Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bando, samo da vas obavijestim da i dalje postoji sansa da dodje Hazard. I danas sam procitao na par mjesta da se vode pregovori.
    Plus i sam Hazard je u Londonu trenutno... Svasta tu moze da se desi.
    Nego, vidjecemo...
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Originally posted by Ivan Piper View Post
      Bando, samo da vas obavijestim da i dalje postoji sansa da dodje Hazard. I danas sam procitao na par mjesta da se vode pregovori.
      Plus i sam Hazard je u Londonu trenutno... Svasta tu moze da se desi.
      Nego, vidjecemo...
      Aj i to cudo da vidimo, znam samo da je pored pojacanja potrebna i promena na taktickom planu, u suprotnom dzabe da nam dodju svi igraci sveta...
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Tony_G View Post
        Aj i to cudo da vidimo, znam samo da je pored pojacanja potrebna i promena na taktickom planu, u suprotnom dzabe da nam dodju svi igraci sveta...
        O tome ja govorim evo 3 mjeseca, ali Boas ne popusta...
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Ivane ja sam odustao od Hazarda, ali eto sacekacemo pa da vidimo. Dobro je rekao Tony, to ce biti cudo ako dodje...

          Sto se tice Williana, mi ostajemo pri istoj ponudi. Uprava je u fazonu - Willian vrijedi 16m funti! Bice tjeranja sa ovim predsjednikom Shakhtara, ali male su sanse da ce Willian doci. A da su malo pametni sada bi ga prodali jer je ovo realna cijena za njega i pitanje je da li ce neko poslati ponudu naredne sezone i u kakvoj ce formi biti pomenuti igrac. A i Shakhtar je dosta oslabio ove sezone...

          A PSG sprema veliku ponudu za naseg Lamparda. Jesu navalili ljudi na njega... Ali dzaba im.
          Alex ce izgleda zaobici QPR i otici upravo u PSG za 4m funti.
          Last edited by bracala; 24-01-12, 11:31.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Dosta aktivan dan kada smo mi u pitanju...

            Sve blizi smo dovodjenju De Bruynea. Visina transfera bi trebala biti 8m funti sto je dzaba, ali bi on navodno ostao do kraja sezone u Genku. Eto iz vedra neba, u neko doba dovodimo njega a nije se pomenuo 2 puta u januaru... Ovo je provjereno, izaslo na svim sajtovima kao i na sky sportsu.

            Interesantno je da jos uvijek traju pregovori i oko Williana...
            West Ham zeli Kaloua!

            A rezerve su odigrale 3:3 sa Norwichom u gostima. Strijelci za nas: Piazon i Feruz x2
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by tata Mumi View Post
              Dosta aktivan dan kada smo mi u pitanju...

              Sve blizi smo dovodjenju De Bruynea. Visina transfera bi trebala biti 8m funti sto je dzaba, ali bi on navodno ostao do kraja sezone u Genku. Eto iz vedra neba, u neko doba dovodimo njega a nije se pomenuo 2 puta u januaru... Ovo je provjereno, izaslo na svim sajtovima kao i na sky sportsu.

              Interesantno je da jos uvijek traju pregovori i oko Williana...
              West Ham zeli Kaloua!

              A rezerve su odigrale 3:3 sa Norwichom u gostima. Strijelci za nas: Piazon i Feruz x2
              Polovicno dobre vesti za De Bruyne, hocu reci, treba nam odmah!
              A za Willian sam juce procitao na eurosportu da ce se najverovatnije dogovoriti direktno Abramovich i predsednik Shakhtara, koji bi mogao da pristane na 20M eura.
              Inace nema sanse da Kalou ode u West Ham, prvo u zato sto je to druga liga, a i oni ne mogu da priuste njegovu platu, koja je mislim oko 80k nedeljno. Ostaje Kalou verovatno do leta...
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Tony_G View Post
                Polovicno dobre vesti za De Bruyne, hocu reci, treba nam odmah!
                A za Willian sam juce procitao na eurosportu da ce se najverovatnije dogovoriti direktno Abramovich i predsednik Shakhtara, koji bi mogao da pristane na 20M eura.
                Inace nema sanse da Kalou ode u West Ham, prvo u zato sto je to druga liga, a i oni ne mogu da priuste njegovu platu, koja je mislim oko 80k nedeljno. Ostaje Kalou verovatno do leta...
                E dobro si sve rekao, i ja zelim De Bruynea odmah...
                Samo da se dogovore za Williana za €20m. To je njegova realna cijena...

                Ma ovo sam okacio cisto onako, jer je izaslo...
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Willian:
                  "Chelsea are known as one of the biggest and most successful clubs around," he told
                  "To play for them is a challenge I would accept and enjoy.
                  Luiz i Ramires su ga kontaktirali i posavjetovali da predje kod nas. Momak je izrazio zelju i valjda ce se to realizovati...
                  A De Bruyne bi do vikenda trebao potpisati ugovor sa nama.
                  Last edited by bracala; 26-01-12, 11:34.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Znaci dolazi Wilian, sjajno ! Prosto mora jos neko doc, ne more ovako vise.

                    Mumi, jedva si ceko januar, a nista .

                    Comment


                    • Piazon (18) produzio ugovor koji ce ga vezati za Chelsea do 2017. godine.
                      http://www.chelseafc.com/page/Latest...589434,00.html

                      Danas se nasi vracaju iz Mallorce. Lampard je juce stigao u Mallorcu, odradio 2 treninga i danas se sa ostatkom tima vraca u London.

                      Suska se da je navodno Bosingwa ponudjen PSG-u...

                      Terry ima zakazano sudjenje 1. februara 2012. godine. Na tom sudjenju prisustvovace A.Cole kojeg je pozvao sud. Takodje, ocekuju se jos 2 bivsa clana Chelsea-ja a to su nekadasnji treneri Jose Mourinho i Carlo Ancelotti. Navodno, oni su kontaktirali Terryjev advokatski tim i spremni su stati u njegovu odbranu bez ikakve naknade.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • http://www1.skysports.com/football/n...s-Chelsea-move

                        Ja mislim da je ovo gotova stvar, oce decko u Celsi... Izgleda da ce £20m biti dovoljno sto je moze se reci njegova cena...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                          http://www1.skysports.com/football/n...s-Chelsea-move

                          Ja mislim da je ovo gotova stvar, oce decko u Celsi... Izgleda da ce £20m biti dovoljno sto je moze se reci njegova cena...
                          E bas dobro sto si stavio sa skysportsa, jer sam mislio i ja da to potvrdim.

                          Valjda ce se do vikenda to sve srediti. Mogu reci da se radujem dolasku ovog igraca. Ima sve sto krasi jednog Brazilca i mlad je igrac...

                          Cijena je moze se reci korektna...
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Originally posted by tata Mumi View Post
                            E bas dobro sto si stavio sa skysportsa, jer sam mislio i ja da to potvrdim.

                            Valjda ce se do vikenda to sve srediti. Mogu reci da se radujem dolasku ovog igraca. Ima sve sto krasi jednog Brazilca i mlad je igrac...

                            Cijena je moze se reci korektna...
                            Odlican je igrac, izuzetno brz, tehnicki potkovan kao i svaki Brazilac, tako da, moze se reci sjajan potez AVB-a i menadzmenta...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                              Odlican je igrac, izuzetno brz, tehnicki potkovan kao i svaki Brazilac, tako da, moze se reci sjajan potez AVB-a i menadzmenta...
                              Nadam se da ce doci i da ce se uklopiti. A valjda je ovim izrodima prijalo ovo odmaranje u Mallorci, treniranje uz more itd., ali sve mi nesto govori da cu se opet nevirati kada budemo igrali protiv QPR-a...

                              Samo da se izbori LS ove sezone. Ako uleti FA Cup, odlicno... A onda na ljeto rekonstrukcija. Bosingwi istice ugovor (a mozda i sada ode), Kaloua, Mikela, Maloudu - sve prodati. Dovesti 3 postena igraca i okrenuti se uigravanju ekipe i nadam se boljim danima.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Jeste to dobar potez, ali ja nisam zadovoljan kako je odradjen posao sto se tice transfera
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X