Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: FC Chelsea

    [quote author=muchosgracias link=topic=2678.msg208711#msg208711 date=1291152738]
    Upravo tako, 4-3-3 formacija je vrlo efikasna zbog golova koje dolaze iz sredine terene. Ali znas sta je sad problem? To sto Zhirkov i taj konj koji ne zna primiti loptu kao sto biva Ramires nisu Lampard i Essien da punu protivnike kad dodju iz posadine u napad. Upravo zbog toga je bilo potrebno timu Chelsea da se malo promesaju stvari, prilagoditi igru na igrace koji su na raspolaganju, ne ocekivati od Zhirkova koji je bocni igrac da popuni ulogu Lamparda.
    Nisam gledao utakmicu sa Newcastle, ali kao sto ti kazes, to je opet bio neka 4-3-3 sa Maloudom u sredini i Anelka i Kalou kao bocni igracu. Sto moze profunkcionirati, ali nije to tako jednostavno jer i Malouda nije Lampard da udje u 16 kad treba i zabije gol.
    Ja nikako ne razumem kako to da Sturridge ne moze dobiti start ispred Kaloua. Kalou kao prvo, je jedan vrlo limitiran igrac, i kao drugo, najveci efekat moze pruziti kad udje sa klupe u drugom poluvremenu. Sturridge je centralni napadac, upravo zato sam rekao da bi bilo lepo videti ga u tandem sa Drogbom.

    Problem je to sto neko misli da postoje driektne zamene Lamparda i Essinea. Takvi ne postoje. Zato je tu nesto kao promena sistema igre, sto je Ancelotti trebao odmah da uradi, sad mislim da je vec kasno, steta je prevelika.

    Kako me ne razumes oko Uniteda, specijalno je upravo to sto i pored toga da nisu nista specijalno pokazali, oni su neporazeni, na vrhu PL i LS, osvojili su prvi trofej sezone, u igri za sve ostale. To je impresivno, i zato ce osvojiti Premier Ligu pocetkom aprila.
    Nisam gledao ovo veceras, United dozivljava debakl od West Hama, ali utakmica je Carling Cup, nije Sunderland u Premier Ligi.
    [/quote]

    Kad kazem direktne zamene za Lamparda i Essiena ne mislim na to da bi trebalo da postoji igrac koji ce da udje i da krene da daje golove na svakoj tekmi kao sto to radi Lampard ili da zameni Essiena u onome sto on radi, jer je nemoguce da postoje 4 takva igraca u jednom klubu a da samo dva igraju, ali kao sto ti kazes Zhirkov koji je bocni igrac igra umesto Lamparda, a Ramires koji ne zna da primi loptu igra umesto Essiena, npr da su ostali Deco i Ballack tu ne bi bilo problema, ne kazem da bih ocekivao da osvoje ligu sa njih dvojicom, ali bili bi dovoljno dobri za Sunderland, Birmingham i Newcastle, makar jednu od tih tekmi bi dobili.

    Btw ne sumnjam za koga navijas, ali si perfekcionista i sve sto je ispod savrsenog tebi je nedovoljno. I da se razumemo ja nijednog trenutka ne tvrdim da ce Chelsea da osvoji ligu ako ne budu igrali Lampard i Essien, samo jedan da izostaje bilo bi cupavo, a bez obojice nema sanse ni drugi da budu. Ali sa obojicom moje misljenje je da moze lagano da se osvoji liga.
    Slazem se za Sturridga, i ja bih ga stavio pored Drogbe, ali jbg ocigledno postoji problem u svim vecim timovima kada je u pitanju ubacivanje mladih igraca, jednostavno treneri im ne veruju. A reci mi jel bi bio zadovaljan kad bi igrali klinci i zavrsavali sezonu na trecem mestu i bili bez trofeja 5 godina (Arsenalov slucaj), znam da ja ne bih bio.
    Inace West Ham je razbio United u svakom pogledu sinoc, gledao sam tekmu, jeste da su im igrali neki klinci, ali bili su tu i Fletcher(njihova uzdanica), Giggs, O'Shea, Anderson, Hernandez, Evans (inace prva zamena za Vidica i Ferdinanda, a sinoc ga je pojeo CARLTON COLE), a Chelsea je protiv Newcastla (mislim na kup) makar izgubio "casno" sa deset igraca se vratili od 3-1 do 3-3, ali ih je zajebalo neiskustvo u odbrani i los golman, generalno igra nije bila toliko losa.
    E a kad kazes da je United impresivan upravo zato sto ne igraju dobro a prvi su i da ce zato osvojiti, meni je logicniji sled stvari da kada tim igra lose a ne gubi da je samo pitanje vremena kada ce poceti da gubi, a ne pitanje vremena kada ce poceti dobro da igraju.

    Comment


    • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • [/quote]

        Mos' misliti

        Comment


        • Re: FC Chelsea

          [quote author=nucle0 link=topic=2678.msg208802#msg208802 date=1291200470]
          Kad kazem direktne zamene za Lamparda i Essiena ne mislim na to da bi trebalo da postoji igrac koji ce da udje i da krene da daje golove na svakoj tekmi kao sto to radi Lampard ili da zameni Essiena u onome sto on radi, jer je nemoguce da postoje 4 takva igraca u jednom klubu a da samo dva igraju, ali kao sto ti kazes Zhirkov koji je bocni igrac igra umesto Lamparda, a Ramires koji ne zna da primi loptu igra umesto Essiena, npr da su ostali Deco i Ballack tu ne bi bilo problema, ne kazem da bih ocekivao da osvoje ligu sa njih dvojicom, ali bili bi dovoljno dobri za Sunderland, Birmingham i Newcastle, makar jednu od tih tekmi bi dobili.

          Btw ne sumnjam za koga navijas, ali si perfekcionista i sve sto je ispod savrsenog tebi je nedovoljno. I da se razumemo ja nijednog trenutka ne tvrdim da ce Chelsea da osvoji ligu ako ne budu igrali Lampard i Essien, samo jedan da izostaje bilo bi cupavo, a bez obojice nema sanse ni drugi da budu. Ali sa obojicom moje misljenje je da moze lagano da se osvoji liga.
          Slazem se za Sturridga, i ja bih ga stavio pored Drogbe, ali jbg ocigledno postoji problem u svim vecim timovima kada je u pitanju ubacivanje mladih igraca, jednostavno treneri im ne veruju. A reci mi jel bi bio zadovaljan kad bi igrali klinci i zavrsavali sezonu na trecem mestu i bili bez trofeja 5 godina (Arsenalov slucaj), znam da ja ne bih bio.
          Inace West Ham je razbio United u svakom pogledu sinoc, gledao sam tekmu, jeste da su im igrali neki klinci, ali bili su tu i Fletcher(njihova uzdanica), Giggs, O'Shea, Anderson, Hernandez, Evans (inace prva zamena za Vidica i Ferdinanda, a sinoc ga je pojeo CARLTON COLE), a Chelsea je protiv Newcastla (mislim na kup) makar izgubio "casno" sa deset igraca se vratili od 3-1 do 3-3, ali ih je zajebalo neiskustvo u odbrani i los golman, generalno igra nije bila toliko losa.
          E a kad kazes da je United impresivan upravo zato sto ne igraju dobro a prvi su i da ce zato osvojiti, meni je logicniji sled stvari da kada tim igra lose a ne gubi da je samo pitanje vremena kada ce poceti da gubi, a ne pitanje vremena kada ce poceti dobro da igraju.
          [/quote]
          To je to sto odlikuje Lamparda i Essiena, pre svega Lamparda. Efikasnost iz sredine terena. Ta formacija sa njih dvoje funkcionishe upravo zbog toga. Deco je bio najtalentiraniji igrac Chelsea, ali ode. Ballack je bio pravi kapiten bez trake, ali i on ode. Ostali su Zhirkov i taj strasno cudan Ramires. Sta je Ancelotti mislio da ce oni uraditi umesto Lamparda i Essiena? Opet kazem, sto nije pomesao ekipu malo, trebalo je da se i Zhirkov povredi pa da Malouda ode malo u sredini. Svasta.

          Za mene kriterij je najbolje u Europi. Ako perfekcionista po tebi je isto sto i najbolje u Europi, nek tako bude. Problem je sto ljudi jos misle da Lampard je jedan 27godisnjak, u punoj snazi za narednih tri sezona. Ali nije, on je vec proslost. A meni se nimalo ne svidja kako to Chelsea radi stvari bez njega.
          Oko Sturridgea ne razumem kako to da Ancelotti ima svako poverenje u Kalou ispred Sturridgea. Jednostavno neverovatno. Kalou i Anelka su zalutali u klubu kao sto je Chelsea, a kako se stvari razvijaju, na putu ka tome je i Sturridge.

          Arsenal ima simpaticnu strategiju sa mladih igraca, ali rade nesto sto je amaterski i zato ne uspevaju. Mladi trebaju igrati pored neke starije, iskusnije igrace. Tim mora imati takav balans kako bi bio uspesan. A Fabregas nije pravi kapiten, to sto nosi traku je samo formalnost. Ancelotti sa druge strane, radi isto takvu amatersku stvar, ali to ide obrnuto kod njega. Ancelotti igra 11 internacionalaca na startu, a na klupi ima 5 omladinaca + rezervni golman + (uobicajeno) Ferreira. Sto je vrlo neproduktivno, puno bolje bi bilo da jednu utakmicu u pocetku sezone starta Sturridge sa 10 ostalih seniora. Drugu Bruma sa deset ostalih seniora, trecu Van Anholt i tako dalje. Tako bi omladinci dobijali iskustvo za to sta ih ceka kad je na njih red da ponesu tovar. A taj dan ce doci, sve je blize i blize.
          To sto je Chelsea izgubio sa ne tako losom igrom protiv Newcastlea je tragdeija. Igrati dobro i izgubiti sa primljenih 4 komada na svom terenu. Bezobzira na okolnosti, to je jedna vrlo losa stvar.

          Ovo zadnje ti je lepo napisano, ali govorimo o Manchester United, ta njihova vrlo neukusna arogancija. Logicnije je da je pitanje na vreme kad ce poceti igrati dobro nego to da kad ce da pocnu da gube utakmice.

          Comment


          • [/quote]
            Ja sam simpatizer Chelsea, najvise zbog te arogancije i kompleksa koji su pokazivali United, Arsenal i Liverpool u vreme kad je Abramovic preuzeo Chelsea, ko da su oni bili kutri siromahi a Chelsea rasipnici.
            Moji postovi govore o realnim stvarima oko Chelsea-u, sta da kazem, da je Drogba najbolji u svetu, da je Essien sa druge planete, da je Terry dobar kao Pique, Pyol, Vidic i Ferdinand zajedno? Sta kad ja to kazem, a u stvarnosti to je jedna besmislica?
            Kad govorimo o Chelsea-u, treba da govorimo kao da ce sutra Chelsea ispasti iz lige?
            Upravo zbog te arogancije suparnika ja ne volim to sto vidim u Chelsea ovih dana. Uprava Chelsea zeli da je klub simpatican svima, ne znam sta. To su gluposti. Chelsea je bio najvishe voljen u vreme Scolarija. Znas zasto? Jer svako ga je mogao pobediti kao sto hoce. A to se sad opet dogadja. Zelim bre da Chelsea biti mrzen, da oni Unitedovci, Arsenalovci i svi slicni njima pate, pate kad vide sta Chelsea rade. A sad se to ne dogadja, dogadja se upravo suprtono.
            Sta to omalovazavam? Koji su to pokusaji Chelsea da se stvari poprave? Nema takve pokusaje, to je to sto ja pricam, debeli idiot na klupi zeli samo da uzme pare korektno i sto pre ide natrag u Italiju. Jos su pare glavna rec oko Chelsea nazalost, danas je izaslo u engleskih medija da je Chelsea opet najvise platio agentima za razne takozvane usluge protekle godine, vise od 9 miliona funti, za razliku od jednog Uniteda koji je potrosio nekih 3 miliona funti na agente. Sta se to dogadja sa Chelseaem? Meni se nista ne dopada.

            Comment


            • Comment


              • Re: FC Chelsea

                @ muchosgracias
                ok, svojim poslednjim postom si dokazao da ti je srce na pravom mestu i izvinjavam se sto sumnjah u tvoje motive, tvoj stil izrazavanja je jednostavno takav i to postujem (svako ko voli da vidi ManU, Arsenal i Liverpul kako pate zbog Chelsea je moj prijatelj $#^%RT )

                Comment


                • Re: FC Chelsea

                  [color=rgb(70, 70, 70)]01 [/color][color=rgb(3, 84, 174)]Cech[/color]
                  [color=rgb(70, 70, 70)]02 [/color][color=rgb(3, 84, 174)]Ivanovic[/color]
                  [color=rgb(70, 70, 70)]03 [/color][color=rgb(3, 84, 174)]A Cole[/color]
                  [color=rgb(70, 70, 70)]17 [/color][color=rgb(3, 84, 174)]Bosingwa[/color]
                  [color=rgb(70, 70, 70)]26 [/color][color=rgb(3, 84, 174)]Terry[/color]
                  [color=rgb(70, 70, 70)]05 [/color][color=rgb(3, 84, 174)]Essien[/color]
                  [color=rgb(70, 70, 70)]12 [/color][color=rgb(3, 84, 174)]Mikel[/color]
                  [color=rgb(70, 70, 70)]15 [/color][color=rgb(3, 84, 174)]Malouda[/color]
                  [color=rgb(70, 70, 70)]11 [/color][color=rgb(3, 84, 174)]Drogba[/color]
                  [color=rgb(70, 70, 70)]21 [/color][color=rgb(3, 84, 174)]Kalou[/color]
                  [color=rgb(70, 70, 70)]39 [/color][color=rgb(3, 84, 174)]Anelka[/color]
                  [color=rgb(70, 70, 70)]Odmah sve izgleda mnogo drugačije, nema Ramiresa, tu su Terry i Essien. Nadam se pobjedi.[/color]

                  Comment


                  • Re: FC Chelsea

                    Jel hoce neko da mi sad objasni snagu Chelsea? Posto ja je jos ne vidim.

                    Mislim da vreme odlaska tog debelog idiota na klupi je sve blize i blize.

                    Comment


                    • Comment


                      • Re: FC Chelsea

                        [quote author=muchosgracias link=topic=2678.msg210062#msg210062 date=1291482112]
                        Jel hoce neko da mi sad objasni snagu Chelsea? Posto ja je jos ne vidim.

                        Mislim da vreme odlaska tog debelog idiota na klupi je sve blize i blize.
                        [/quote]

                        Napustila ih je sreca, nema vise lako datih golova plus tanka klupa.

                        Comment


                        • Re: FC Chelsea

                          [quote author=Funkerman link=topic=2678.msg210264#msg210264 date=1291496917]
                          Napustila ih je sreca, nema vise lako datih golova plus tanka klupa.
                          [/quote]
                          Lako datih golova? Sta bre to pricas covece?

                          To sto ne znas kako uopste pogoditi okvir gola nije nemati srecu vec realan problem.

                          Comment


                          • [/quote]
                            Tako-tako u prvom poluvrmenu. Vrlo, vrlo lose, vrlo razocaravajuce drugo poluvreme, uglavno zbog nesposobnosti idiota da promeni tek igre sa svojom reakciom sa klupe.

                            Comment


                            • Re: FC Chelsea

                              Ancelotti: 'If Chelsea plays at its best we will win, 100 percent, but I don't know if we are able to play at our best.'

                              Ja postujem njegivu iskrenost, ali ovo je samo jedan dokaz da je vreme da idiot ide sa klupe. Kad on ne zna sta tim moze i ne moze, ko bi trebao znati?

                              Comment


                              • Re: FC Chelsea

                                Iskreno, ja bih voleo da se Anceloti vrati u ACM.

                                Comment

                                Working...
                                X