Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto sam imao neki osjecaj da ce Cech ovdje da da gol sa kacigom: power +100
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Originally posted by Drogba View Post
      http://www.chelseafc.com/page/Latest...491587,00.html

      Slika sve govori,celu utakmicu i svaki prekid su ga ovako drzali,a sviran mu je smesan penal !
      Ma mogli su ga silovati...nista sudija ne bi primjetio!
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Evo suska se da ce mozda i Boasa kazniti, a procitao sam da je Cech dobio zuti poslije utakmice Ako je to istina, nemam komentar, pa najbolje svima kolektivno dajte crveni!

        Dokrajcite nas potpuno!!!!
        E tek mi je sada krivo sto neko od nasih igraca nije slomio nogu onima iz QPR-a!

        Ali zbog ovih stvari cu jos vise voljet Chelsea!
        Crknite dusmani!

        EDIT:
        Inace, strucnjaci na Ostrvu su pohvalili sjajni "nine-man system" sa kojim je Boas bio dominantan u odnosu na 11 igraca QPR-a, a stvarno je tako, kapa dole za igru sa 9 igraca!

        To je izgledalo ovako:
        Last edited by bracala; 24-10-11, 12:21.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Luiz je juce napravio nepotreban penal.Igrac nije bio ni u prilici da zaprijeti Cehu,a kamoli postigne gol,a Luiz pravi penal.Mozda i nije bio penal,ali sudija je vise svirao zbog namjere Luiza.Drogbin crveni karton jeste bio,ali mi nije jasno,zasto na protivnickoj polovini startovati na igraca sa dvije noge.Bosingvin crveni je diskutabilan.Mozda on i nije bio zadnji igrac odbrane,jer je na nekoliko metara od njega bio Teri.Ubili smo ih i sa dva igraca manje.Nekoliko dobrih sansi je propusteno za izjednacenje...A sudjenje u drugom poluvremenu je bilo katastrofalno.Moglo je biti nekoliko penala za Celsi,onaj nad Luizom je bio siguran penal.
          Drogba iz kola u kolo sve losiji,sada dobija i crveni karton i mislim da on polako gubi mjesto u timu Celsija.

          Comment


          • Originally posted by tata Mumi View Post
            Evo suska se da ce mozda i Boasa kazniti, a procitao sam da je Cech dobio zuti poslije utakmice Ako je to istina, nemam komentar, pa najbolje svima kolektivno dajte crveni!

            Dokrajcite nas potpuno!!!!
            E tek mi je sada krivo sto neko od nasih igraca nije slomio nogu onima iz QPR-a!

            Ali zbog ovih stvari cu jos vise voljet Chelsea!
            Crknite dusmani!
            Pa ako kazne Boasa to je samo njegova krivica. Ako nije mogao da nauci na primeru Alexa Fergusona da ne sme da krtikuje sudije onda zasluzuje kaznu. Jbg, pogresio je sudija u nekoliko navrata, ali sve sto AVB-a treba da zanima su greske njegovih igraca a bilo ih je juce, i mnogo su vise kostale Chelsea od sudije. Pritom engleska FA nece da dopusti pljuvanje po sudijama, i u pravu su, sto vise treneri i igraci napadaju i prozivaju sudije to su sudije gore, sve veci je pritisak na njima i zbog toga njihov posao koji je ionako tezak postaje nemoguc. Jbg, nije ni njima lako.
            Ali reci mi ovo: Zasto Luiz gura Helgusona u situaciji kada nema nikakve potrebe za tim, u doba kada u fudbalu posle minimalnog kontakta svi padaju i samo se ceka sudijska odluka? Ako ga ne gurne, ovaj ne moze da padne, ako ne padne sudija nema priliku da donese odluku.
            Zasto Drogba skace sa 2 noge na protivnika? Neko ce reci osvojio je loptu, ali sudije cim vide malo ostriji start odmah im se upali lampica u glavi - da nije za crveni? I naravno u 90% slucajeva daju taj crveni. Glup start, kojim je prepustio sudbinu sudiji, a to ne treba ciniti. Treba biti pametan, i ne dati priliku sudiji da donese odluku, samo se tako mozes zastiti od sudijskih losih odluka. A ako igras na ivici onda zvisis od sudije, a u takvom slucaju normalno je da nece svaka odluka biti u tvoju korist.
            Za kraj mozda je najbolje reci da su juce sve kljucne situacije (penali, crveni) bile 50-50, ne bi se QPR previse bunio da sudija nije dosudio penal. Na zalost po Chelsea svaku 50-50 situaciju su izgubili, ali je greska sto su uopste doveli sebe u te situacije...
            sigpic

            Comment


            • Drogba je juce reagovao kao covjek, pogrijesio je, to je cinjenica. Bio je isfrustriran i ne podnosi kradju (sjetite se samo onog psovanja poslije kradje protiv Barcelone). Jbg, nije da ga opravdavam, ali i ne pljujem toliko, jer nije nam on presudio utamicu vec sudija. A sto se tice njegovih partija, vidan je pad forme i mislim da se Drogba uz Lukakua biti dobar dzoker s klupe.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Originally posted by Tony_G View Post
                Pa ako kazne Boasa to je samo njegova krivica. Ako nije mogao da nauci na primeru Alexa Fergusona da ne sme da krtikuje sudije onda zasluzuje kaznu. Jbg, pogresio je sudija u nekoliko navrata, ali sve sto AVB-a treba da zanima su greske njegovih igraca a bilo ih je juce, i mnogo su vise kostale Chelsea od sudije. Pritom engleska FA nece da dopusti pljuvanje po sudijama, i u pravu su, sto vise treneri i igraci napadaju i prozivaju sudije to su sudije gore, sve veci je pritisak na njima i zbog toga njihov posao koji je ionako tezak postaje nemoguc. Jbg, nije ni njima lako.
                Ali reci mi ovo: Zasto Luiz gura Helgusona u situaciji kada nema nikakve potrebe za tim, u doba kada u fudbalu posle minimalnog kontakta svi padaju i samo se ceka sudijska odluka? Ako ga ne gurne, ovaj ne moze da padne, ako ne padne sudija nema priliku da donese odluku.
                Zasto Drogba skace sa 2 noge na protivnika? Neko ce reci osvojio je loptu, ali sudije cim vide malo ostriji start odmah im se upali lampica u glavi - da nije za crveni? I naravno u 90% slucajeva daju taj crveni. Glup start, kojim je prepustio sudbinu sudiji, a to ne treba ciniti. Treba biti pametan, i ne dati priliku sudiji da donese odluku, samo se tako mozes zastiti od sudijskih losih odluka. A ako igras na ivici onda zvisis od sudije, a u takvom slucaju normalno je da nece svaka odluka biti u tvoju korist.
                Za kraj mozda je najbolje reci da su juce sve kljucne situacije (penali, crveni) bile 50-50, ne bi se QPR previse bunio da sudija nije dosudio penal. Na zalost po Chelsea svaku 50-50 situaciju su izgubili, ali je greska sto su uopste doveli sebe u te situacije...
                Postavi se ti malo na mjesto trenera. Boas je mlad dosao u Chelsea i rekao da sebi nece oprostiti ako ne osvoji sve trofeje dok bude vodio Chelsea, sto dovoljno govori koliko je odlucan i odgovoran. Svaku utakmicu prozivljava emotivno kao da je on na terenu sa igracima, uveo novi sistem treniranja, svi igraci prezadovoljni, svaki igrac je ove sezone bolji u odnosu na proslu sezonu, uvodi novi stil fudbala za Chelsea, napadacki fudbal, leprsav, uvijek za gol vise i sada on treba dopustiti da jedan konj omalovazava njegov rad i njegove igrace i jebe ga u zdrav mozak? To je ono ljudsko, ne mozes preci preko svog ponosa i dopustiti da te drugi setaju kako hoce.

                Jbg, po tebi smo uvijek mi krivi a nikada sudije. A reci mi jesmo i mi glupo i neprofesionalno postupili protiv Barcelone?? A u LS nisu nam nijedan od moguca 4 penala sudili, a najsmjesnije ono igranje rukom, Pique pa Alves - omaklo se sudiji, jest, al' zamalo.
                Mogu sudije pogrijesiti, slazem se... ali ono juce je neoprostivo. Da su imali normalan kriterijum u 2. poluvremenu ne bih se nista bunio, znaci da nam nisu dali 7 zutih i da su nam dali bar 1 penal, ja bih bio zadovoljan.

                Ako je ono penal za QPR, zasto onda od 2 ciste situacije, nije nijedan dosudjen za nas?
                Jednostavno, kada se sudija okrene protiv tebe, dzaba ti sva pamet ti ces biti zakinut i ostecen jedino ako te sreca sluzi nenormalno, a nije bas zahvalno uzdati se u srecu...
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • @ Tata Mumi Ok, prvo da odgovorim za Barselonu - da to je kradja veka, tu nema sta drugo da se kaze, 4 cista penala nedosudjena, sudija retard itd.

                  Ali juce nije bila ni slicna situacija. Sudija jeste propustio da svira 2 penala za Chelsea, ali je Chelsea sam napravio dovoljno gresaka u prvom poluvremenu da su sami sebi otezali posao, i na kraju su zavisili od toga da li ce sudija primetiti prekrsaj i dosuditi penal. Da nije bilo crvenih kartona Chelsea bi lagano dosao do pobede, ne bi bilo nikakve potrebe za sudijskim odlukama, sve bi zavisilo samo od igraca Chelsea.
                  Kad Chelsea odradi besprekoran posao, a sudija ih kosta rezultata onda cu reci da je sudija kriv.
                  Jer kao sto Anelka moze da promasi galvom sa 5m potpuno neometan, tako i sudija moze da napravi gresku. Jedina je razlika sto trener nikad nece okriviti igraca, nego mu je lakse da okrivi sudiju. E jbg, ja drugacije gledam na stvari...
                  sigpic

                  Comment


                  • @Tony_G

                    Ja i dalje tvrdim da je juce sudija imao negativniji uticaj na ishod meca, nego sto smo mi sami krivi za njega, ali OK tvoje misljenje je drugacije, nema problema...
                    Idemo dalje!


                    Nego, sta mislis da li ce Boas izvesti jak ili kombinovani sastav za mec sa Evertonom u Carling Cup-u?
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Originally posted by tata Mumi View Post
                      @Tony_G

                      Ja i dalje tvrdim da je juce sudija imao negativniji uticaj na ishod meca, nego sto smo mi sami krivi za njega, ali OK tvoje misljenje je drugacije, nema problema...
                      Idemo dalje!


                      Nego, sta mislis da li ce Boas izvesti jak ili kombinovani sastav za mec sa Evertonom u Carling Cup-u?
                      Ocekujem jak sastav, ali sa jednim ili dvojicom mladjih igraca, ili koji nisu bas standardni. Zavisi i od spremnosti nekih. Nadam se da ce McEachran poceti mec, Torres ce sigurno igrati od starta. Treba ici maksimalno na pobedu, bice tesko, ali ni Everton nije onaj stari.
                      Ocekujem nesto ovako: Cech, Ivanovic, Luiz, Terry (mozda Alex umesto jednog od ove dvojice), A.Cole, Romeu, Lampard, McEachran(mozda Malouda, ne verujem Meireles, a ni Ramires zbog povrede), Mata, Sturridge, Torres.
                      Ova ekipa bi trebalo da pobedi i najjaci sastav Evertona, a mislim da ce i Moyes izvesti kombinovanu ekipu...
                      sigpic

                      Comment


                      • Pa ja, treba udariti jako na Everton. Odbrana i vezni mozda i budu ovakvi. Bilo bi fino vidjeti: Romeu-Lampard-McEachran, ali vjerovatno ce Malouda umjesto McEachran-a. Fantasticno bi bilo da rjesimo utakmicu u 1. poluvremenu, pa da u nastavku mogu uci i drugi igraci.
                        Izgleda da je Mata OK, i da ona povreda ramena nije ozbiljna, hvala Bogu!
                        Bice tvrda utakmica, igramo kod njih u gostima...

                        Poslije njih, ovakav je raspored:
                        Protiv Arsenala kuci, u gostima Genk i Blackburn, kuci Liverpool i u gostima Leverkusen.
                        Arsenal se dize sada sto nije dobro protiv nas, a i necemo imati prodornog Bosingwu, bice teska utakmica, jer je to derbi, a po tradiciji svaki derbi je nepredvidljiv. Protiv Genka i Blackburna pobjede a onda natezanje sa Liverpool-om. To ce nam biti i najteza utakmica od ovih navedenih, samo trebamo igrati svoju igru i realno nema brige. Protiv Leverkusena ce biti 3 boda.

                        Najbolje bi bilo kada bi iz ovih navedenih utakmica (ne racunajuci Everton) izasli sa 4 pobjede i jednim remijem.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Kol je dobio peti zuti tako da i on propusta ! Tako da ne znam ko ce igrati. Mozda : Fereira,Ivanovic,Aleks,Teri. Nema ko drugi !

                          Comment


                          • Originally posted by Drogba View Post
                            Kol je dobio peti zuti tako da i on propusta ! Tako da ne znam ko ce igrati. Mozda : Fereira,Ivanovic,Aleks,Teri. Nema ko drugi !
                            Ma nece stoper igrati beka, tu je Bertrand. ;)

                            Ivanovic-Luiz-Terry-Bertrand
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Tu je, ali nisam bas siguran da ce ga staviti, i ja sam za njega. Moze valjda Fereira levo .

                              Comment


                              • Moze,ali Bertrand ce vjerovatno igrati.Igrao je prosli mec u Carling cup-u.
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X