Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tata Mumi View Post
    Sad sam procitao, pominje se trampa Lampard - Giggs, joj matero... Ova vijest ulazi u konkurenciju za najgluplju ove godine.

    Od svih ovih talenata sto si naveo, najvece sanse za igru je imao McEachran i zao mi je sto nije dobijao vecu sansu. Bertrand pored zivog Colea (sa vec 7. asistencija) nije mogao igrati, jedino u nekim Cup utakmicama u kojima je i igrao ali eto ispali smo... Kakuta pored Mate isto tako ne bi vidio svjetlost dana, Lukaku pored Torresa i Drogbe tesko da je mogao dobiti priliku, samo u Cup utakmicama u kojima je i dobio, ali kao sto sam rekao, rano smo ispali. Sada je Torres dosao na red i Lukaku ce mozda tek na ljeto uletjeti u planove za prvog spica, zavisno od forme Torresa. Piazon tek 20. januara ove godine dobija dozvolu za nastupanje u prvom timu, tako da nije mogao prije ni dobiti sansu. A pitanje je i koliko ce je dobiti pored Dannyja na krilu koji je odlican. Tako da je jedino Josh mogao dobiti najvecu minutazu od pomenutih i zao mi je sto nije dobio...

    Sto se tice Cahilla, pregovori jos traju, klub ne da vise od 70.000 funti, a Cahill ne popusta...
    Naravno nisam mislio da ovi igraci treba svi odjednom da udju u prvu postavu. Pogotovo ne Bertrand umesto Cole-a... Zato sam i rekao da je trebalo koristiti njih za rotaciju umesto Maloude, Kaloua, Anelke, Mikela... Koliko je samo puta ove sezone AVB izvlacio iz igre u drugom poluvremenu Matu i Sturridge-a, sigurno bi bilo vise koristi da umesto njih udju Kakuta i McEachran, nego Malouda, Kalou, Anelka...
    A da, znam za Piazona da nije mogao do sad da nastupa, on je i dosao tek krajem novembra cini mi se, nego sam ga samo navodio kao jednog od vecih talenata u Chelsea-ju...
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Tony_G View Post
      Naravno nisam mislio da ovi igraci treba svi odjednom da udju u prvu postavu. Pogotovo ne Bertrand umesto Cole-a... Zato sam i rekao da je trebalo koristiti njih za rotaciju umesto Maloude, Kaloua, Anelke, Mikela... Koliko je samo puta ove sezone AVB izvlacio iz igre u drugom poluvremenu Matu i Sturridge-a, sigurno bi bilo vise koristi da umesto njih udju Kakuta i McEachran, nego Malouda, Kalou, Anelka...
      A da, znam za Piazona da nije mogao do sad da nastupa, on je i dosao tek krajem novembra cini mi se, nego sam ga samo navodio kao jednog od vecih talenata u Chelsea-ju...
      To jeste...

      A nekako su svi sigurni da ce Piazon dobiti sansu odmah nakon sto napuni 18. godina. Bas citam komentare ne samo fanova Chelsea-ja vec i drugih klubova na stranim sajtovima, kao i izjave bivsih igraca (nase legende Desaillyja) svi su sigurni da ce on dobiti sansu. U svakom slucaju, i ja a vjerujem i svi mi bismo voljeli da on dobije sansu. A momku je zelja da igra zajedno sa Joshom i Lukakuom. Valjda ce se i to desiti uskoro...
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Po meni, Lukaku nikada nece biti napadac top klase ukoliko ne smrsa, tj ukoliko se ne prepolovi, jer kao tenk tesko da moze napredovati.

        EDIT: Upravo sam procitao, Chelsea i Cahill su se dogovorili oko svega, i on dolazi u klub u naredna 3 dana.
        Eto konacno dobra vijest
        http://www.goal.com/en-gb/news/2896/...ton-to-chelsea
        Last edited by Drunken Whaler; 06-01-12, 17:45.
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • E dobro je pa se i ovo zavrsilo. Sada se mozemo okrenuti dovodjenju nekih ofanzivnijih igraca, valjda ce ih biti.

          Ima dovoljno vremena za njih...
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Slazem se za Lukaku-a,ono sto sam imao prilike da vidim od njegovih partija u Chelsea-u je izgledalo tromo i tesko,vrlo se lose krece i mora raditi na tome ako hoce da napreduje

            Drago mi je da je Cahill stigao,nisu neke pare jer je ugovor isticao ali svejedno on je dobro pojacanje i s obzirom da ce Terry na suspenziju on je potreban,a moze posluziti i na malo duzi period
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Ja bih volio da u tandemu igraju Terry i Cahill, jer sam imao prilike da ih gledam uzivo i obrana je sa njima izgledala dobro. E sad, to bi jedino moglo da se desi ukoliko Terry ne dobije suspenziju, ali su male sanse za to. Mislim da bi odbrana bila stabilnija sa Cahill-om umjesto Luiz-a.
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Originally posted by ivan piper View Post
                Ja bih volio da u tandemu igraju Terry i Cahill, jer sam imao prilike da ih gledam uzivo i obrana je sa njima izgledala dobro. E sad, to bi jedino moglo da se desi ukoliko Terry ne dobije suspenziju, ali su male sanse za to. Mislim da bi odbrana bila stabilnija sa Cahill-om umjesto Luiz-a.
                Ukoliko se ispostavi da je Terryjeva optuznica potvrdjena, samo da ne dobije vise od 10 meceva suspenzije... A Cahill i Luiz ce drzati odbranu dugo dok se kapiten ne vrati. Cahill je svakako igrac koji nam treba.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by tata Mumi View Post
                  Ukoliko se ispostavi da je Terryjeva optuznica potvrdjena, samo da ne dobije vise od 10 meceva suspenzije... A Cahill i Luiz ce drzati odbranu dugo dok se kapiten ne vrati. Svakako igrac koji nam treba.
                  ja sam cuo da se prica o suspenziji od 15 meceva
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Originally posted by ivan piper View Post
                    ja sam cuo da se prica o suspenziji od 15 meceva
                    Najbolje da su mu dali suspenziju od 55 meceva...
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Ja mislim da je kejhil sa namerom trazio tolke pare da bi odigrao jos jedan mec za bolton (everton), mada ne pise kolka mu je plata, ali sam ubedjen da je to.

                      Dalje, da li ce K A P I T E N moci da igra u LC ?

                      Comment


                      • Originally posted by Drogba View Post
                        Ja mislim da je kejhil sa namerom trazio tolke pare da bi odigrao jos jedan mec za bolton (everton), mada ne pise kolka mu je plata, ali sam ubedjen da je to.

                        Dalje, da li ce K A P I T E N moci da igra u LC ?
                        on trazi 120.000 a Celsi mu nudi 70.000...a i nije realno da bude medju najplacenijim igracima Celsija...

                        Comment


                        • Posmatra se Hamsik koji bi trebao potpisati novi ugovor sa Napolijem. Idealna sansa da se posalje ponuda...
                          Moutinho je ponovo na radaru.

                          A pominje se i dovodjenje mladog stopera po imenu Kenneth Omeruo (18) koji igra za Standard Liege, a ukoliko bi ga kupili ostao bi na pozajmici u Den Haagu.
                          http://soccernet.espn.go.com/news/st...omeruo?cc=5739
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Originally posted by tata Mumi View Post
                            Posmatra se Hamsik koji bi trebao potpisati novi ugovor sa Napolijem. Idealna sansa da se posalje ponuda...
                            Moutinho je ponovo na radaru.

                            A pominje se i dovodjenje mladog stopera po imenu Kenneth Omeruo (18) koji igra za Standard Liege, a ukoliko bi ga kupili ostao bi na pozajmici u Den Haagu.
                            http://soccernet.espn.go.com/news/st...omeruo?cc=5739
                            Hamsik je mozda i najbolja opcija, ali nema sanse da ode iz Napolija u januaru, pogotovo ne u Chelsea. Oni sigurno racunaju da mogu da prodju dalje u LS, a i u Seriji A ce se boriti za top 3 i plasman u LS. Nece nikoga pustiti. Na leto bi vec moglo nesto da se zavrsi.
                            A Moutinho bi vec mogao da dodje. Porto je ispao iz LS, i mislim da bi ga mozda pustili za neku cifru od 25/30M. Mada nisam siguran da bi on mnogo doprineo.
                            Najvise bih voleo da vidim Kevina De Bruyne-a sad u januaru, a onda na leto da kupe nekog boljeg vezistu od Moutinha, kao sto su Hamsik, Ganso itd, jer su im sad cene sulude...
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Tony_G View Post
                              Hamsik je mozda i najbolja opcija, ali nema sanse da ode iz Napolija u januaru, pogotovo ne u Chelsea. Oni sigurno racunaju da mogu da prodju dalje u LS, a i u Seriji A ce se boriti za top 3 i plasman u LS. Nece nikoga pustiti. Na leto bi vec moglo nesto da se zavrsi.
                              A Moutinho bi vec mogao da dodje. Porto je ispao iz LS, i mislim da bi ga mozda pustili za neku cifru od 25/30M. Mada nisam siguran da bi on mnogo doprineo.
                              Najvise bih voleo da vidim Kevina De Bruyne-a sad u januaru, a onda na leto da kupe nekog boljeg vezistu od Moutinha, kao sto su Hamsik, Ganso itd, jer su im sad cene sulude...
                              Ma nisam ni ja nesto optimistican, ali neka ga bockaju malo...
                              Moutinho je bolji od Meirelesa, tako da bi imao doprinosa. Svakako ne bi unazadio igru...

                              I ja bih volio vidjeti De Bruynea, ali evo izgleda da se odustalo od njega... Posljednji put se povezivao na ljeto, tada ga nisu pustili, a evo dosad se nije nikako pominjao... Ali evo jedini smo mi iz TOP6 timova doveli nekoga, koliko ja znam.

                              Ali ako se ne dovede veznjak, ja necu biti zadovoljan prelaznim rokom.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Ni ja.
                                Nego sta je ovo, ima li prenosa sjutra?
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X