Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • a tores ko drugi

    Comment


    • Auuuuu jbt, ja nemam komentara na sve ovo. Pocinjem da vjerujem da je realnost da Boas nije za ovaj posao,tj za nas. Ali ni igraci...
      Sto ne bi on probao nesto ovako: formacija 4-2-2 dijamant, s obzirom da dolazi Cahill on da igra stopera sa Terry-jem, ovog Luiza ne mogu vidjeti ocima, smucio mi se. Zadnji vezni neka bude Romeu, lijevo Mata, desno Ramires ili neko novo krilo, ofanzivni vezni(poluspic) Lampard, i u napadu Torres i Starridge. Nek igraju na lopte u prostor, tj nek im Lampard salje te lopte, jer o ovih njihovih napada po strani nema posla. Ili nek igraju na kontranapad, jer zbog ove "ofanzivne" igre dolazi do kontraefekta, primamo golove,a ne dajemo ih.
      Mrs!
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Aha...

        Ma jbg brate, ne moze ni on napraviti neku razliku kad nama fali trecina tima, a to je vezni. Cuo sam da je pogodio precku, jbg, nece ga i to je to. Ja sam se pomirio s njim.

        Al' de vezni je haos, pa svi samo vracaju lopte nazad, niko ne ide prema naprijed. Dosta sporo i neprecizno i ocajno i fuj.

        Srecna vam Nova, zivi bili!
        Sve najbolje u narednoj godini i valjda ce doci neki novi igraci da nas ne pate vise.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Ma srecna kurac, jebeno sam se iznervirao ! Dzava tu duljis o toj formaciji kad je nece menjati naravno. Sredina suplja ! Ej bicemo 6. smesni LIV ce da nas prestigne

          Comment


          • Dobar je to sut bio...

            E hvala Mumi, takodje. I ostalima nek je srecna ;)
            Ko zna, dodje nova godina, ode stara, pa mozda sa njom odu i losi rezultati. To cemo vidjeti za 2 dana,kada budemo igrali sa "Vukovima". A ako ovako nastavimo, bas cemo igrati sa vukovima...
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • nzm sto ne smene AVB-a i onako Gus Hidink samo ceka da ga pozovu....

              Comment


              • Originally posted by Drogba View Post
                Ma srecna kurac, jebeno sam se iznervirao ! Dzava tu duljis o toj formaciji kad je nece menjati naravno. Sredina suplja ! Ej bicemo 6. smesni LIV ce da nas prestigne
                Znas ti da je meni Boas brat od tetke, obavim jedan poziv, saopstim mu moju formaciju i odma nam sredim da ispadnemo iz lige.
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Originally posted by amare@stodermaire View Post
                  nzm sto ne smene AVB-a i onako Gus Hidink samo ceka da ga pozovu....
                  Dje si to procitao?
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • De samo veselo ljudi. Bice bolje.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Originally posted by ivan piper View Post
                      Dje si to procitao?
                      ma to je neki moj zakljucak jer sam citao da je imao dobru ponudu od Anzija, a i ono pre sezone on je hteo da dodje u Celsi ali ga Turci nisu pustili...

                      Comment


                      • Jebeno sam poludeo pred Novu Godinu. A na ovom forumu se otprilike od poraza od Arsenala samo ponavljamo sa predlozima formacija, selekcije i ostalog. Nema vise sta novo da se kaze, jasno je da nesto mora da se menja, pa makar i da gurnu Fereiru na spica, samo nesto novo da pokusa jebeni AVB. I igraci bi mogli malo da se potrude, da malo stisnu protivnika u situacijama 1 na 1, a ne samo da ga gledaju...

                        Nista ljudi, Srecna Vam Nova Godina! Lepo se provedite gde god da idete i makar jedna tura da padne za ove nase idiote...

                        A da, Mumi taj vezni red mora da se menja ako je zelja titula u PL i u LS, ali je dovoljno dobar da se pobede A.Villa, Fulham, Wigan, QPR itd.

                        EDIT: Ma ni taj Hiddink se ne bi proslavio, pa nije uspeo sa Rusijom da se plasira na SP i to izgubio od Slovacke, a i sa Turskom je bio los. Plus ima 65 godina, a Chelsea-ju treba dugorocno resenje...
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Tony_G View Post
                          Jebeno sam poludeo pred Novu Godinu. A na ovom forumu se otprilike od poraza od Arsenala samo ponavljamo sa predlozima formacija, selekcije i ostalog. Nema vise sta novo da se kaze, jasno je da nesto mora da se menja, pa makar i da gurnu Fereiru na spica, samo nesto novo da pokusa jebeni AVB. I igraci bi mogli malo da se potrude, da malo stisnu protivnika u situacijama 1 na 1, a ne samo da ga gledaju...

                          Nista ljudi, Srecna Vam Nova Godina! Lepo se provedite gde god da idete i makar jedna tura da padne za ove nase idiote...

                          A da, Mumi taj vezni red mora da se menja ako je zelja titula u PL i u LS, ali je dovoljno dobar da se pobede A.Villa, Fulham, Wigan, QPR itd.

                          EDIT: Ma ni taj Hiddink se ne bi proslavio, pa nije uspeo sa Rusijom da se plasira na SP i to izgubio od Slovacke, a i sa Turskom je bio los. Plus ima 65 godina, a Chelsea-ju treba dugorocno resenje...
                          Jest dobar brate po imenima ali vidis i sam da su kao babe na terenu...

                          Ali necemo vise o tome. Iskuliraj ako mozes, u alkoholu je spas.
                          Opis ove godine bi mogao biti u fazonu - pijem da te (Chelsea) zaboravim.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Originally posted by Tony_G View Post
                            Jebeno sam poludeo pred Novu Godinu. A na ovom forumu se otprilike od poraza od Arsenala samo ponavljamo sa predlozima formacija, selekcije i ostalog. Nema vise sta novo da se kaze, jasno je da nesto mora da se menja, pa makar i da gurnu Fereiru na spica, samo nesto novo da pokusa jebeni AVB. I igraci bi mogli malo da se potrude, da malo stisnu protivnika u situacijama 1 na 1, a ne samo da ga gledaju...

                            Nista ljudi, Srecna Vam Nova Godina! Lepo se provedite gde god da idete i makar jedna tura da padne za ove nase idiote...

                            A da, Mumi taj vezni red mora da se menja ako je zelja titula u PL i u LS, ali je dovoljno dobar da se pobede A.Villa, Fulham, Wigan, QPR itd.

                            EDIT: Ma ni taj Hiddink se ne bi proslavio, pa nije uspeo sa Rusijom da se plasira na SP i to izgubio od Slovacke, a i sa Turskom je bio los. Plus ima 65 godina, a Chelsea-ju treba dugorocno resenje...
                            mogu da se kladim da bi u Celsiju uspeo..a i trenutno je on najbolje resenje...

                            Comment


                            • Originally posted by Tony_G View Post
                              Jebeno sam poludeo pred Novu Godinu. A na ovom forumu se otprilike od poraza od Arsenala samo ponavljamo sa predlozima formacija, selekcije i ostalog. Nema vise sta novo da se kaze, jasno je da nesto mora da se menja, pa makar i da gurnu Fereiru na spica, samo nesto novo da pokusa jebeni AVB. I igraci bi mogli malo da se potrude, da malo stisnu protivnika u situacijama 1 na 1, a ne samo da ga gledaju...

                              Nista ljudi, Srecna Vam Nova Godina! Lepo se provedite gde god da idete i makar jedna tura da padne za ove nase idiote...

                              A da, Mumi taj vezni red mora da se menja ako je zelja titula u PL i u LS, ali je dovoljno dobar da se pobede A.Villa, Fulham, Wigan, QPR itd.

                              EDIT: Ma ni taj Hiddink se ne bi proslavio, pa nije uspeo sa Rusijom da se plasira na SP i to izgubio od Slovacke, a i sa Turskom je bio los. Plus ima 65 godina, a Chelsea-ju treba dugorocno resenje...
                              Samo ovaj deo oko Hidinka. Uz duzno postovanje prema tvom misljenju, on je jedan od najboljih evropskih trenera. Izgubio je od Slovenije, i to zbog teske kradje u Sloveniji. To sto je sa Turskom bio los nije pravo merilo. Sta je sve uradio sa Rusima na EP 2008. g., Juznom Korejom 2002. g. , PSV-om... I on je poznat po tome sto zna da izabere pravu formaciju koja odgovara timu. Vas trener Viljas-Boas je odlican, perspektivan trener, zaljubljenik u fudbal. Izuzetno ga uvazavam zbog njegovog rada. Ali, kako on sam kaze, ''4-3-3 covek''. Kada je dosao u Celzi nije ni doveo u pitanje tu stvar(koliko sam ja ispratio Celzi), a to i nije za pohvalu.
                              Last edited by Bogi; 31-12-11, 19:37.

                              Comment


                              • Originally posted by Bogi View Post
                                Samo ovaj deo oko Hidinka. Uz duzno postovanje prema tvom misljenju, on je jedan od najboljih evropskih trenera. Izgubio je od Slovenije, i to zbog teske kradje u Sloveniji. To sto je sa Turskom bio los nije pravo merilo. Sta je sve uradio sa Rusima na EP 2008. g., Juznom Korejom 2002. g. , PSV-om... I on je poznat po tome sto zna da izabere pravu formaciju koja odgovara timu. Vas trener Viljas-Boas je odlican, perspektivan trener, zaljubljenik u fudbal. Izuzetno ga uvazavam zbog njegovog rada. Ali, kako on sam kaze, ''4-3-3 covek''. Kada je dosao u Celzi nije ni doveo u pitanje tu stvar(koliko sam ja ispratio Celzi), a to i nije za pohvalu.
                                Ja sam izuzetno cenio Hiddinka do tog ispadanja sa Rusijom, kradje se ne secam, ali verujem ti da je bila. Turska ima sasvim dobru ekipu i mogli su nesto da urade ali ajde ni to nema veze. Glavni problem su godine, jer Chelsea ipak trazi dugorocno resenje.
                                A bilo koji trener ako zna samo jednu formaciju da igra onda je osudjen na propast, osim ako mu ne daju priliku da pravi tim od nule, a to se nece desiti. U Portu je imao fenomenalne igrace koji su se uklapali u 4-3-3 i to je bilo dovoljno za ligu i kup, u Evropa Ligi nesto tezi posao, ali ni tu nisu imali neke vrhunske ekipe protiv sebe, najbolji je bio Villarreal koliko se secam, nisam bas pomno pratio. Ja smatram da trener treba da se prilagodjava onome sto ima na raspolaganju (i sam si rekao da nije za pohvalu ovo sto trenutno radi). Isto tako ta formacija ne znaci samo na papiru pokazati igracima gde treba da stoje. Ima tu mnogo vise... da ne duzimo sada...
                                A inace svi smatraju da Chelsea kao oduvek igra 4-3-3, ali to uopste nije tako, sa Mourinhom su igrali i dijamant, i klasicnu 4-4-2, sa Ancelottijem i jelku cak. Nznm stvarno sta da ocekujem u narednom periodu, najgore mi je od svega sto ova ekipa ima mnogo veci potencijal nego sto pokazuje, iako neki ne veruju u to, ali mora neko lepo da ih organizuje, za sada AVB to ne radi...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X