Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Drogba View Post
    MUMI, nemoj previse da se nadas, jer nece biti tumbanja. Doci ce maksimalno 3 igraca, tesko je dovesti igrace na zimu kada klubovi ne mogu da nadju zamenu. Ovo je sto nam je, bolje nemamo, a na leto REMONT !!!!!!!!!!
    Ma dosta su i 3, samo da dodju da vidim nova lica, ovo je haos. Valja izdrzati do ljeta...

    @Fanta

    Koji alkohol konzumiras, vidim drzi te...
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Nazalost po Celzi sjajne partije Totenhema verovatno znace da ce tesko, skoro nemoguce dovesti Modrica. Kad niste na leto, mislim da sada nemate sanse. Slicno kao mi i Snajder.
      sigpic

      Comment


      • Nisam ni ja optimista kada je u pitanju Modric. Ali za nadati se da ce neko normalan doci.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Originally posted by tata Mumi View Post
          Nisam ni ja optimista kada je u pitanju Modric. Ali za nadati se da ce neko normalan doci.
          Sa kim ste vi povezivani u zadnje vreme?
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by KingEric7 View Post
            Sa kim ste vi povezivani u zadnje vreme?
            Pitanje sa kim nismo. Po obicaju tona igraca se vezuje, kao i sa ostalim timovima.

            Evo nekih: Llorente, Giovinco, Hazard, Gotze, Cahill, Lucas, De Bruyne, Cazorla (ali taj nece sigurno, tek dosao u Malagu), cak i Jovetic.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by tata Mumi View Post
              Pitanje sa kim nismo. Po obicaju tona igraca se vezuje, kao i sa ostalim timovima.

              Evo nekih: Llorente, Giovinco, Hazard, Gotze, Cahill, Lucas, De Bruyne, Cazorla (ali taj nece sigurno, tek dosao u Malagu), cak i Jovetic.
              Jasno. Ja sam mislljenja ko dovede Hazarda, Gecea, Kavanija pa i Eriksena da ce se usreciti samo tako. Naravno ne mislim da 1 klub dovede sve njih.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by KingEric7 View Post
                Jasno. Ja sam mislljenja ko dovede Hazarda, Gecea, Kavanija pa i Eriksena da ce se usreciti samo tako. Naravno ne mislim da 1 klub dovede sve njih.
                Zaboravio sam i Eriksena i on je povezan. 1 igrac od ovih navedenih ladno je uspjeh veliki. Zato se ja i potajno nadam da ce dovesti nekoga od navedenih na kraju sezone.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Drogba vam odlazi na kraju sezone kao slobodan igrac, Anelka takodje vrv odlazi. Trebace i napadac neki(pretpostavljam da cete dovesti Llorentea, Cavani nece tako lako iz Napolija). AVB je izjavio da veruje u Torresa. Verujem i ja da ce opet biti upola dobar kao pre.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Za Modrica vam je potrebno da Totenhem ne udje u LS tako da osim za Celsi morate da navijate i za Liverpul.
                    sigpic

                    Comment


                    • Drogba i Anelka bi trebali u januaru. Anzhi ili L.A. Galaxy, a cak i Kina (za Anelku) su destinacije. Ja bih jos uvalio Maloudu i Kaloua sad u januaru. Mislim prodao bih ja njih sve odjednom, ali januar je pa je potrebno da imas bilo kakve igrace jbg, ali na ljeto ce nadam se, pored navedenih i Alex, Mikel, a mozda i Essien jer ce tesko ponoviti partije od prije poslije ove operacije koljena. Njih prodati a onda dovoditi nove igrace, vrijeme je za smjenu generacija.

                      Al' kazem, valja izdrzati do ljeta.

                      @Nash

                      Tottenham ce vrlo vjerovatno igrati LS...
                      Jedino ako Redknapp postane selektor Engleske, onda bi Modric 100% otisao, to je izjavio.
                      Samo za Chelsea!
                      Last edited by bracala; 30-11-11, 13:45.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Za Modrica vam je potrebno da Totenhem ne udje u LS tako da osim za Celsi morate da navijate i za Liverpul.
                        Ja mislim da Totenhem ne samo sto sigurno ulazi u LS, nego mogu i ako pazare lepo u januaru da se bore za titulu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by KingEric7 View Post
                          Ja mislim da Totenhem ne samo sto sigurno ulazi u LS, nego mogu i ako pazare lepo u januaru da se bore za titulu.
                          Pa nisu oni toliko jaki kao sto izgledaju trenutno ali verovatno ce u LS, samo sto ja kazem sta im je potrebno za Modrica. A titula odlazi u Mancester.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Pa nisu oni toliko jaki kao sto izgledaju trenutno ali verovatno ce u LS, samo sto ja kazem sta im je potrebno za Modrica. A titula odlazi u Mancester.
                            Ja mislim da Totenhem ima drugu po jacini prvu postavu u ligi. Malo skripe u odbrani (mada nista strasno) i nisu toliko siroki za rotaciju. Ne verujem ni ja da ce da osvoje titulu, ali mislim da uz par pojacanja mogu biti jaki konkurenti.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ova imena sto se pominju kod Chelsea-a se pominju i kod ostalih velikih timova, sem Giovinco-a. Tesko da ce se neko odreci u januaru najboljih igraca, jer je tesko naci zamenu, ne verujem da ce Chelsea nesto puno kupovati tj, tesko ce naci od koga da kupe a da ne daju previse para za igraca. Da ne bude kao sa Torres-om.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                Ova imena sto se pominju kod Chelsea-a se pominju i kod ostalih velikih timova, sem Giovinco-a. Tesko da ce se neko odreci u januaru najboljih igraca, jer je tesko naci zamenu, ne verujem da ce Chelsea nesto puno kupovati tj, tesko ce naci od koga da kupe a da ne daju previse para za igraca. Da ne bude kao sa Torres-om.
                                Ja sam to sve rekao sto i ti, i naglasio da vih volio na ljeto vidjeti takve igrace. ;)
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X