Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Mumi nece on nigde sad, sanse su 1%. Rekao on sam, rekao gazda Lila, rekao agent. Ceka decko leto i onda ce da bira tako da mozes da se smiris. Pusti novine, moraju nesto da pisu jer im je to posao.
    Razumijem ja to, ali ovo nije normalno... Svakih sat vremena izlaze takve vijesti, evo vec 2. dan zaredom...

    Nisu bas sanse 1% ali su vrlo male, ma sad ce vikend. Tada ce se sve saznati.
    Kinezi su odlucni u namjeri da dovedu i Drogbu. Vidjecemo da li ce i kakva ce ponuda uslijediti...
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Kako stvari stoje, ode Drogba
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Da, izgleda da je to svrsena stvar. Ne znam, ja bih ostavio Drogbu... Ne mora igrati, ali taj majstor bi imao toliki znacaj za Lukakua sto bi se moglo odraziti na njegovu dalju karijeru. Njemu je Didier idol jos iz djetinjstva i zeli biti kao on. To je ponovio 100 puta... Zato bih volio da Drogba ostane i prenese svoje veliko znanje na izuzetno mladog Romelua.

        Ali izgleda da od ovoga nista nece biti, Didier ce otici. Vremena se mjenjaju, dolaze novi klinci, ali Drogba je ostavio tako snazan uticaj ne samo kod svih koji obozavaju Chelsea, vec i kod ljubitelja fudbala, tako da ce njegov odlazak biti tuzan dan... Bice tesko zamisliti Chelsea bez Tite. Nece ga biti ni na klupi...
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Ja ne mogu zamisliti Celsi bez Drogbe.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Ako planiramo da se razdrmamo, onda moramo dobiti u subotu sa minimum 4 gola razlike.
            Dosta nam je ovih meceva 1-0, 2-1, sve nesto jedva. Ako planiraju da se aktiviraju malo zesce(kako kaze AVB) onda moraju da pocnu da pune mreze.
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Originally posted by Ivan Piper View Post
              Ako planiramo da se razdrmamo, onda moramo dobiti u subotu sa minimum 4 gola razlike.
              Dosta nam je ovih meceva 1-0, 2-1, sve nesto jedva. Ako planiraju da se aktiviraju malo zesce(kako kaze AVB) onda moraju da pocnu da pune mreze.
              Dobro sad 4 gola je ipak dosta. Ja samo zelim da vidim zescu igri, da se bolje kontrolise utakmica, a gol razlika je bonus. Mene zabrinjava kad vidim da je npr. Fulham imao veci posed lopte na Stamford Bridge-u, da je onako jadna A.Villa postigla 3 gola na SB-u itd. Hocu da vidim tecnu igru, presing na sredini terena, da se ne dozvoli protivniku da dise, a kamoli neka situacija poput one protiv Sunderlanda, da Chelsea strepi do kraja za bodove dok protivnik redja sanse. Kao da igraju neiskusno, a u pitanju je tim koji je navodno star...
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Tony_G View Post
                Dobro sad 4 gola je ipak dosta. Ja samo zelim da vidim zescu igri, da se bolje kontrolise utakmica, a gol razlika je bonus. Mene zabrinjava kad vidim da je npr. Fulham imao veci posed lopte na Stamford Bridge-u, da je onako jadna A.Villa postigla 3 gola na SB-u itd. Hocu da vidim tecnu igru, presing na sredini terena, da se ne dozvoli protivniku da dise, a kamoli neka situacija poput one protiv Sunderlanda, da Chelsea strepi do kraja za bodove dok protivnik redja sanse. Kao da igraju neiskusno, a u pitanju je tim koji je navodno star...
                Ja hocu prije svega da se igra za gol vise, da ne staju kada povedu 1-0, nego da stiskaju do kraja. E vec ako vodimo 2-0, pa ajde onda ih covjek moze shvatit pa i mogu da se zatvore... Ali ovako nema posla, moraju da igraju na gol vise, da im je koncentracija na nivou tokom cijelog meca, da se ne opustaju.
                Mislim da ce Torres dati gol u subotu. Poprilicno sam siguran.
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Originally posted by Ivan Piper View Post
                  Ako planiramo da se razdrmamo, onda moramo dobiti u subotu sa minimum 4 gola razlike.
                  Dosta nam je ovih meceva 1-0, 2-1, sve nesto jedva. Ako planiraju da se aktiviraju malo zesce(kako kaze AVB) onda moraju da pocnu da pune mreze.
                  Citajuci ovaj post, vidim sebe od prije jedno mjesec i pol kada sam ovo isto govorio u temi Junajteda

                  Comment


                  • Nemojte biti tako sigurni u pobedu, Norwich je nezgodan kod kuce.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan Piper View Post
                      Ja hocu prije svega da se igra za gol vise, da ne staju kada povedu 1-0, nego da stiskaju do kraja. E vec ako vodimo 2-0, pa ajde onda ih covjek moze shvatit pa i mogu da se zatvore... Ali ovako nema posla, moraju da igraju na gol vise, da im je koncentracija na nivou tokom cijelog meca, da se ne opustaju.
                      Mislim da ce Torres dati gol u subotu. Poprilicno sam siguran.
                      Ja sam pred svaki mec govorio isto pa cu tako i sada - bitno je samo da se uzmu 3 boda!

                      Ne interesuje me koja ce biti gol razlika. Ti i Tony ste rekli sustinu cijele price. Tottenham ih je tesko slomio, tvrdi su kod kuce, nabrijani... Dakle, treba igrati oprezno i disciplinovano. Nadam se samo da igrace nece uhvatiti blokada ako povedemo 1:0. Treba igrati pozrtvovano citav mec.

                      Inace, danas je i 18. rodjendan Piazonu. Uskoro dobija dozvolu nastupa za prvi tim, sto ne znaci da ce nastupati. Ali sigurno da ce jos vise zagristi kako bi dobio priliku.
                      Neka mu je sa srecom i da sto prije stigne do prvog tima.

                      Chelsea are unbeaten in five away Barclays Premier League games since our defeat at QPR on 23 October.
                      Last edited by bracala; 20-01-12, 11:26.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Drogba o svom ostanku u Celziju
                        http://sportsport.ba/ino_fudbal/drog...ije-juna/72696

                        Comment


                        • Zeli legenda zavrsiti karijeru igrajuci za Chelsea. Zasluzio je to!
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Des Mumi, kakva su tu putovanja , zenske a ?


                            Evo punudili smo 20 mil.funti za Wiliana iz Sahtjora ! Ima 23 godine, i nisam siguran sta igra, jel krilo ? Za mene je to previse, ove godine nisu ni bleda senka, nisu prosli ni grupe LS. Secam se da smo pricali da bi nam dobro lego neko iz Donjecka, ali mislim da je nama suma bila do 10-15 maksimalno ako ne i manje.Ne znam, nisam bas siguran za njega, nisam ga puno gledao.

                            Comment


                            • Originally posted by Drogba View Post
                              Des Mumi, kakva su tu putovanja , zenske a ?


                              Evo punudili smo 20 mil.funti za Wiliana iz Sahtjora ! Ima 23 godine, i nisam siguran sta igra, jel krilo ? Za mene je to previse, ove godine nisu ni bleda senka, nisu prosli ni grupe LS. Secam se da smo pricali da bi nam dobro lego neko iz Donjecka, ali mislim da je nama suma bila do 10-15 maksimalno ako ne i manje.Ne znam, nisam bas siguran za njega, nisam ga puno gledao.
                              Iskreno nadam se da je to tacno jer je Willian odlican igrac. I realno kad pogledam da su npr. Downing i Henderson dovedeni za slicne pare (mozda koji milion manje) onda ne mogu da se zalim na cifru. A danas svaki malo talentovaniji fudbaler dostize visoke cene, jbg, takva je situacija.
                              Evo prosle godine je Chelsea doveo Luiza za 25M, on je tada po reputaciji bio slican Willianu, tako da bismo mogli da pricamo i da je to preplacivanje. Pre toga su dovodili Ramiresa i Zhirkova za po 18M. Willian je daleko talentovaniji od svih ovih, i igrac je upravo kakav treba Chelsea-ju. Igra sve ofanzivne pozicije, levo, desno krilo, ofanzivni vezni. Pretpostavljam da bi igrao levo krilo, Mata na 10-ku a Sturridge da ostane desno...
                              sigpic

                              Comment


                              • @Drogba

                                Jasta nego zenske. Pa nisam isao zbog mesa i kolaca sigurno.

                                Izgleda da je otisla ponuda za Williana, dobar igrac nema sta. Ali iskreno vise bih volio da dodamo jos 10M i da dovedemo Hazarda. Mada Hazard i nece doci, evo vec 2 dana se nista ne pominje. Willian je svakako igrac koji bi u mnogo cemu rasteretio Matu i sa Sturridgeom pravio sjajne prodore po strani. Igrac odlicne tehnike + nije igrao za neki veliki klub, i sigurno bi bio zeljan dokazivanja (takvi su bili i Drogba, Essien, Malouda...). Tako da bi Willian mogao biti dobro pojacanje...

                                L.A. Galaxy priprema ponudu za Lamparda. Nema nista od toga...
                                Last edited by bracala; 21-01-12, 10:58.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X