Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dale View Post
    Ako Torres udje u seriju postizanja golova , za Chelsea nema zime ;)

    Igra Chelseaa nije losa , samo realizacija treba da se popravi i doci ce to na svoje .. Torres , Sturridge , Mata , Meireles , Ramires , Anelka s klupe , svi oni mogu da pruze odlicne partije . Ali po meni je najveci problem Chelseaa trenutno Lampard , to je iskreno , ma kolika god on legenda Chelseaa bio .. Pred kraj prosle sezone i ove on po meni igra bas , bas lose , nije ni sjena onog igraca koji je dominirao u Engleskoj , ako on digne formu i kad se Essien vrati mislim da ce Chelsea sigurno da se bori za titulu , a sad da li ce se izboriti to je pitanje .
    Na zalost to za Lamparda je istina. Po meni on je bio glavni igrac Chelsea u proteklih 8 godina, od dolaska Romana. Cinjenica je da je svojim golovima i asistencijama i konstantnom igrom doprineo vise nego bilo koji drugi igrac, kolko god ljudi uzdizali Drogbu i Terry-a, njih dvojica su se i povredjivala, nisu uspevali da vezu celu sezonu. To je samo Lampard cinio. Medjutim vise nije onaj dinamicni Lampard na sredini terena, izgubio je ostrinu, bice tesko izostaviti, a jos teze ce biti bilo kom igracu da ga zameni. Pomenuo si Ramiresa, kao igraca koji moze da pruzi odlicnu partiju, po meni on moze da bljesne u odredjenom trenutku, ali ceo mec da odigra odlicno tesko. Kontrola lopte, tehnika je kod njega nepostojeca. Ono sto on donosi timu je "trkanje" na sredini, moze da istrci kontru i brzinom da napravi haos kod protivnika, ali u 70% slucajeva nece uspeti da iskontrolise loptu kod svog prodora.
    Sturridge me je malo razocarao protiv Utd-a, i dalje mislim da je najbolji kao centralni spic, i voleo bih da vidim njega i Torressa kao napadacki dvojac, a Sturridge po desnoj strani mi ne uliva poverenje, pogotovo jer je u nekim situacijama sebican i odlucuje se na sut iz losih pozicija. Najvise ocekujem od Mate.
    Voleo bih da vidim vezni red (dijamant): Meireles(zadnji), Ramires(desno), Malouda(levo), Mata(iza spiceva). Malouda me je iznenadio protiv Leverkusena, igrao je na sredini, umesto levo krilo, i bio je mnogo pokretljiviji, dobijao je loptu u prostor i dobro saradjivai sa Matom i A.Cole-om. Ima raznih opcija, medjutim problem je sto nema mnogo vremena za eksperimentisanje, zato sam bio razocaran na pripremama, gde AVB nije pokusao mnogo novih stvari.
    Inace protiv Uniteda su mogli minimum bod, a mozda i sva 3, vise koncentracije pred golom je potrebno.
    sigpic

    Comment


    • Ljudi, budite prezadovoljni igrom. Na Old Trafordu ste primili samo 1 regularan gol i bili bolji, krivica na vase igrace ide jedino za promasaje. Ofsajdi idu njima na cast. Ovo ste hteli, dobili ste i sad uzivajte. ;)
      sigpic

      Comment


      • Gledao sam prvo poluvreme, odbojka je imala prioritet u kaficu gde sam bio...

        I moram reci, Chelsea kao da vezni red nije imao... Los Lampard, i Meireles...

        Comment


        • Ja nemam sta da kazem za onaj mec sa Unitedom, od nervoze ne bih da komentarisem. Samo se nadam da je Torres konacno proradio,odigrao je odlicno utakmicu ako izostavimo ona dva promasaja,koji,nadam se,nece uticati na njega
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Ukoliko ovo na njega nije utjecalo (mislim na promasaje) onda ima velike sanse da se vrati barem priblizno formi u kakvoj je bio dok je igrao za Liverpool. Siguran sam da ce mu i Boas pomoci u tome.

            Comment


            • Ma uvaljace ga Fernando sutra vec ako bude ulazio. ;)

              Nego, evo pominje se da bi Chelsea mogao poslati ponudu za vezistu Evertona Barkley-a...


              Uoci susreta sa Fulhamom Chelsea ce izvesti kombinovani sastav, pretezno ce ga ciniti mladi igraci i rezervni...
              To bi moglo ovako izgledati:

              ----------------Hilario----------------
              Kane----Ferreira-----Alex-----Bertrand
              ---------------Romeu----------------
              -------Clifford--------McEachran-----
              ---Kalou------Lukaku-----Mitrovic------

              Chelsea i Fulham u istoriji su se dosad sastajali čak 74. puta, od čega su Plavci slavili čak 41. put, Fulham 9. puta, a 24. puta ishod je bio neriješen.
              Last edited by bracala; 20-09-11, 10:56.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Nadam se da Fereira nece igrati stopera, mislim da ce tu staviti Luiza, potrebne su mu utakmice posle povrede.
                A ocekujem ipak malo iskusniju ekipu od ove...
                sigpic

                Comment


                • Pa jbg, ovakve utakmice su za ove mlade da se pokazu. Mislim da ce Romeu, McEachran, Bertrand i Lukaku igrati sigurno..

                  Ovo je nezvanican sastav, mozda se sutra prije tekme nesto promijeni. Ako bude bilo potrebno vjerovatno ce uci neko na poluvremenu...
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Fulham je proslu tekmu igrao sa Citiyem 2:2, mislim da imaju motiva i za ovaj gradski derbi protiv Chelsea, trebao bi Boas nekog jaceg uvesti u igru.

                    Ali opet, Fulham je prije Citya igrao i Europa league, mozda su i umorni od takvog rasporeda.

                    Comment


                    • Verovatno ce i Fulham izvesti kombinovanu ekipu.

                      @Tata Mumi Ma ja sam uvek za to da se da sansa mladima, ali potrebna je doza umerenosti, ako se odjednom ubaci 7/8 mladih igraca to ne moze da izadje na dobro. Treba ubaciti 2/3, max 4, da se ne poremiti ceo tim, ali opet da ti igraci dobiju sansu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ja mislim da ce na teren istrcti iskusniji tim.Mitrovic sigurno nece igrati,tu ce vjerovatno biti Anelka,ili Torres
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Originally posted by Tony_G View Post
                          Verovatno ce i Fulham izvesti kombinovanu ekipu.

                          @Tata Mumi Ma ja sam uvek za to da se da sansa mladima, ali potrebna je doza umerenosti, ako se odjednom ubaci 7/8 mladih igraca to ne moze da izadje na dobro. Treba ubaciti 2/3, max 4, da se ne poremiti ceo tim, ali opet da ti igraci dobiju sansu.
                          MA ono je bilo onako na prvu...to ce se promijeniti do utakmiec sigurno.

                          Ali bice 4 mlada igraca vjerovatno...
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Drogba ce biti spreman za vecerasnji mec...

                            U nemirima (ratu) koji traju u O.Slonovace, Drogba je izgubio neke od svojih prijatelja...
                            Nakon sto je donirao pare za izgradnju bolnice, Drogba zeli projektima pomoci svojoj zemlji.

                            Nasilje koje je zavladalo prošlog novembra u ovoj Afričkoj zemlji je nastalo zbog toga što predsjednik Laurent Gbagbo nije želio otići sa svoje pozicije uprkos izborima na kojima je narod odlučio drugačije.
                            Preko 3.000 osoba je tada poginulo, uključujući i neke Drogbine prijatelje i članove porodice.
                            33-godišnji napadač je bio obavještavan o dešavanjima u svojoj zemlji i sada se nada da će igrati vodeću ulogu u vraćanju mira u Obalu Slonovače.
                            Drogba, koji će sutra igrati protiv Fulhama nakon tri sedmice pauze, tvrdi da mu je to nasilje pomoglo da shvati kako njegov život na terenu nije bitan kao ono što se dešava u njegovoj zemlji.
                            - Nisam bio tamo za vrijeme tih dešavanja ali sam izgubio neke ljude koji su mi jako bitni i zbog toga sada život gledam potpuno drugim očima, iz potpuno druge perspektive.
                            - Kada preminu ljudi koji su ti bliski teško je to prihvatiti, ali morate ići dalje i zbog toga sam se uključio u napore da se ovo više nikada ne ponovi- izjavio je Drogba.
                            Drogba tvrdi da njegov posao nije da osuđuje odgovorne za te smrti, nego samo da ponovo donese harmoniju i mir u svoju državu.
                            - Kriviti ljude nije moj posao. Ne osjećam se tako. Nismo ovdje da bi tražili krivce. Ovdje smo da slušamo. Bićemo ovdje kako bismo pomogli ljudima i pronašli način za suživot u miru.
                            - Ako budemo sudili ljudima nećemo stići nigdje.
                            Drogba, koji se susreo sa ljudima iz ovog projekta u Londonu, kaže da ovaj potez ne indicira njegovo angažovanje u politici nakon što okači kopačke o klin.
                            - Kao Obalo Bjelokošćanin mogu pomoći projektu ali, ne, nikada se neću aktivirati u politici.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Josh McEachran o Carling Cupu...



                              Evo i sastava:

                              --------------Cech------------
                              Ferreira----Luiz---Alex---Bertrand
                              -------------Romeu------------
                              ---McEachran-------Malouda----
                              Kalou------Lukaku-----Sturridge

                              http://www.chelseafc.com/page/Latest...458524,00.html
                              Last edited by bracala; 21-09-11, 19:27.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • ------------------Cech---------------

                                - Bosingwa-- Ivanovic-- Terry--A.Cole-

                                -------Ramires--Lampard--Mata-------

                                -----------------D.Luiz ------

                                ------------Torres -- Drogba ---------

                                Nema ovdje nista cudno
                                Last edited by Drunken Whaler; 21-09-11, 22:42.
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X