Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Drogba View Post
    Evo ja veceras ocekujem laganu podebu uz ne jedan nego 2 gola T O R E S A A A A !!!!!

    Postavite link jer nemam SK3 PLIZZZ !


    evo i avatar promenjen, sve u sluzbi zgoditka
    Auu nemoj vise molim te, ako ja i ti nastavimo da prognoziramo njegove golove onda ih nikad nece biti
    Ja sam prestao

    @Toni
    Ja mislim sve najbolje. Samo ja bih ta dva krila (Mata, Sturridge) postavio da igraju blize spicevima, a ne ono klasicno u sirinu. Ne znam da li shvatas na sta mislim? Malo vise bi izgledalo kao 4-2-4 nego 4-4-2
    Last edited by Drunken Whaler; 31-01-12, 16:34.
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Originally posted by Ivan Piper View Post
      Auu nemoj vise molim te, ako ja i ti nastavimo da prognoziramo njegove golove onda ih nikad nece biti
      Ja sam prestao

      @Toni
      Ja mislim sve najbolje. Samo ja bih ta dva krila (Mata, Sturridge) postavio da igraju blize spicevima, a ne ono klasicno u sirinu. Ne znam da li shvatas na sta mislim? Malo vise bi izgledalo kao 4-2-4 nego 4-4-2
      Da kapiram, samo sto taj 4-2-4 funkcionise samo na manangeru 2003/4
      Ma vise bi imali neki free role, pogotovo Mata.
      sigpic

      Comment


      • Klub je ostvario zasada rekordnu zaradu od 222.3m funti!

        http://www.chelseafc.com/page/Latest...595109,00.html

        Sto se osjecaja tice, Tony je mnogo osjecajna osoba.

        A formacija ce biti ista. Samo da se dobije.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Originally posted by Drogba View Post
          Evo ja veceras ocekujem laganu podebu uz ne jedan nego 2 gola T O R E S A A A A !!!!!

          Postavite link jer nemam SK3 PLIZZZ !
          Brate skroman si, nema sta. U ovakvom gostovanju ti ocekujes nesto takvo i to od Torresa
          Bez uvrede ostalim navijacima, zapravo i ja navijam za vas.. bolje da budete vi ispred nas nego tamo neki Totenham ili City ;)

          Comment


          • Cech; Bosingwa, Ivanovic, Luiz, Cole; Meireles, Romeu, Malouda; Mata, Torres, Sturridge

            Subs: Turnbull, Ferreira, Cahill, Bertrand, Essien, Piazon, Lukaku
            Malouda u prvoj... Stra'ota. A sto je najgore, jedino ga Essien moze zamijeniti, ali je on jos uvijek nespreman. Dosta mladih igraca na klupi, valjda ce neko dobiti sansu...
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Cahill na klupi, Malouda igra u prvoj Indijanac...
              Kakav ce to biti bonus ako uzmemo sva tri boda, auuu...
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Evo ko hoce linkove:

                http://www.firstrow.tv/watch/105080/...s-chelsea.html
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Fernando daje go

                  Ne znam zasto je Cahill na klupi , ali dobro .
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Ja ovo vjerovatno necu gledati, pa nek neko postavi highlights nakon meca, ako nije problem ;)
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Originally posted by Dale View Post
                      Fernando daje go

                      Ne znam zasto je Cahill na klupi , ali dobro .
                      Ja se kandidujem za predsjednika.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Evo nemam reci, otkad pratim CHE ovako bedno nismo igrali. Drugo nisam ni gledo od muke, bod ko kuca a Kol nece moci protiv utd. Milina, i tu je bod ko kuca.

                        Comment


                        • Problem vam je to sa Coleom ogroman sada. Kod nas Valencia igra u odlicnoj formi i jako je prodoran po toj strani a sada morate traziti nekoga drugog da ga cuva.

                          Comment


                          • Nisam gledao utakmicu, nisam bio kod kuce, po komentarima bih rekao da je dobro sto nisam.
                            Ne verujem da je Cahill na klupi, nije ga valjda doveo da bude cetvrti stoper? Mislim stavio je Ivanovica koji se tek oporavio od povrede u prvu, zasto?
                            Sta, A.Cole se povredio? Katastrofa, mada ja verujem u Bertranda, kvalitetan igrac, mislim da ce pokazati to...
                            Najgore od svega je sto niko nije kupljen, a AVB nema nameru da ubaci nekog talentovanog klinca, voli covek da stagnira sa Maloudom i co.


                            EDIT: Dosao je Patric Bamford (18), napadac iz Nottm. Forresta........... OMFG
                            Last edited by Tony_G; 31-01-12, 23:09.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Tony_G View Post
                              Nisam gledao utakmicu, nisam bio kod kuce, po komentarima bih rekao da je dobro sto nisam.
                              Ne verujem da je Cahill na klupi, nije ga valjda doveo da bude cetvrti stoper? Mislim stavio je Ivanovica koji se tek oporavio od povrede u prvu, zasto?
                              Sta, A.Cole se povredio? Katastrofa, mada ja verujem u Bertranda, kvalitetan igrac, mislim da ce pokazati to...
                              Najgore od svega je sto niko nije kupljen, a AVB nema nameru da ubaci nekog talentovanog klinca, voli covek da stagnira sa Maloudom i co.


                              EDIT: Dosao je Patric Bamford (18), napadac iz Nottm. Forresta........... OMFG
                              E brate posto nisi gledao, da ti opisem dogadjaje...

                              U 1. poluvremenu Swansea imao posjed 72%, stvorili 2 sanse. U prvoj je njihov igrac sa 5m osutao traljavo pored gola, a u drugoj je Cech ispucao loptu i pogodio igraca Swanseaja i oni su dosli do nekih 16m i onda su redom Luiz, Bane (sa gol linije) i Cech branili, sve sutevi jedan za drugim. Oni dali gol iz prekida, lopta dosla do Sinclaira i on u same raslje pogodio. Mi smo igrali presing, i to dobar presing. Ali brate, dzaba nama i presing kada oduzmemo loptu i Malouda zamisli da je Lionel Leo Messi i zabije se u cetvoricu. Meireles ocajan juce. Toliko lopti je prodao da je to nedopustivo.

                              U 2. poluvremenu se sve okrenulo. Tada smo mi krenuli agresivno, posjed je bio 70% za nas. Dosta brze je kruzila lopta i napadalo se sto jes' jes'. Ali opet taj Malouda i Meireles, nemam komentar stvarno. Bitno je da Meireles ima onu svoju mrtvu vjevericu na sred glave... I jos je za pohvalu to sto smo to poluvrijeme igrali 4-2-3-1. Malouda otisao na krilo a Mata u sredinu, ali dzaba kada je Malouda prodao 10.000 lopti i covjek ne moze centrirati u 16m. Pa ispizdio sam znaci! Usao Essien umjesto Romeua i koliko toliko stabilizovao igru. Imao je dosta tacnih dodavanja i odmah je raspalio sa nekih 25m. Odlican sut! Mozda pola metra iznad precke... U jednoj polukontri Sturridge je dobio loptu na nekih 7m, ali su bila 4 igraca Swanseaja oko njega i nekako je uspio osutati, tik pored stative. To je bila mozda i najbolja sansa. Citavo 2. poluvrijeme je bio snazan presing i napadalo se ali je ili falio taj posljednji pas, posto se Swansea zestoko branio, ili su Malouda i Meireles okoncavali nase napada. A mozes misliti na sta je to licilo onda... I Lukaku je dobio sansu u zadnjih 10 minuta umjesto Maloude. Pa su onda on i Torres bili u napadu a Sturridge i Mata po krilima. I na kraju Bosingwa iz 100-og pokusaja po strani uspio probiti, osutao i lopta nekako zavrsila u golu.

                              A da stvar bude gora, Malouda je morao igrati kako god okrenes. U 1. poluvremenu je igrao u veznom. Znamo kakva je situacija + Essien jos nije spreman za svih 90 minuta. A u 2. poluvremenu je otisao na krilo i tu nema niko da ga zamjeni. Ustvari ima Piazon. On ga moze i na krilu i u vezi zamijeniti, ali budimo realni - kada nas najveci talenat Josh nije dobio sansu, kako da je dobije klinac koji se jos privikava ekipi? Zalosno je da nam je takav roster, da je Malouda skoro pa nezamjenjiv... Jbt, kakav ocaj! I jos ima obraza da se buni sto ima malu minutazu - komedija.

                              Vrhnac svega, crveni dobio Cole. Masala momcino! U ovako ocajnoj formi, sa povrijedjenim igracima jos i on fali a dolazi nam United. Nadam se da ce Bertrand dobiti sansu. Nikada nisam prizeljkivao nikome povrede, ali bilo bi dobro ako bi se Malouda povrijedio pa da Piazon moze dobiti sansu...

                              I potroseno je strasnih 15m funti u ovom prelaznom roku. Cahill 7m, De Bruyne 7m i ovaj strasni talenat, napadac 1m. Ne postoji klip na YTB-u o njemu jos. Stra'ota! Nigdje WC igraca...
                              Nisam pametan sta da vise pisem, ali ova sezona nece na dobro izaci.
                              Last edited by bracala; 01-02-12, 11:40.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Originally posted by tata Mumi View Post
                                E brate posto nisi gledao, da ti opisem dogadjaje...

                                U 1. poluvremenu Swansea imao posjed 72%, stvorili 2 sanse. U prvoj je njihov igrac sa 5m osutao traljavo pored gola, a u drugoj je Cech ispucao loptu i pogodio igraca Swanseaja i oni su dosli do nekih 16m i onda su redom Luiz, Bane (sa gol linije) i Cech branili, sve sutevi jedan za drugim. Oni dali gol iz prekida, lopta dosla do Sinclaira i on u same raslje pogodio. Mi smo igrali presing, i to dobar presing. Ali brate, dzaba nama i presing kada oduzmemo loptu i Malouda zamisli da je Lionel Leo Messi i zabije se u cetvoricu. Meireles ocajan juce. Toliko lopti je prodao da je to nedopustivo.

                                U 2. poluvremenu se sve okrenulo. Tada smo mi krenuli agresivno, posjed je bio 70% za nas. Dosta brze je kruzila lopta i napadalo se sto jes' jes'. Ali opet taj Malouda i Meireles, nemam komentar stvarno. Bitno je da Meireles ima onu svoju mrtvu vjevericu na sred glave... I jos je za pohvalu to sto smo to poluvrijeme igrali 4-2-3-1. Malouda otisao na krilo a Mata u sredinu, ali dzaba kada je Malouda prodao 10.000 lopti i covjek ne moze centrirati u 16m. Pa ispizdio sam znaci! Usao Essien umjesto Romeua i koliko toliko stabilizovao igru. Imao je dosta tacnih dodavanja i odmah je raspalio sa nekih 25m. Odlican sut! Mozda pola metra iznad precke... U jednoj polukontri Sturridge je dobio loptu na nekih 7m, ali su bila 4 igraca Swanseaja oko njega i nekako je uspio osutati, tik pored stative. To je bila mozda i najbolja sansa. Citavo 2. poluvrijeme je bio snazan presing i napadalo se ali je ili falio taj posljednji pas, posto se Swansea zestoko branio, ili su Malouda i Meireles okoncavali nase napada. A mozes misliti na sta je to licilo onda... I Lukaku je dobio sansu u zadnjih 10 minuta umjesto Maloude. Pa su onda on i Torres bili u napadu a Sturridge i Mata po krilima. I na kraju Bosingwa iz 100-og pokusaja po strani uspio probiti, osutao i lopta nekako zavrsila u golu.

                                A da stvar bude gora, Malouda je morao igrati kako god okrenes. U 1. poluvremenu je igrao u veznom. Znamo kakva je situacija + Essien jos nije spreman za svih 90 minuta. A u 2. poluvremenu je otisao na krilo i tu nema niko da ga zamjeni. Ustvari ima Piazon. On ga moze i na krilu i u vezi zamijeniti, ali budimo realni - kada nas najveci talenat Josh nije dobio sansu, kako da je dobije klinac koji se jos privikava ekipi? Zalosno je da nam je takav roster, da je Malouda skoro pa nezamjenjiv... Jbt, kakav ocaj! I jos ima obraza da se buni sto ima malu minutazu - komedija.

                                Vrhnac svega, crveni dobio Cole. Masala momcino! U ovako ocajnoj formi, sa povrijedjenim igracima jos i on fali a dolazi nam United. Nadam se da ce Bertrand dobiti sansu. Nikada nisam prizeljkivao nikome povrede, ali bilo bi dobro ako bi se Malouda povrijedio pa da Piazon moze dobiti sansu...

                                I potroseno je strasnih 15m funti u ovom prelaznom roku. Cahill 7m, De Bruyne 7m i ovaj strasni talenat, napadac 1m. Ne postoji klip na YTB-u o njemu jos. Stra'ota! Nigdje WC igraca...
                                Nisam pametan sta da vise pisem, ali ova sezona nece na dobro izaci.
                                Cekaj bre, kako je Swansea imao 70% loptu u prvom poluvremenu a Chelsea igrao presing? Pa kakav je to presing ako ne mogu da uzmu loptu, ili kao sto kazes ne mogu da je zadrze kad je uzmu. Ma nemam reci.
                                Znaci makar malo bolje u drugom poluvremenu, ali na kraju jedva izvucemo bod. Stvarno strasno.

                                A to za Maloudu, pa tu ja najvise krivim AVB-a sto odmah nije prepoznao da Malouda vise ne moze da igra, i ukazao sansu Kakuti, Joshu itd. Vise bih voleo da gubimo bodove sa talentovanim klincima, jer bi to makar imalo pozitivan efekat na buducnost, a gubljenje bodova sa zardjalim 30+ igracima nema nikakav efekat.
                                Ali naravno trebalo im je dati tu sansu na pocetku sezone, po malo sa klupe, pa po neki start i sl. Do sad bi vec imali samopouzdanja i ne bi bio problem ubaciti ih u ovakvoj situaciji kad je pola veznog reda povredjeno.
                                Pa pre bi mi igrao Luiz veznog nego Malouda, taman bi tako mogao Cahill na stopera. Evo vec treca utakmica koju propusta, a protivnici bili Portsmouth, Norwich, Swansea. Pa protiv koga ce igrati ako nece protiv njih?
                                E moj AVB
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X