Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aaaaaaaaaaaaa, kakav je car Luiz..

    I ovaj mali sto se slikao sa Cole-om i Sturridge-om, pravi boss..
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Ako se ovo ostvari za Cahilla, bice odlicno. Vrijednost transfera je 7M funti a to je realno smijesan transfer...

      Da, ova 2 roka su od krucijalnog znacaja za buducnost ekipe. Mada ce na ljeto biti dosta paklenije nego u januaru sto je i normalno. Da se prodaju fino ovi dotrajali igraci i da se dovedu Cahill i Rodwell... A bilo bi odlicno kada bi se naslo jos jedno krilo, mozda De Bruyne, on to moze igrati... Vidjecemo u svakom slucaju sta ce biti, sada ce to, jos malo pa se otvara prelazni rok.

      Sto se tice Torresa, pa ne znam bas da li ga treba prodati u januaru. Mislim ipak da ga treba pustiti, jer ce Drogba otici u Afriku na prvenstvno njihovo (a mozda ode i iz kluba), pa treba Torresu dati sasnu da se tu pokaze. Ako tu nista ne ucini, e onda ga na ljeto prvog prodati...
      Last edited by bracala; 21-12-11, 12:22.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Cahill dolazi za male pare jer mu istice ugovor i oni moraju uzeti za njega nesto jer bi im na ljeto otisao bez icega,sad je pitanje ko ce igrati u Chelsea-u na poziciji stopera,mozda Luiza prekomanduju u vezni red
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment





        • ;););););)

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Cahill dolazi za male pare jer mu istice ugovor i oni moraju uzeti za njega nesto jer bi im na ljeto otisao bez icega,sad je pitanje ko ce igrati u Chelsea-u na poziciji stopera,mozda Luiza prekomanduju u vezni red
            Samo da Cahill dodje, jer je potreban. A onda cemo vidjeti gdje ce Luiz igrati... Mozda ce igrati Luiz - Cahill u tandemu ako Terry popase suspenziju. Njegova sudbina ce se znati u narednih nekoliko dana, klub ce se boriti svim legalnim sredstvima da ne dobije kaznu.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Sve je izvjesnije da ce McEachran otici na pozajmicu u januaru i to bi trebao odradjivati do kraja ove sezone. Birace izmedju 3 kluba, a to su: Swansea, A.Villa i Fulham. Ne bih volio da ode u Villu, ali na kraju krajeva, bice starter u ovim ekipama i trebao bi dobiti te dodatne i prijeko potrebne utakmice, da bi bio spreman da od naredne sezone bude starter za Chelsea.

              Najvaznije je da ovu polusezonu na pozajmici provede bez povrede, a takodje se nadam i da ce pokazati kvalitet...
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Ja sam 500 puta rekao, Cahill je mnogo dobar stoper, i ja bih bas volio da dodje. Mislim da bi tandem Terry-Cahill bio odlican.
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Kapiten Chelsea i engleske reprezentacije, John Terry pred sudom će odgovarati za optužbe za
                  rasizam, a prvo ročište je zakazano prvog februara iduće godine.Terry se tereti da je 'korištenjem prijetnji i neprikladnim ponašanjem na rasnoj osnovi' uvrijedio igrača Queens Park Rangersa Antona Ferdinanda nakon utakmice igrane u oktobru.

                  "Savjetovala sam policiji da se protiv Terryja pokrene postupak jer smo sakupili dovoljno dokaza," izjavila je tužiteljica Alison Saunders.

                  Bude li osuđen Terryju prijeti novčana kazna od 3.000 eura, no daleko više će ga stajati narušen ugled.
                  izvor: sportsport.ba

                  Comment


                  • Sad Boas kaze da mi nismo zainteresovani za Rodwella...
                    Ovdje izgleda jebe lud zbunjenog...

                    A evo sta je rekao kada je McEachran u pitanju:
                    "But, because of his talent, it's not 100% sure that we'd send him out on loan, even if clubs come in for him."

                    Zadnje 3 godine ne znamo sta je pobjeda na WHL-u.
                    2008/09 Tottenham won 1:0
                    2009/10 Tottenham won 2:1
                    2010/11 Drew 1:1

                    Tottenham je trenutno nikada jaci to je sigurno, odlicno im ide i s obzirom da su domacini, po meni oni imaju blagu ulogu favorita. Tu ulogu imaju zahvaljujuci tome sto smo mi u losoj formi i jos se "trazimo"...
                    Vjerujem da ce utakmica biti otvorena i sa dosta prilika. Samo da nam odbrana bude normalna, da ne pravimo greske i ne primamo glupe golove. Nema nista gore nego primiti glupi gol, to ubija ekipu psihicki. U napadu ce se vec nesto napraviti...

                    Evo jedan podatak koji ohrabruje:
                    Tottenham have won just three of the 38 Premier League clashes with Chelsea. All have come at White Hart Lane in the last five years.




                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Uz vas smo večeras
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by Gangrena View Post
                        Uz vas smo večeras
                        Haha, nisam ni sumnjao...
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Veceras cu da navijam za Celsi, i siguran sam da ce ostati neporazeni, jednostavno Celzi je takva ekipa kod koje se nikad nezna

                          Comment


                          • Originally posted by Fanta View Post
                            Veceras cu da navijam za Celsi, i siguran sam da ce ostati neporazeni, jednostavno Celzi je takva ekipa kod koje se nikad nezna
                            'Ladno ove sezone se nista ne zna kada smo mi u pitanju...
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Ma mozete i Hauard Veb zajedno sa svima vama veceras da bude uz celzi kad mi svakako dobijamo
                              sigpic

                              Comment


                              • Ja zadovoljan X !

                                Comment

                                Working...
                                X