Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Evo klip o Lee-ju. Mene covek stvarno odusevljava, obratite paznju od 1:48-2:00... Iskreno voelo bih da ga vidim u plavom dresu, ionako Chelsea nema posteno desno krilo od Duffa...
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Tony_G View Post
      Gael Kakuta nema pravo nastupa, jer igra protiv maticnog kluba. To je standardna stavka u ugovoru kada igrac ide na pozajmicu negde...
      Inace Bolton je u velikom problemu, ne samo zbog pozicije na tabeli, nego im je par glavnih igraca povredjeno, tipa Stuart Holden, i Lee Chung Yong (fenomenalan igrac, nznm da li ste ga gledali, igra desnog veznog uglavnom, ima tehniku, dribling, viziju i igra sa neverovatnom lakocom). Ali i dalje mogu da budu nezgodan protivnik, vazno je da Chelsea postigne prvi gol i onda verovatno nema spasa za Bolton.
      Ocekujem ekipu: Cech, Bosingwa, Luiz, Tery, Cole, Meireles, Ramires, Lampard, Mata, Sturridge, Drogba
      Joj.

      Ekipa ce i biti takva, a nekoliko meceva Boltona sam gledao prosle sezone i zapazio sam Chung-Yong Lee-ja, sjecam se bas prosle sezone protiv Arsenala na Reebok stadionu odigrao odlicno, dosta problema zadavao odbrani Arsenala, i ima sve sto si nabrojao.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Joj kad se sjetim ove majstorije...

        Lopta u zraku, sve iz prve, Lampardove peta, fantasticno!

        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Jedan od najboljih timskih golova koje sam ikada video. Lampard objasnio neke stvari sa asistencijom, Deco takodje...
          A inace je Drogba bio u malom ofsajdu...
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Tony_G View Post
            Jedan od najboljih timskih golova koje sam ikada video. Lampard objasnio neke stvari sa asistencijom, Deco takodje...
            A inace je Drogba bio u malom ofsajdu...
            Nemoj traziti dlaku u jajetu. ;)
            Svejedno je utakmia bila gotova, vodili smo 3:0...a greota je ovo prekinuti!

            Takodje, jedna od najjacih timskih akcija u mom dosadasnjem zivotu. Milimetarski precizno, a jos mi je jace to sto je lopta stalno u zraku a dodavanja iz prve...
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • A bombu Drogbe za 1 0 ?

              Comment


              • Originally posted by Drogba View Post
                A bombu Drogbe za 1 0 ?
                Od prosle sezone:
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Sjajna pobeda danas, svi igraci zaista odlicno odigrali. Lampard vezao 2 fenomenalne utakmice, koliko bi samo znacilo kad bi on zadrzao ovu formu na duzi period. Sad treba nastaviti u istom ritmu protiv Evertona i QPR-a, ako tu Chelsea pobedi mogli bi da se izjednace ili prestignu mancesterske klubove, jer United igra sa Liverpoolom prvo a zatim protiv upravo City-ja, sansa za gubitak bodova, sto Chelsea mora da iskoristi...

                  P.S. Sledi glupa pauza zbog reprezentacija...
                  sigpic

                  Comment


                  • @Tony

                    Valja docekati sad naredno kolo, zbog ove pogane pauze..


                    Odlicna pobjeda, ovo je trebalo ekipi, da se izduvaju malo. Lampard 3 komada, Sturridge 2...sjajno!
                    Malo je reci da nam je potreban ovakav Lampard. Odlican potez Boasa je sto ga je poceo stavljati na klupu, to ga je trgnulo i dodatno motivisalo. Potpuna kontrola meca danas, i vidjeli smo 2 sjajne akcije.

                    Odlicno, samo treba nastaviti u istom ritmu!
                    Last edited by bracala; 02-10-11, 16:53.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Evo i highlights-a...

                      Sjajne 2 akcije Chelsea-ja!

                      http://www.footytube.com/video/bolto...f=hp_zeitgeist
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Odlicno su odigrali danas.Fantasticni Lampard I ostali su bili odlicni.Lampard ulazi u formu,zasto bas sad kada igraju protiv nas u kvalifikacijama za EP?
                        Sturridge me je odusevio danas,bio je odlican.
                        Sada pauza zbog reprezentacija,a onda u napad na nove pobjede i bodove.

                        Comment


                        • Ono sto je najvaznije Lampard je ponovo u elementu,odavno nije igrao ovako dobro,jer ipak dobar Frank znaci dobar Chelsea.Stturidge takodjer odigrao odlicno

                          Odlicno je ovo cini mi se danas izgledalo,ove akcije koje sam vidio izgledaju jako dobro,sto znaci da AVB vrlo dobro zna sta radi jer iz utakmice u utakmicu cini mi se da Plavci stvaraju sve vise sansi za go,sto i nije bas bio slucaj prosle sezone.Treba biti optimistican i nadati se najboljem,jer ovo izgleda sve bolje

                          Sada kao sto neko rece dobiti dvije naredne tekme i ocekivati kiks klubova iz Manchestera...
                          Last edited by AK47; 02-10-11, 20:05.
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Brinite vi samo za vasu igru, Mancester gubi sledece kolo.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Brinite vi samo za vasu igru, Mancester gubi sledece kolo.
                              Nadam se, vreme im je, kolko su imali srece prethodnih nekoliko utakmica, ma zapravo od pocetka svi njihovi protivnici su stvarali mnogo sansi ali nisu ih resavali.
                              Liverpool to mora da promeni, a Chelsea da konacno pobedi Everton. Nisu ih pobedili nijednom za vreme Ancelotija, jos od onog finala FA Cupa 2009, valjda ce prekinuti crni niz...
                              sigpic

                              Comment


                              • Samo da protok lopte i kretanje igraca bude na nivou i ovakav Lampard, i nema sta da brinemo. ;)
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X