Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prica se kako mi planiramo poslati 20M funti u januaru za Eriksena, ali postoji jedan mali problemcic. City ce u startu poslati 30M funti... Ja bih bio "zadovoljan" kada bi City uzeo Eriksena i dosta (ali ja stvarno ne znam sta ce njima Eriksen, nama je potrebniji 5 puta), pa da mi mozemo lakse doci do drugog igraca, ali mislim da ce htjeti svakog igraca i onda cemo morati potrositi i vise nego sto je potrebno.
    Last edited by bracala; 07-11-11, 14:45.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Eriksen bi Chelsea-u legao kao budali samar. Covek je odlican igrac, mislim da nije lud da ode u City, jer zna da tamo nece igrati u prvih 11, dok u Chelsea-u moze.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Eriksen bi Chelsea-u legao kao budali samar. Covek je odlican igrac, mislim da nije lud da ode u City, jer zna da tamo nece igrati u prvih 11, dok u Chelsea-u moze.
        Ma reci ti to onim budalama iz City-ja Wada.
        Oni ce se tjerati sa nama i ostalim klubovima, samo ce dizati cijenu a Ajax ce onda htjeti sto vise para da dobije, sto je i logicno. I na kraju ce Eriksen ispasti precjenjen...
        I ja se samo mogu nadati da ce razmisliti, bas to sto si ti rekao. Kod nas bi mogao cesce ili stalno igrati prvu dok u City-ju jedan Nasri sjedi na klupi, gdje ces dalje...
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Ne brini se ti, City ce naci drugoga, a ovaj ce u Chelsea, ako Real ne umesa prste, a verujem da nece.

          Mislim da je i on sam svestan da mu je bolje da ide negde gde ce igrati, kao sto je Hazard rekao da nece u City, jer ne veruje da odmah moze imati veliki uticaj u igri tima i da ne zeli da sedi na klupi. Ima dosta kvalitetnih igraca, ako cak i propadne posao za Eriksena, moze se naci drugi, Chelsea-u bi najvise leglo dobro levo krilo, steta recimo za Elia-u, sto je otisao u Juve, nije skup a dobar fudbaler, na mestu organizatora vec i imaju resenje u vidu McEachran-a, samo da mu Boas da priliku
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Izvin'te, Eriksen ce u ACM.

            Comment


            • Vama McEachran moze da bude kao nama Wilshere. A Man City je nezahvalan klub. Sta je sve Tevez uradio za njih, koliko puta je dao gol kada je bilo najpotrebnije i sad ga prakticno teraju.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Originally posted by Topdzija View Post
                Vama McEachran moze da bude kao nama Wilshere. A Man City je nezahvalan klub. Sta je sve Tevez uradio za njih, koliko puta je dao gol kada je bilo najpotrebnije i sad ga prakticno teraju.
                Pa moze, ali treba dobijati priliku. Mislim da ce naredne sezone on dosta cesce igrati...
                Ma dobro i Tevez je malo razmazen sto jes' jes'.
                Ali njima ne treba Eriksen realno. Pa imaju strasnu ekipu, ne trebaju nikoga vise dovoditi.

                @Dusane
                Tako misle navijaci Milana, normalno. ;)

                @Wada

                Ma ne vjerujem da ce Real traziti Eriksena, ne treba njima niko vise. ;) Nama bi Eriksen mogao dobro leci, elegantan je igrac. Na lijevom krilu je Mata, vjerovatno si mislio na desno krilo. ;)
                Pa da, krilo i veznjaci su prioriteti.
                Last edited by bracala; 07-11-11, 17:05.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Pa da, moze Mata i levo i desno, a isto vazi i za Elija-u.

                  Nije svetska klasa ali je dobar fudbaler, ima fin dribling i jak sut, e sada sto ne igra u Juveu, meni nije jasno, ali sta da se radi.

                  Werder bi mogao prodati Marin-a u januaru, i eto krilo za Chelsea.;)
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Marin se pominjao malo i prije, vidjecemo.

                    Ja bih ovako: Eriksen, Giovinco i eto moze Marin u januaru.
                    I onda na kraju Hazard i dosta.

                    Salim se, ali moraju se dovesti kvalitetni igraci i jedan veliki talenat.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Mozda sa Mceachranom treba uraditi kao sto je Wenger sa Wilshereom, a Ancelloti sa Sturidgeom. Da ga posalje na pozajmicu na zimu npr. u Bolton ili Norwich, tako neki "manji tim". Sigurno bi mu mnogo pomoglo.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Originally posted by Topdzija View Post
                        Mozda sa Mceachranom treba uraditi kao sto je Wenger sa Wilshereom, a Ancelloti sa Sturidgeom. Da ga posalje na pozajmicu na zimu npr. u Bolton ili Norwich, tako neki "manji tim". Sigurno bi mu mnogo pomoglo.
                        Pa prica se da bi McEachran trebao sada u januaru otici u Swansea...
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post

                          Werder bi mogao prodati Marin-a u januaru, i eto krilo za Chelsea.;)
                          Zao mi je ljudi sto moram da kvarim zabavu, al to se sad na zimu nece desiti.To bi bio pre svega veliki udar za navijace da usred sezone kada se Verder bori za vrh Bundeslige i izlazak sledece sezone u LS da prodaju jednog od najbitnijih igraca sto bi bilo vrlo neozibljno od uprave.
                          Doduse mogao bi se neki predugovor sklopiti.;)

                          Comment


                          • Originally posted by Maric91 View Post
                            Zao mi je ljudi sto moram da kvarim zabavu, al to se sad na zimu nece desiti.To bi bio pre svega veliki udar za navijace da usred sezone kada se Verder bori za vrh Bundeslige i izlazak sledece sezone u LS da prodaju jednog od najbitnijih igraca sto bi bilo vrlo neozibljno od uprave.
                            Doduse mogao bi se neki predugovor sklopiti.;)
                            15-20 milki i videces kako ce ga prodati.

                            Samo je pitanje da li Chelsea zeli toliko da izdvoji...
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Ja ne vidim zasto bi ga sada prodali, kada mogu za istu sumu na kraju sezonu da ga prodaju posto ce sigurno ponude slati Arsenal, Liverpul i Totenhem pored Celzija i tako mu dici sumu.

                              Comment


                              • Inace, juce su rezerve dobile 3:0 Norwich. Lalkovic i Mitrovic dali golove...

                                Evo i strijelaca u ovoj sezoni:

                                Lalkovic 4, Kane 2, B Clifford 1, Djalo (Kaby) 1, Lukaku 1, McEachran 1, Mellis 1, Mitrovic 1, Phillip 1, Van Aanholt 1.

                                A evo i nastupa:

                                B Clifford 9, Djalo (Kaby) 9, C Clifford 7, Kane 7, Taylor 7, Saville 6(3), Hutchinson 6, Mellis 6, Chalobah 5, Lalkovic 5, Mitrovic 4(3), Deen-Conteh 4(2), B Gordon 4(2), Magnay 4(1), Van Aanholt 3, Bertrand 2, McEachran 2, Ince 1(3), Prosenik 1(3), Kiwomya 1(1), Baker 1, Blackman 1, Kalas 1, Lukaku 1, Phillip 1, Turnbull 1, Ndidi 0(3), Pappoe 0(1).
                                Substitute appearances in brackets

                                Lalkovic 5 nastupa, 4 gola!
                                Kakvo ubrzanje kod prvog gola...
                                Bilo bi dobro kada bi nekako mogao otici na pozajmicu.

                                Ovo je u Cupu prosle godine, ali momak i ove sezone gazi.
                                Last edited by bracala; 08-11-11, 13:05.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X