Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mata, Sturridge i Hazard, moram priznati to izgleda prilicno bolesno...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by FresHMaN91 View Post
      Mata, Sturridge i Hazard, moram priznati to izgleda prilicno bolesno...
      Suti samo, jos sad gledam na eurosportu, samo se pise o tome da Hazard ide kod nas. Loze nas ljudi, ali kakav bi to bio haos kada bi on presao ovamo... Znas i sam, gdje god da ode bice haos. A najvece sanse za igru ima kod nas, kod vas, u Unitedu i Arsenalu. Real i City otpadaju... Mislim ne otpadaju u trci za njim, ali tamo je zgusnuta konkurencija skroz.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Originally posted by tata Mumi View Post
        Suti samo, jos sad gledam na eurosportu, samo se pise o tome da Hazard ide kod nas. Loze nas ljudi, ali kakav bi to bio haos kada bi on presao ovamo... Znas i sam, gdje god da ode bice haos. A najvece sanse za igru ima kod nas, kod vas, u Unitedu i Arsenalu. Real i City otpadaju... Mislim ne otpadaju u trci za njim, ali tamo je zgusnuta konkurencija skroz.
        Mi se toliko raspadamo da sam prestao da zamisljam da on dolazi kod nas... A vi imate kintu a potreban vam je tako da je i vise nego idealno da postane Plavac... Ma samo u City da ne ode...
        Last edited by Freshman; 17-01-12, 12:10.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by FresHMaN91 View Post
          Mi se toliko raspadamo da sam prestao da zamisljam da on dolazi kod nas... A vi imate kintu a potreban vam je tako da je i vise nego idealno da postane Plavac... Ma samo u City da ne ode...
          Vidjecemo, sve je ovo klimavo...

          U neko doba Belgija ima igraca koji ce za par godina biti mozda i najbolji.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Mada u pravu si da je ovo dosta klimavo iako na svakom sajtu bruji o njegovom dolasku u Celzi... Ipak SkySports je najbolji izvor a tu jos nema pouzdanih informacija o njegovom prelasku.. Seti se na leto koliko su pricali o Nejmaru i njegovom prelasku...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Uze mi rijec iz tastature... Kazem ti ja da nece biti najvjerovatnije nista od ovoga...
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Originally posted by tata Mumi View Post
                Uze mi rijec iz tastature... Kazem ti ja da nece biti najvjerovatnije nista od ovoga...
                There's always a hope...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Hazard ide na leto, e sad da malo izanaliziramo opcije. Pominju se svi iz TOP6 PL osim Totenhema + Real.

                  U Siti ne verujem da ce da ode jer sam skoro ubedjen da momak hoce da igra konstantno sto mu tamo nije zagarantovano. Deluje mi kao neko veoma bistar i pametan i da ce znati da odabere tim gde ce i da igra i da se namlati para.

                  Junajted - ako pretpostavimo da bi Ferguson resio da odresi kesu i pljune tih 30+ miliona koliko ce on kostati, mogao bi da predje tamo. On trenutno najvise igra na levom krilu i malo manje na 10-ci. Desno se isto odlicno snalazi ali je na ove dve pozicije bas ubica. Krila su kao sto znamo daleko najmanji problem Junajteda koji ne igra sa klasicnom desetkom. Od njega se nikako ne moze praviti box to box midfielder a Ferguson ce tesko promeniti taktiku na 4-2-3-1, posebno sto ima odlicnu rotaciju i na spicevima, bolju samo ima Carli Sin sa zenama. Tako da ga ja ne vidim u Junajtedu, od potencijalnih superstarova tamo najpre vidim Eriksena.

                  Celsi, Arsenal i Liverpul - najverovatnije ce samo jedan od ova 3 tima u LS sto je Eden stavio kao svoj prioritet. Nerealno je ipak da 2 od ova 3 tima odu u LS. Ko bude 4. ima veliku prednost u odnosu na ostale 2 ekipe gde su onda minimalne sanse da predje + sto Arsenalove gazde tesko da ce odresiti kesu za igraca koji toliko kosta cak i ako budu 4. Celsi i Liverpul para imaju, Liverpul ga ozbiljno prati, Komoli je Francuz i konstantno je u desavanjima u francuskoj ligi.

                  Real - Hazard ih obozava, navija za njih od malih nogu, para naravno imaju ali ima tu par stvari. Hoce li Murinjo otici na leto ili ne (to zavisi od osvajanja LS, ako ne osvoji sigurno nece)? Ako ne ode, koliko je realno da on menja trio Ronaldo-Di Maria-Ozil koji tako dobro funkcionise? Ako ode, sta li ce tumbati taj novi trener i da li ce? Murinjo ako ostane i ne bude prodao nikog od ove trojice nece sigurno kupovati tako skupog igraca a treba napomenuti da su mu Di Maria i Ozil ljubimci dok Ronaldo znamo ko je i sta je. A ako ipak posalju ponudu mislim da je njihov.

                  Tako da on ce u Real 99% ako zagrizu a u suprotnom je Celsi najrealnija opcija jer ce pre biti 4. nego Liverpul ali to je daleko od gotovog jer dolaze na Enfild, razlika je samo 5 bodova, Suarez i Dzerard od februara zajedno pa cemo videti. Ako Arsenal bude 4. sto isto nije nimalo nerealno, onda ce biti najzanimljivije kad je u pitanju trka za Hazarda zbog njihovih dobro poznatih gazdi koji ako opet ne odrese kesu to je gotovo, a Celsi i Liverpul u LE nisu primamljivi Hazardu, Real mnogo mocan i pitanje je da li ce ista menjati.
                  sigpic

                  Comment


                  • Josh predstavljen u Swanseaju.



                    Sretno i da budes konstantan!
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • 383574_270221766378771_166850193382596_727425_1616360343_n.jpg
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Tri brata, dvojica 12. godina i jedan 13. godina, potpisali za Chelsea, vrijednost transfera je 1M funti.

                        http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/16601927.stm
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Ovaj Rio(lijevo na slici) mi izgleda kao neki zestoki tehnicar
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan Piper View Post
                            Ovaj Rio(lijevo na slici) mi izgleda kao neki zestoki tehnicar
                            E neces vjerovati i meni se tako cini... Ali ne znam zasto.

                            A skontaj on bude stoper.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Ljudi, stize nam Hazard za 25 milki!
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Jel to 100 % ?
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X