Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dale View Post
    Jel to 100 % ?
    70 %
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Originally posted by Ivan Piper View Post
      Ljudi, stize nam Hazard za 25 milki!
      gdje nađe ovu informaciju ???

      Comment


      • Originally posted by edohz View Post
        gdje nađe ovu informaciju ???
        ma ko zna da li je ovo tacno. Pominje se i trampa sa Malouda-om, plus novac.
        http://www.givemefootball.com/premie...playmaker-deal
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Originally posted by Ivan Piper View Post
          ma ko zna da li je ovo tacno. Pominje se i trampa sa Malouda-om, plus novac.
          http://www.givemefootball.com/premie...playmaker-deal
          Sto se vise pominje sve i ja mislim da je istina, al dok ne vidim na SkySports-u necu verovati...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by Ivan Piper View Post
            Ljudi, stize nam Hazard za 25 milki!
            E pazi ovo http://www.click-manchester.com/spor...en-hazard.html

            Mediji su cudo stvarno. Mada ja mislim da prelazi ili kod vas ili u Real.
            sigpic

            Comment


            • Opet me na jutro cimate...

              A ja procitao da Lille zeli 33M funti... A i cudno bi mi bilo kada bismo ga doveli za samo 25M funti a trazi ga cijela Evropa. Ici ce cijena jos vise... A de predji vise jbt!
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Pravi potez je slanje McEcharana u Swansea. Ima da napreduje tamo.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Valjda ce mali tamo dobiti priliku da se dokaze i da nam onda od naredne sezone bude regularan u prvom timu.

                  A evo slika sa danasnjeg treninga:





                  Ako se ne varam, Swansea igra u subotu od 16:00h. Taman poslije nase tekme. Nadam se da ce dobiti priliku sa klupe odmah u prvoj utakmici.

                  Joj a ovi novinari ne popustaju kada je u pitanju Hazard. Navodno su dogovoreni licni uslovi i on bi trebao doci kod nas pocetkom naredne sedmice. Kakve lazi... Svakako da bih volio da je ovo istina, ko ne bi, ali mislim da cemo na kraju izvisiti kao i za Neymara i Modrica. Valjda grijesim...
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Dobro, ono za Modrica je bila istina, nisu nista izmislili
                    Aj da sacekamo jos par dana pa da vidimo sta ce se desiti...
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Josh ce biti hit sledece godine, uveren sam u to, bice ista situacija kao i sa Staridzom...
                      A ovo za Hazarda vise ni ne znam sta da kazem, sta bude bice...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan Piper View Post
                        Dobro, ono za Modrica je bila istina, nisu nista izmislili
                        Aj da sacekamo jos par dana pa da vidimo sta ce se desiti...
                        Nije problem sacekati, ali ako se na kraju sedmice pojavi natpis kako Hazard ode u Real ili sta ja znam... Pocecu pucati!

                        12M funti za odbranu...
                        http://www1.skysports.com/football/news/11095/7441027/
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Pa meni sad deluje porpilicno ozbiljno ovo za Hazarda. Pogotovo jer su predstavnici Lille-a rekli da ga nece pustiti za manje od 35M u ovom roku. Sto znaci da ako neko ponudi dovoljno pustice ga. Naravno mozad je sve izmisljeno, ali Chelsea je sve skupa najrealnije opcija. Ostali kandidati otpadaju ili zbog previse igraca na toj poziciji (Man City, Real, Barca), ili zbog nedovoljno para (ManUtd) ili zbog ne igranja u Evropi (Liverpool, Arsenal). Chelsea ima i pare i slobodno mesto na toj poziciji. Naravno ne treba misliti da je zbog toga ovo resena stvar. Daleko od toga, ali imalo bi smisla...
                          sigpic

                          Comment


                          • Mumi nece on nigde sad, sanse su 1%. Rekao on sam, rekao gazda Lila, rekao agent. Ceka decko leto i onda ce da bira tako da mozes da se smiris. Pusti novine, moraju nesto da pisu jer im je to posao.
                            sigpic

                            Comment


                            • Upravo sam procitao da smo i mi ponudili Hazardu ponudu od 30M ali odmah smo dobili odgovor da je minimalna cijena 35M. Real tu sigurno otpada jer je i sam Murinjo izjavio da mu niko netreba niti ce koga da salje iz Reala. Mislim da ce ici u Celzi, a kao druga opcija smo vrlo lagano mi, ukoliko ponudimo jos 5M a mislim da mozemo.

                              Comment


                              • Ja se ipak slazem s Nashom, tesko da ce on bilo gde preci u ovom roku, svi iz Lila su to porucili, i da je njegova cena €40m... Tek na leto mozemo ocekivati klanje za njega, ali ce biti veliki BOOM ako sad predje....
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X