Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mene ne brine David,mislim da ce veceras pokazati klasu,bolje reci nadam se...evo cu ga staviti i na avatar
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Mene ne brine David,mislim da ce veceras pokazati klasu,bolje reci nadam se...evo cu ga staviti i na avatar
      U prvoj utakmici u Spaniji, odigrao doktorski. Ali od tada cesto se igra napadaca, ako bi veceras bio na tom nivou iz Spanije, onda se ne bih brinuo.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Sastav:

        Chelsea will line-up in the following 4-3-3 formation:

        1 Petr Cech
        2 Branislav Ivanovic
        4 David Luiz
        26 John Terry (c)
        3 Ashley Cole
        7 Ramires
        6 Oriol Romeu
        16 Raul Meireles
        23 Daniel Sturridge
        11 Didier Drogba
        10 Juan Mata

        Subs: 23 Ross Turnbull, 19 Paulo Ferreira, 12 John Obi Mikel, 8 Frank Lampard, 15 Florent Malouda, 21 Salomon Kalou, 9 Fernando Torres.

        Srecno!


        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Na zimu da se uvali Tores nekom, da dođe Hulk i eto procvata u napadu
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Ladno Lampard na klupi u presudnoj utakmici, a pritom nije povredjen. Ne mogu da verujem kakva odluka AVB-a. Nemam nista protiv Meirelesa, on bi mi svakako igrao, ali umesto Ramiresa, koji se uglavnom ne vidi u velikim mecevima. A Lampard ima iza sebe desetine velikih meceva, na kojima je davao golove i bio najznacajniji igrac.
            Neverica...
            Valjda ce proci Chelsea...
            sigpic

            Comment


            • Ovaj put se stvarno slazem,razocaran sam neigranjem Lamparda,nekako mi cudno bez njega igrati bilo koji bitan mec...cudna odluka
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by Tony_G View Post
                Ladno Lampard na klupi u presudnoj utakmici, a pritom nije povredjen. Ne mogu da verujem kakva odluka AVB-a. Nemam nista protiv Meirelesa, on bi mi svakako igrao, ali umesto Ramiresa, koji se uglavnom ne vidi u velikim mecevima. A Lampard ima iza sebe desetine velikih meceva, na kojima je davao golove i bio najznacajniji igrac.
                Neverica...
                Valjda ce proci Chelsea...
                Isto sam i ja pomislio kada sam sada vidio sastav , covek koji jednim potezom moze resiti utakmicu sedi na klupi a igra recimo Oriol , nista protiv Oriola ali Lampard je Lampard ,moglo bi to kostati Celzi a ako izgube Andre Viljas-Boas leti kao dobar dan
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Odlicna pobeda, kljucni trenutak 3. minut, odlican gol Drogbe i onda su mogli zatvorenije da odigraju ostatak meca. Prvi put ove sezone da su potpuno prepustili posed lopte protivniku i gle cuda upalilo je. Takva su ekipa da im odgovara na kontre da igraju, Ramires dao dobar gol uz dosta srece i gluposti stopera Valencije. Sturridge me razocarao u par navrata, bio je previse sebican, sredinom prvog poluvremena kad je imao samog Drogbu u sredini on ide na desnu nogu i sutira, i pred kraj je mogao da gurne u prostor Torresu, ali je opet sutirao, ovaj put iz velike udaljenosti. Naravno mora Sturridge da ostane u ekipi, samo kad bi mu neko skrenuo paznju na veoma cestu sebicnost.
                  Vazno na kraju da su u drugoj fazi i to kao prvi u grupi. Mogu da se zahvale Genku i Leverkusenu, mada ima nekih zajebanih ekipa koje ce zavrsiti drugoplasirane u grupama, poput Milana ili Napolija (ako City ispadne), ali naravno ima i nekih osrednjih ekipa, koje bi trebalo lako pobediti...
                  Sad utakmica koja moze da preokrene sezonu u PL protiv City-ja, a moze i da je zakopa. Pa vreme je i da City izgubi, a mislim da bi Chelsea-ju bilo dobro neku slicnu taktiku da odrade i da ih dobiju na kontra napad. Ako se otvore, ne vidim kako ce se spasiti od Silve, Aguera i co.
                  Last edited by Tony_G; 06-12-11, 21:44.
                  sigpic

                  Comment


                  • Cestitke na prvom mestu, ispada Genk neosvojiva tvrdjava.
                    U ponedeljak po novu pobedu, doso je red da i Siti dozivi prvi poraz.

                    Comment


                    • Napisao sam tamo u LS nesto slicno,nadam se samo da ce protiv City-a igrati Frank,a onda nadati se najboljem jer bi taj rezultat dosta toga promijenio,ovim danas ja sam prezadovoljan
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Sve sam rekao u temi LS. Tako da sada mogu malo slaviti, jer je ovo za slavlje, iz teske situacije su se izvuklu prvi. 9. godina zaredom i 9. godina uzastopno prolazak grupe, fino!

                        Sutra kao neutralan pratiti ostatak tekmi i cekati ponedeljak.

                        Samo da kazem da Sturridge zna biti sebican u nekim situacijama jer se on jos uvijek plasi da ce izgubiti svoje mjesto u prvom timu. Dosta puta je izjavio da zeli biti najbolji i da ovo nije ono najbolje sto on moze dati klubu. Zato je u Boltonu pokazao inat i igrao odlicno da bi ukazao upravi da su pogrijesili sto ga nisu prije uvrstili u prvi tim. Mlad je i jos uvijek zeljan dokazivanja tako da ga to nekada povuce, C. Ronaldo je takav bio u Unitedu, tako da ja Sturridge-u ne mogu puno zamjeriti. Nezamjenjiv nam je on.
                        Last edited by bracala; 06-12-11, 22:04.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Zasto nije bilo povredaaaa?
                          Inace, odlicna tekma, Drogba sjajan, pogotovo kod treceg gola, kakva samo reakcija.. Nedostajat ce kada ode.

                          Comment


                          • Kakvog mi igraca gubimo u januaru
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • A ljudi ko vam kaze da Drogba odlazi iz kluba? Ja mislim da su to samo spekulacije, ostace sigurno do kraja sezone, a za posle toga videcemo.
                              Za sada u januaru sigurno odlaze Alex i Anelka, koji su trazili da budu stavljeni na transfer listu. Klub im je to odobrio, ali su ih takodje prebacili da treniraju sa omladincima, ukinuli im parking mesta i rekli da vise nece igrati. To mi je malo bzvz, mislim da je klub mozda preterao sa takvim odlukama, ali sta je tu je, za mesec dana ce ionako sve biti zaboravljeno.
                              Inace da pohvalim Drogbu, koji se izgleda vraca u dobru formu, danas je mogao i hat-trik da postigne, ali je imao onaj neobjasnjiv promasaj kad je izbio sam pred golmana nekoliko minuta pre svog drugog gola...
                              Nadam se da ce se Lampard vratiti u tim. Meireles-Ramires-Lampard mislim da je najbolji vezni trio, ali naravno treba ih rotirati sa Romeuom, ali kad su velike utakmice ja bih ovu trojicu izvodio...
                              sigpic

                              Comment


                              • Mumi,jel ti sad biram avatar ?

                                Comment

                                Working...
                                X