Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: FC Chelsea

    Nista jos nije izgubljeno h5g6k8 a torres ce da pokaze u nedelju svoje $#^%RT

    Comment


    • Re: FC Chelsea

      Chelsea ce na ljeto da napravi pravi cistu u ekipi , nakon pojacanja u januaru ..

      Odlucili su da prodaju Drogbu , Maloudu , Bosingwu , Mikela i Zhirkova , kao ne igraju dobro za onu platu koju primaju ..

      Hajd nekako sve i razumijem , ali Malouda mislim da nikad nije igrao bolje nego ove sezone , a oni se zale nesto , ali sta je tu je $%&5qw7 $%&5qw7


      http://www.sarajevo-x.com/sport/nogo...anak/110204015
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Re: FC Chelsea

        Maluda treba da ostane,ne znam koliku platu imaju ovi ali opet Maluda treba da ostane.Ostali mogu iz kluba Drogba je najbolju karijeru imao u Celziju tako da ce zadnje godine karijere provesti u drugom klubu,a kojem ne nzam. %QWT&amp;W
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Re: FC Chelsea

          Meni je sasvim oke za Drogbu , Zhirkova i Bosingwu .

          Drogba ce uskoro napuniti 33 godine , a ova dvojica igraju bas lose , a nisu vise mladi ( doduse Bosingwa je bio povrijedjen duuuugo , ruku na srce ) , ali Mikela i Maloudu ne bih prodao ni u ludilu .

          Malouda mi samo na PES-u nevalja
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Re: FC Chelsea

            Jbg,Bosingwa kao sto si rekao stalno povredjen,Zirkov nije imao neke prilike,skoro uvek na klupi,Drogba star dosao im Tores,ali Maluda je odlican.Mikel solidan i ne nzam zasto bi ga prodavali &amp;%@5w8&amp;*
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Re: FC Chelsea

              Da , a pored svega toga Mikel ima i 23 godine ..

              Ali , Ramires u zadnje vrijeme stalno igra u prvoj postavi i iz dana u dan postaje sve bolji , bas super igra u zadnje vrijeme , pa je vjerovatno to i razlog prodaje Mikela ..
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Re: FC Chelsea

                Maluda i Mikel u Juventus $#^%RT $#^%RT $#^%RT
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Re: FC Chelsea

                  Ne Drogbu +-*^%*

                  Comment


                  • Re: FC Chelsea

                    Idi Ancelotti, idi kretencino jedna idiotska. Pa kakav je to trener koji se ponasa kao da ne zna svoje igrace i startuje utakmicu sa jedan igrac koji je trenirao 2 dana sa timom? Kreten, nek osigura nastup u Ligu Sampiona za sledece sezone i da ga vise ne vidim, debil jedan nikakav. Ne mogu da verjuem da nisam razumeo zasto veliki broj navijaca Milana su se radovali kad je ova budala otisla sa njihove klupe.
                    Idiot, zelim da vidim njegov izraz lica kad Sturridge zavrsi sezonu sa vise premierligaskih golova nego Drgoba, idiota Anelka kao i ovaj novi t.z. superstar.

                    Comment


                    • Re: FC Chelsea

                      [quote author=Dale link=topic=2678.msg242380#msg242380 date=1296817593]
                      Da , a pored svega toga Mikel ima i 23 godine ..

                      Ali , Ramires u zadnje vrijeme stalno igra u prvoj postavi i iz dana u dan postaje sve bolji , bas super igra u zadnje vrijeme , pa je vjerovatno to i razlog prodaje Mikela ..
                      [/quote]
                      Ramiresove karakteristike su potpuno drugacije nego Mikelove, Mikel ne ide nikud. Ne ide ni Drogba, mada on treba ici. Oko ostalih ne bih komentirao.

                      Comment


                      • Re: Odg: FC Chelsea

                        [quote author=High_Hopes link=topic=2678.msg148766#msg148766 date=1279450252]
                        Znam da nemamo fanova kao neki drugi. Stoji da nemamo bogatu istoriju i tradiciju kao neki drugi. Ali, trenutno smo najbolji. h5g6k8 Ovo nije tema samo za naše navijače. U njoj su dobrodošli svi koji će pisati nešto vezano za ovaj klub, a da je potkovano realnošću, argumentima. Kad izgubimo slobodno nam se rugajte. Kad budemo pobjeđivali ne morate nam čestitati. Samo nek komunikacija bude forumaška, pa kako god.

                        Posebno će mi biti drago ako ženska ruka bude nekad ovdje pisala. Nikog ne tjeram, ako neko osjeti želju radovaćemo mu se.

                        Voljeli plavce ili ne, mi smo tu i morate s nama računati. %QWT&amp;W
                        We are the champions. l5&#039;%9
                        [/quote]
                        Svaka čast na ovome #$&amp;+|r
                        i ja sam plavac +*@WT*48*
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Re: FC Chelsea

                          Kamda Chelsea puko $%&amp;RQa

                          Comment


                          • Re: FC Chelsea

                            Ljudi, samo da vam kazem. Batalite te nevazne utakmice kao ova sledeca sa Unitedom. Jednostavno uzivajte u utakmicama Chelsea u Ligi Sampiona ove sezone, sa onim idiotom na klupi ove utakmice bice zadnje u Ligi Sampiona za Chelsea za neki period.

                            Comment


                            • Re: FC Chelsea

                              Sta mislite,dokle ce dogurati Chelsea u Ligi sampiona? 7@$**
                              Ja se nadam dobrom rezultatu %QWT&amp;W
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Re: FC Chelsea

                                [quote author=ivan piper link=topic=2678.msg257942#msg257942 date=1298926595]
                                Sta mislite,dokle ce dogurati Chelsea u Ligi sampiona? 7@$**
                                Ja se nadam dobrom rezultatu %QWT&amp;W
                                [/quote]
                                Ja se nadam bar finalu,samo da ne bude protivnik u cetvrtfinalu barsa ili real,a za ostalo cemo lako.

                                Comment

                                Working...
                                X