea won 1-0
                    2010/11 - Chelsea won 2-1

                    Biggest league win at Stamford Bridge for each team
                    Chelsea 5-0 Man Utd - 03/10/1999
                    Chelsea 0-4 Man Utd - 29/11/1947


                    Man United have been knocked out of the Champions League, FA Cup and League Cup by the end of January for the first time in their history.
                    Man Utd have kept 12 clean sheets out of 23 games, the most in the Premier League.
                    They haven't won in the four games they conceded the first goal.
                    Chelsea are unbeaten in 2012 in six games in league and cup. We have won 11 Barclays Premier League points from the last 24 available.

                    Nema potrebe da govorim o tome koliko ce biti teska utakmica. United nije u nekoj formi, ali biljeze pobjede i sada su na vrhu sa Cityjem. Sigurno da ce pokusati i ovdje uzeti sva 3 boda. Ono sto je jos veca briga za nas pored ocajne forme je i povreda glavnih igraca - Terryja i Lamparda kao i nedostatak Colea zbog crvenog kartona. Dakle, Terry i Cole sigurno nece igrati, dok je Lampard jos upitan, ali vece su sanse da nece zaigrati. Od prije je poznato da je i Ramires povrijedjen i da ga nece biti jos najmanje 3 sedmice. Veoma teska situacija za nas... Ali opet vjerujem da se u ovakvim utakmicama moze desiti svasta i zbog toga su ovakve utakmice nepredvidljive.

                    Na nasoj strani je istorija koja kaze da mi ne znamo za poraz 9 godina na Bridge-u u PL i nadam se da ce tako i sutra ostati. To je svakako kakvo-takvo ohrabrenje pred derbi ovog kola. Treba igrati hrabro od samog pocetka. U ocajnoj smo krizi, bez kljucnih igraca, konkurenti samo cekaju da kiksamo i da nam se jos vise priblize na tom 4. mjestu. Treba igrati za Terryja, Lamparda, Colea... Hrabro od prve minute! Pa sta bude...
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Nadam se pobedi sutra,mada gledajuci igru prethodnih par meceva...

                      Comment


                      • Pozdrav Nadal ;)

                        I ja se nadam... Ali rekao sam vec, forma i nije neki parametar u ovakvim tekmama. Vidjecemo sutra...
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Sutra ce biti pakleno, jedino sto me orhrabruje je ta tradicija, evo skoro 10 godina od poslednje pobede Uniteda na Bridge-u.
                          Ali s druge strane igra nam je ocajna, ne zanimaju me toliko rezultati, koliko me zanima bolja igra. Izostanak Terry-ja ne bi trebalo da previse utice, oporavio se Ivanovic, Luiz je dobar u poslednje vreme a tu je i Cahill sada. Ali na sredini bez Lamparda i Ramiresa ce biti tesko. Ne vidim igraca koji moze da ucini nesto slicno Lampardu, da povede ekipu kad je najteze. Meireles dosta promenljivo igra ove sezone, uostalom kao i cela ekipa, a i nije bio bas standardan od pocetka. Ja bih igrao klasicnu 4-4-2 sutra - Cech, Bosingwa, Ivanovic, Luiz, Betrand, Sturridge, Essien, Meireles, Mata, Lukaku, Torres.
                          Mislim da ce United doci sa istom formacijom, tako da bi moglo sve da se svede na ucinak krilnih igraca, posto su ovi centralni u osrednjoj formi u obe ekipe i mislim da nece mnogo uticati. Jedino sto ce se u Unitedu Rooney vracati u dubini i igrati 10-ku ali moze Essien to da isprati. Nadam se da ce ovako biti...
                          Ali realno je za ocekivati 4-3-3 Cech, Ivanovic, Cahill, Luiz, Bosingwa(kao levi bek), Romeu,Meireles,Essien(nadam se ne Malouda), Sturridge, Mata, Torres...
                          sigpic

                          Comment


                          • Sto se tice sastava, bice kao ovaj na kraju sto si napisao, najvjerovatnije...

                            A i ja sam prije zelio da igra bude bolja, zelim to i sad, ali vaznije je da se uzimaju bodovi i da zavrsimo u TOP4.

                            E sta bi sad dao da imamo onu igru kada smo dobili Everton 3:1, Bolton 5:1, Swansea 3:1...
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Originally posted by tata Mumi View Post
                              Sto se tice sastava, bice kao ovaj na kraju sto si napisao, najvjerovatnije...

                              A i ja sam prije zelio da igra bude bolja, zelim to i sad, ali vaznije je da se uzimaju bodovi i da zavrsimo u TOP4.

                              E sta bi sad dao da imamo onu igru kada smo dobili Everton 3:1, Bolton 5:1, Swansea 3:1...
                              4:1 valjda
                              Po meni, najbolji mec koji smo odigrali je protiv Newcastle-a, kada smo ih dobili rezultatom 0:3...
                              A ko zna, mozemo mi ostvariti i dobar rezultat sjutra uz pomoc srece, naravno... Ne mozemo reci da je Man. Utd u nekoj sjajnoj formi (o nama ne treba ni govoriti).
                              Vidjecemo sta ce se desiti...
                              p.s. u koliko sati pocinje mec?
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Moguce i da je 4:1...

                                Sreca je najvazniji faktor za nas sutra!

                                Igramo u 17:00h.

                                EDIT: Torres se zahvaljuje navijacima koji i dalje vjeruju u njega. Izjavio je da ce mu ostati upamceno skandiranje njegovog imena kada je bio na klupi protiv Wolvesa.

                                A navodno, mi smo obezbjedili Williana za ljeto.
                                Last edited by bracala; 04-02-12, 18:30.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X