Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Smolingov gol je realno iz ofsajda, tako da mozes da budes besan na linijskog sudiju, ne toliko na stopere Celzija.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Ja sam ovo mumiju neki dan govorio,stavio bih Matu na 10-ku,ali bih onda doveo Hazard-a ili Gotze-a da igraju sa Stturidge-om i Torres-om u napadu...
      ma nemora obojicu barem Hazard-a....kad bi on dosao kako bi izgledao napad Celsija ali za sad od toga nema nista...

      Comment


      • @Tony_G

        Ja nigdje nisam ni rekao da je Boas nepogresiv. Pa i on je covjek. I pazi, on je najmladji i najperspektivniji trener na svijetu i to dovoljno govori i objasnjava neke stvari. Normalno da on nece voditi perfketno ekipu i normalno da i on zna napraviti greske, sve to ide u paketu pod nazivom - najperspektivniji. Ali ti mene ne mozes ubijediti da su ovi igraci dobri, nema sanse. Ako su tako dobri zasto su stajali kao panjevi protiv Fulhama? Zasto su protiv Wigana mlatili loptu na centru, ne daj Boze da neko potrci? Jel i tu Boas kriv? I to sto su igraci Chelsea-ja po tebi dovoljno pojedinacno dobri, ne znaci nista ako su kao kolektiv nula, a jesu! Ne branim Boasa niti ja zelim izigravati trenera ili nekog strucnjaka ovdje, kriv je Boas ali vise igraci. A nema koga ni ubaciti sa klupe. A kada ne ubacuje sa klupe, onda ostali pocnu sa pricama kako su nezadovoljni minutazom. Evo Mikel je to govorio, sada i Malouda poceo... Jos samo fali da dodje do neke netrpeljivosti u ekipi u ovim teskim vremenima koje klub prozivljava.

        A ako mislis da Boasa ne pritiskaju da se igra "sexy" (napadacki) fudbal, onda se varas. Koliko se o tome pisalo kada je tek preuzeo ekipu, nije bilo sajta na kome nije bilo clanaka o tome. Pa zato je i doveden, zna se da svi iz vrha hoce da Chelsea igra uzbudljiv, napadacki fudbal, sa dosta golova.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • E sada se postavlja pitanje da li ce Boas uspjeti da formira taj "pravi" tim. S obzirom da smo u fazi totalne rekonstrukcije tima(jer mnogi idu iz kluba, mnogi ce i zavrsiti karijere), mozda bi nam vise odgovarao neki iskusniji strucnjak. Jer pazite ovo: Boas trenutno formira tim, pokusava da odabere najbolji sastav, isprobava razne solucije i preko svega toga pokusava da igra atraktivno i sa visoko podignutom odbranom. Samim tim, ovakva igra i ovakvi rezultati su ocekivani. Zato bi nam sada vjerovatno vise koristio neko tipa Hiddink ili Mourinho. Ali da me ne shvatite pogresno, nemam ja nista protiv Boasa. Smatram da, ako su vec krenuli u tu "avanturu"(promjena tima i sklapanje novog) onda treba i da je zavrse sa njim. Nek mu daju vremena, nek i on zavrsi zapoceto/zamisljeno.
          Kako ce to sve izgledati na kraju-vidjecemo... (naravno tu se nadamo da ce i igracima otici iz dupeta u glavu, i da ce pokusati da daju svoj maksimum)
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Pa ja, treba vremena dati. Za to sam i ja.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Prema pisanju Daily Stara, londonski Chelsea je spreman ponuditi 22 miliona eura za zvijezdu madridskog Reala, Brazilca Kaku.

              Prema istim navodima, Kaka se više ne nalazi u planovima Josea Mourinha i vrlo je moguća njegova prodaja u januarskom prelaznom roku.

              Osim Chelseaja, interesovanje za Brazilca su pokazali PSG, kao i neki brazilski klubovi.

              Kaka je ove sezone odigrao ukupno 16 mečava za Kraljevski klub, postigavši četiri gola, uz sedam asistencija.

              Comment


              • Imam neki osjecaj da bi nas ukenjao kao Torres
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Nadam se da nece doci!
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Originally posted by Rossonero View Post
                    Prema pisanju Daily Stara, londonski Chelsea je spreman ponuditi 22 miliona eura za zvijezdu madridskog Reala, Brazilca Kaku.

                    Prema istim navodima, Kaka se više ne nalazi u planovima Josea Mourinha i vrlo je moguća njegova prodaja u januarskom prelaznom roku.

                    Osim Chelseaja, interesovanje za Brazilca su pokazali PSG, kao i neki brazilski klubovi.

                    Kaka je ove sezone odigrao ukupno 16 mečava za Kraljevski klub, postigavši četiri gola, uz sedam asistencija.
                    Kaka nije u planovima vec sedam meseci, pa opet igra dobro u Realu. Igrao je fantasticno na pocetku, pa ga je malo sputala povreda. Nema od njegovog odlaska nista.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      Kaka nije u planovima vec sedam meseci, pa opet igra dobro u Realu. Igrao je fantasticno na pocetku, pa ga je malo sputala povreda. Nema od njegovog odlaska nista.

                      Ma znam ja sve to , al sve su to spekulacije , pa eto postavio sam sto sam procitao

                      Comment


                      • Roman ima dobru priliku sada u januaru da ponudi nekih €35m za Snajdera, i dobiće ga. Nek batali Modriča... xD
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Originally posted by tata Mumi View Post
                          @Tony_G

                          Ja nigdje nisam ni rekao da je Boas nepogresiv. Pa i on je covjek. I pazi, on je najmladji i najperspektivniji trener na svijetu i to dovoljno govori i objasnjava neke stvari. Normalno da on nece voditi perfketno ekipu i normalno da i on zna napraviti greske, sve to ide u paketu pod nazivom - najperspektivniji. Ali ti mene ne mozes ubijediti da su ovi igraci dobri, nema sanse. Ako su tako dobri zasto su stajali kao panjevi protiv Fulhama? Zasto su protiv Wigana mlatili loptu na centru, ne daj Boze da neko potrci? Jel i tu Boas kriv? I to sto su igraci Chelsea-ja po tebi dovoljno pojedinacno dobri, ne znaci nista ako su kao kolektiv nula, a jesu! Ne branim Boasa niti ja zelim izigravati trenera ili nekog strucnjaka ovdje, kriv je Boas ali vise igraci. A nema koga ni ubaciti sa klupe. A kada ne ubacuje sa klupe, onda ostali pocnu sa pricama kako su nezadovoljni minutazom. Evo Mikel je to govorio, sada i Malouda poceo... Jos samo fali da dodje do neke netrpeljivosti u ekipi u ovim teskim vremenima koje klub prozivljava.

                          A ako mislis da Boasa ne pritiskaju da se igra "sexy" (napadacki) fudbal, onda se varas. Koliko se o tome pisalo kada je tek preuzeo ekipu, nije bilo sajta na kome nije bilo clanaka o tome. Pa zato je i doveden, zna se da svi iz vrha hoce da Chelsea igra uzbudljiv, napadacki fudbal, sa dosta golova.
                          Pa i rekoh na kraju da su igraci u nekim utakmicama delovali krajnje nezaiteresovano sto nije krivica AVB-a. A to sto su AVB-u novinari i "strucnjaci" zalepili prideve poput najperspektivniji, najtalentovaniji i sl. to nema nikakve veze. Ja komentarisem ono sto vidim, i vrlo sam jasno razgranicio za sta krivim AVB-a a za sta igrace. Formacija, rotacija, izmene - za to je zasluzan AVB. Ponasanje na terenu (trud, zelja, koriscenje sansi itd.) - za to su zasluzni igraci. A ta rotacija da bi svi bili srecni je smesna, sustina je uspeh. Pronadjes ekipu koja funkcionise i onda s vremena na vreme rotiras ako je neki igrac umoran, povredjen, suspendovan itd. Kod AVB-a mi deluje da je rotacija postala sama svoja svrha... Evo i ovde je kriticki prokomentarisana izmena Fereira umesto Bosingwe....

                          A taj napadacki fudbal su imali, i nije bio samo napadacki nego i pobednicki, osvojili duplu krunu, pa su ga smenili...
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Krle View Post
                            Roman ima dobru priliku sada u januaru da ponudi nekih €35m za Snajdera, i dobiće ga. Nek batali Modriča... xD
                            E Sneijder bi bio odlicna opcija, on moze na duze staze da zameni Lamparda. Svakako bih pre njega uzeo nego Modrica, imam neki utisak da bi Modric prosao kao Torres. Nekako bila bi slicna ocekivanja i medijska paznja koja dodatno opterecuju igraca.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Tony_G View Post
                              Pa i rekoh na kraju da su igraci u nekim utakmicama delovali krajnje nezaiteresovano sto nije krivica AVB-a. A to sto su AVB-u novinari i "strucnjaci" zalepili prideve poput najperspektivniji, najtalentovaniji i sl. to nema nikakve veze. Ja komentarisem ono sto vidim, i vrlo sam jasno razgranicio za sta krivim AVB-a a za sta igrace. Formacija, rotacija, izmene - za to je zasluzan AVB. Ponasanje na terenu (trud, zelja, koriscenje sansi itd.) - za to su zasluzni igraci. A ta rotacija da bi svi bili srecni je smesna, sustina je uspeh. Pronadjes ekipu koja funkcionise i onda s vremena na vreme rotiras ako je neki igrac umoran, povredjen, suspendovan itd. Kod AVB-a mi deluje da je rotacija postala sama svoja svrha... Evo i ovde je kriticki prokomentarisana izmena Fereira umesto Bosingwe....

                              A taj napadacki fudbal su imali, i nije bio samo napadacki nego i pobednicki, osvojili duplu krunu, pa su ga smenili...
                              Pa jel nije najperspektivniji?

                              A ako bacis pogled, to sa rotacijom se dosta smirilo u odnosu na pocetak sezone. Sada je 90% tima uvijek isto, s tim da nekad udje Torres umjesto Drogbe ili da se promjeni 1 igrac na sredini, ostalo je isto. A da on ne vrsi izmjene i da se igraci bune, onda bi se pricalo kako nema autoritet...

                              Jesu ga imali, ali se ugasio sezonu nakon toga. Jbg, ti njega ne volis, to sam shvatio nakon prvog tvog posta, ali koliki god da si "strucnjak" ne mozes nikome suditi nakon 6. mjeseci...

                              EDIT: Sneijder bi nam dobro dosao svakako, ali ne bi bas mogao na duge staze da zamjeni Lamparda. Vjerovatno neke 4 godine i to je to... Ali nam je potreban on!
                              Last edited by bracala; 27-12-11, 20:41.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Originally posted by Tony_G View Post
                                E Sneijder bi bio odlicna opcija, on moze na duze staze da zameni Lamparda. Svakako bih pre njega uzeo nego Modrica, imam neki utisak da bi Modric prosao kao Torres. Nekako bila bi slicna ocekivanja i medijska paznja koja dodatno opterecuju igraca.
                                Dovesti Kaku ili Sneijdera koji nisu u nikakvoj formi za neke silne pare,tipa 30 miliona za mene bi bilo ravno ubistvu,pa zar nije dovoljno sto vec imaju Torresa i ostale koji nisu u nekoj formi,treba neko mlad,poletan,zeljan dokazivanja u svakom smislu,sad za Sneijdera,(koji jeste odlican igrac,ali je ta forma drasticno losija u zadnjih godinu dana) koji je sve osvojio i nema toliku zelju za dokazivanjem,dati 30-40 miliona bilo bi vrlo lose,barem za mene,a pritom je usao u 28. godinu zivota
                                Last edited by AK47; 27-12-11, 21:38.
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X