Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobar je ovo bio mec. Srecom dobili smo smo 1-0, ali rezultat je mogao biti i drugaciji, i u njihovu korist, a i u nasu. Bilo je dosta sansi, plus dva penala nam sudija nije svirao, a mogao je. Torres je odigrao odlicno, trudio se maskimalno, ali opet mu je malo hvalilo da postigne gol. Ali eto, onaj pokusaj makazicama(pogodio precku a zatim Lampard gurnuo loptu u gol) se vodi kao asistencija. Dobro se kretao, bilo je dosta solo prodora i dobrih suteva.
    Raduje me povratak Essien-a, ipak ce biti nesto od njega. Ali ipak, nadam se da nece izbaciti Lamparda iz prve postave.
    Sve u svemu, solidna partija danas...
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Gledao sam zadnjih 30 minuta sredinu terena ste razvalili ali je zavrsnica ocajna ali bas ocajna . Torres imao nekoliko dobrih driblinga mozda bi trebao da se povuce malo pozadi covek i dalje ima onaj njegov dribling i ubrzanje samo ga ta zavrsnica unistava .

      I onaj promasaj Bendtnera je bio katastrasan
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Solidna pobedna danas, Torres odlicno doigrao, naravno ko ce drugi da postigne gol nego Lampard... Ipak morali su malo bolje da odigraju posle gola i postignu jos jedan ili dva komada, ovako su strepeli do kraja. Naravno tu ih je i sudija malo sprecio ne dosudivsi ona 2 penala nad Torresom. Lepo je videti Essiena nazad, mada ne ocekujem mnogo od njega, a nadam se da AVB-u ne treba vise dokaza da je Lampard nezamenljiv...
        Odlicne vesti su da dolazi Cahill, konacno se smislio... Samo treba nastaviti u ovom ritmu i konacno vezati malo vise od 3 pobede u ligi. Nije tezak raspored do dolaska Uniteda, a realno moze i njih Chelsea da pobedi. I da, bilo bi odlicno dovesti nekog vezistu/krilo, mada mi ne deluje da ce se to desiti...
        sigpic

        Comment


        • Meni se svidja trenutni sastav, ali mislim da bi Cahill trebao da igra umjesto Luiza, bili bi dosta sigurniji u odbrani. Zatim, Essien bi mogao umjesto Romeu-a ili Meirelesa. Umjesto Lamparda nikako! E sad imamo problem, Sturridge mora na klupu, ali bolje je i to, jer ja Torresa ne bih dirao, stvarno igra odlicno. Jeste da svi govore kriza, ovo-ono, ali igra dobro, koristan je timu i pogledajte samo koliko asistencija ima u poslednjih nekoliko meceva. Ma bice golova, ne sumnjam u to.
          Sto se tice Sturridge-a, mogao bi umjesto Ramiresa, jer i ovaj je sklon kiksevima u poslednje vrijeme.
          Ovo su samo neke moje pretpostavke. Mislim da ce u sledecem mecu igrati isti tim kao i danas.
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Ma Sturridge se sigurno vraca u postavu cim se oporavi, vec je poceo da trenira ali nije bio dovoljno spreman za danasnji mec.
            Moja postava: Cech, Bosingwa, Cahill, Terry, Cole, Meireles, Ramires, Lampard, Mata, Sturridge, Torres.
            Ovako je trebalo da izgleda vezni red i napad tokom cele sezone. Torres nakon ona 4 gola je potpuno bez razloga premesten na klupu, to je ta rotaciju koju ne mogu da razumem, rotacija koja sprecava igraca da udje u formu. Sad svi pricaju "Torres nikako da proradi". Pa vec je bio proradio, pa ga je AVB zaustavio...
            Nadam se da ce u skorije vreme David Luiz biti isproban na nekoj drugoj poziciji, jer ipak takve tehnicke mogucnosti je steta drzati na klupi, mislim da bi mu lepo legla pozicija zadnjeg veznog.
            sigpic

            Comment


            • Ja se samo nadam da ce Cahill igrati u prvoj postavi umjesto Luiza, i da ce Torres igrati svaki mec.
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Ojebine moje, vratio sam se.

                Nisam gledao tekmu, ali vidim da smo slavili. Essien ponovo na terenu... Drago mi je vidjeti tog covjeka zdravog, jer ga nenormalno mnogo gotivim. Po komentarima, cini se da smo dobro stajali na terenu. I konacno da nasi konkurenti Tottenham i Liverpool kiksaju kada mi pobjedimo. Vidim stigao je i Cahill, to me raduje. Jos kad bi dosao neki veznjak ili krilo, niko srecniji od nas.
                Sada slijedi rutavo gostovanje kod Norwicha, ali valjda ce se iskcupati nekako 3 boda...

                Boas nabacio novi friz... Josh ode u Swansea. Sada cu pratiti i Swansea i navijati za Josha.
                Last edited by bracala; 15-01-12, 12:56.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by tata Mumi View Post
                  Ojebine moje, vratio sam se.

                  Nisam gledao tekmu, ali vidim da smo slavili. Essien ponovo na terenu... Drago mi je vidjeti tog covjeka zdravog, jer ga nenormalno mnogo gotivim. Po komentarima, cini se da smo dobro stajali na terenu. I konacno da nasi konkurenti Tottenham i Liverpool kiksaju kada mi pobjedimo. Vidim stigao je i Cahill, to me raduje. Jos kad bi dosao neki veznjak ili krilo, niko srecniji od nas.
                  Sada slijedi rutavo gostovanje kod Norwicha, ali valjda ce se iskcupati nekako 3 boda...

                  Boas nabacio novi friz... Josh ode u Swansea. Sada cu pratiti i Swansea i navijati za Josha.
                  E Mumi dobrodosao nazad!
                  I ja jedva cekam da gledam Swansea, nadam se da ce Josh biti u prvoj postavi, mnogo ce mu to znaciti.
                  Inace igra je bila OK, samo pocinje da me zabrinjava pristup igraca pri rezultatu 1-0. Nekako kao da prestanu da igraju cim povedu, kao da racunaju da ce se stvari resiti same od sebe. Tih 1-0 nikad nije dovoljna prednost, a ekipe poput Fulhama, Ville, Sunderlanda bi kod kuce trebalo drokjaciti posle 1-0, trebalo bi postici jos 2/3 gola, na zalost samo 4 boda iz te 3 utakmice, a poveli u sve 3...
                  sigpic

                  Comment


                  • Kolega,da si ziv i zdrav,neka si se vratio!

                    Slozio bih se da juce nisu uopste lose igrali,nisam skontao samo zasto nije igrao Stturidge od pocetka ali dobro bitno da se dobilo.Torres jako dobar i sve sama vise ubijedjen da ce proraditi,drago mi je naravno sto je Frank zabio ali bi mi bilo draze da je ona majstorija Spanca usla.Meni je malo poceo da ide na zivce onaj Romeu jer mi se njegova rjesenja kada ima loptu uopste ne svidjaju,ali se nadam da ce to promijeniti,a mozda ja i nemam pravo sto se njega tice,taj igrac djeluje jako zbunjujuce na mene.Glavno da je Frank u prvom timu opet...slozio bih se za ovo opustanje i los pristup kod vodstva od 1:0,ali se nadam da ce dovesti jednog igraca u vezi koji ce to malo promijeniti,Mata je poginuo juce,daje covjek sve od sebe,car

                    Dobro je sto je Cahill tu,nakon sto ce morati Terry na odradjivanje kazne on ce jako dobro doci.Cini se i da ce Alex otici u QPR...
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Kolega,da si ziv i zdrav,neka si se vratio!

                      Slozio bih se da juce nisu uopste lose igrali,nisam skontao samo zasto nije igrao Stturidge od pocetka ali dobro bitno da se dobilo.Torres jako dobar i sve sama vise ubijedjen da ce proraditi,drago mi je naravno sto je Frank zabio ali bi mi bilo draze da je ona majstorija Spanca usla.Meni je malo poceo da ide na zivce onaj Romeu jer mi se njegova rjesenja kada ima loptu uopste ne svidjaju,ali se nadam da ce to promijeniti,a mozda ja i nemam pravo sto se njega tice,taj igrac djeluje jako zbunjujuce na mene.Glavno da je Frank u prvom timu opet...slozio bih se za ovo opustanje i los pristup kod vodstva od 1:0,ali se nadam da ce dovesti jednog igraca u vezi koji ce to malo promijeniti,Mata je poginuo juce,daje covjek sve od sebe,car

                      Dobro je sto je Cahill tu,nakon sto ce morati Terry na odradjivanje kazne on ce jako dobro doci.Cini se i da ce Alex otici u QPR...
                      E slazem se za Romeua. Jos uvek ne mogu da ga procenim. Realno nije neki talenat, u smislu tehnike, vizije i sl. Ali zna dobro da odradi posao, dinamicniji je od Mikela, brze se oslobadja lopte, ali generalno nista posebno igrac. Npr. nznm zbog cega je on zasluzio vise od McEachrana da dobije sansu u prvom timu i tu ostane. Naravno dobro dodje za rotaciju...
                      A jel si to sam zakljuci da Terry-ju sledi kazna ili si negde procitao? Ako ga kazne ne bi me cudilo da to bude do kraja sezone, s obzirom na tezinu uvrede - fucking black cunt.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ma nisam nigdje procitao za Terry-a nego sam zakljucio,ako je Suarez dobio 8-9 utakmica,dobit ce i kapiten sigurno toliko,a nazalost mozda i vise,a u takvoj situaciji Cahill ce biti vise nego dobrodosao

                        Romeu,necu previse da ga kritikujem dok ne formiram konacnu sliku o njemu,ali osim borbenosti i ranog oslobadjanja lopte(ovo s obzirom na njegovu poziciju ima i dobrih i losih strana) ja i nemam neke komplimente za njega,osjecam da je limitiran igrac,ali vidjecemo

                        Samo nek se Essien vratio,ako bude pola igraca kao sto je bio,opet je u ovakvoj konstalaciji snaga prva postava
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • I ja sam primjetio da igraci stanu sa igrom kada povedemo. Kao da se nesto "zaglavi" u njihovm glavama... na tome se mora poraditi, moraju oni sami sa sobom rascistiti neke stvari. Dosta smo bodova prosuli zbog takvog odnosa...

                          Meni je Romeu sasvim OK igrac. Vrijedi svaku funtu i ne zaboravite da mu je ovo prva sezona u PL i zasad odlicno odradjuje posao. Ja sam potpuno zadovoljan s njim. Dijelim misljenje s vama kada su u pitanju dovodjenja nekog veznjaka... Mata se razapinje u svakoj utakmici, igra od kreatora do poluspica. Stvarno, kapa dole! A bilo bi mu 10 puta lakse kada bi imao jos jednog "istomisljenika" na terenu.

                          Zasad sve miruje kada su transferi u pitanju. Sto se mene tice, Alex moze komotno ici...
                          A Terry nije jos osudjen, bar koliko ja znam. Jos samo 5 dana do Piazonovog rodjendana. Poslije 20. januara stice pravo nastupa za prvi tim. Valjda ce momak dobiti sansu...

                          EDIT: Sad sam procitao da je Cahill prosao i ljekarski. Dakle, on je nas novi igrac. Transfer je kostao 7M funti, plata ce biti 80.000 funti. Dobar posao je odradjen.
                          Last edited by bracala; 15-01-12, 14:51.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • A dje si Mumi, fukso jedna!
                            Vidim pricate o Romeu-u, sto se tice mene, rano je govoriti o njemu, ali svakako je bolji od Mikela.
                            A ovo vezano za vodjstvo od 1-0, a zatim opustanje, mislim da to nekako sve krece od Luiza. Dobro, ne bas sve, ali veliki broj sansi i kontri on stvara protivnicima njegovim kiksevima. Kao da je neozbiljan... Cak mi je i Meireles postao kritican, on dosta grijesi na sredini terena. Ko zna, mislim da ako povezemo neku dobru seriju pobjeda da ce opustanje nakon vodjstva nestati.
                            Meni ovo za sada izgleda solidno, samo bih volio kada bi isli na gol vise, ali kao sto rekoh, potrebna je jedna serija pobjeda kako bi nestao taj pritisak ili sta vec, i kako bi mogli rasterecenije da igraju.
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Lukaku:


                              "Morate biti spremni da se žrtvujete ukoliko želite uspjeti u velikom klubu, tako da moram biti strpljiv. Međutim, ne promijeni li se moja situacija u sljedećih šest mjeseci, mogao bih se odlučiti za jednogodišnju posudbu u neki drugi klub", izjavio je Lukaku, napomenuvši:

                              "Moglo bi to biti u Engleskoj ili u zemlji poput Francuske. Mogao bih imati dobru godinu u nekom drugom klubu, a onda se kao bolji i iskusniji igrač vratiti u Chelsea".
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Pa moglo bi se promjeniti ali ako Torres do kraja sezona ne pocne igrati kako treba. Jedino tako bi on mogao na mjesto spica. A ako bi isao negdje, neka ode u Swansea.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X