Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo da Torres ne bude novi Forlan xD Prejak je igrac i moze mnogo toga da uradi, samo ga pritisak ubija trenutno i nadam se da ga nece dotuci.

    Comment


    • Nisam gledao tekmu danas,ali vidim po vasim postovima da je igra bila odlicna.Samo sam na kraju vidio onaj promasaj Toresa Dobro je,igra se popravlja iz kola u kolo,to je najvaznije.Sledecih 6 meceva ocekujem svih 6 pobjeda,ipak to nisu neke ekipe,osim Arsenala.

      Comment


      • Duel protiv Arsenala moze biti jako tezak.. Arsenal ce biti sigurno ranjiv i krajnje motivisan, ne treba ih podcijenjivati i plus sto je gradski derbi a u takvim matchevima se nikad nezna.

        Comment


        • Originally posted by Prototype View Post
          Samo da Torres ne bude novi Forlan xD Prejak je igrac i moze mnogo toga da uradi, samo ga pritisak ubija trenutno i nadam se da ga nece dotuci.
          Konacno se juce oslobodio pritiska i poceo igrati kako treba, jednom je izlevatio cijelu odbranu Manchestera, prije toga postigao gol, i kada je presao De Gea-u ja sam loptu vidio u golu, ali ne znam svarno.....

          Zao mi ga je sada, sada ce pasti u depresiju...valjda ce u narednim mecevima poceti davati golove, da se malo psihicki oporavi od jucerasnjeg soka. ;)

          Originally posted by Fanta View Post
          Duel protiv Arsenala moze biti jako tezak.. Arsenal ce biti sigurno ranjiv i krajnje motivisan, ne treba ih podcijenjivati i plus sto je gradski derbi a u takvim matchevima se nikad nezna.
          Ma naravno da nece biti lako, ali Chelsea je favorit. Dobro si rekao, to je gradski derbi i svasta je moguce, u takvim utakmicama statistika i trenutna forma i nei graju neki znacaj, sve je moguce, ali ocekujem 3 boda za Chelsea.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Kad sam vidio onaj promasaj bilo mi je toliko zao.. Torres od prije 2-3 sezone ono bi lagano zakucao u gol a da je postigao jucer iz te sanse vjerujem da bi tabela sada bila drugacija.

            Comment


            • Originally posted by Fanta View Post
              Kad sam vidio onaj promasaj bilo mi je toliko zao.. Torres od prije 2-3 sezone ono bi lagano zakucao u gol a da je postigao jucer iz te sanse vjerujem da bi tabela sada bila drugacija.
              Da je on to juce postigao, mislim da bi Chelsea otisao neporazen a mozda cak i sa pobjedom, jer su bili u pravom naletu, Manchester je u tim trenucima djelovao malo izgubljeno. Ali sta da se radi....idemo dalje!

              Boas je stao u odbranu Torresa, rekavsi kako su juce 2 vrhunska napdaca promasila ono sto se obicno postize. Koliko se samo posvetio Chelsea-ju i posebno Torresu da ga podigne psihicki...
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Originally posted by tata Mumi View Post
                Boas je stao u odbranu Torresa, rekavsi kako su juce 2 vrhunska napdaca promasila ono sto se obicno postize. Koliko se samo posvetio Chelsea-ju i posebno Torresu da ga podigne psihicki...
                Berba nije promasio,on je udario prema golu,fino je naciljao,ali jacinu nije odmjerio,a Tores je imao dobru jacina,ali lose je ciljao xD
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Originally posted by manda View Post
                  Berba nije promasio,on je udario prema golu,fino je naciljao,ali jacinu nije odmjerio,a Tores je imao dobru jacina,ali lose je ciljao xD
                  Ja sam rekao 2 vrhunska igraca...ne znam zasto pominjes Berbatova?
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Originally posted by tata Mumi View Post
                    Ja sam rekao 2 vrhunska igraca...ne znam zasto pominjes Berbatova?
                    Nisi rekao igraca,nego Napadaca
                    Pa sam pomilslio,nemam smajlije,pa ne mogu da docaram,sta sam pomislio xD
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Originally posted by manda View Post
                      Nisi rekao igraca,nego Napadaca
                      Pa sam pomilslio,nemam smajlije,pa ne mogu da docaram,sta sam pomislio xD
                      Svejedno, Berba ne pripada nigdje....

                      Pa kad si opet na telefonu, normalno da nemas nista..
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • U srijedu igramo protiv Fulhama u okviru Carling Cupa. Ovi ce sigurno poslije 2:2 sa City-jem biti nabrijani, ali pobjedu svakako ocekujem.

                        Poslije toga u subotu protiv Swansea-ja...
                        Ovo bi trebale biti 2 relativno lake utakmice i 6 bodova.

                        Bilo bi odlicno kada bi jednu od ove 2 ekipe napunili da igraci dobiju samopouzdanje i da iskale svoj bijes...



                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Nisam htio juce nista da pisem,bio sam iznerviran svim situacijama oko ove tekme.Sto se tice sudjenja samo cu reci da je ono smijesno postalo,dokad ce se nastaviti,ostaje da se vidi.

                          Chelsea nije juce igrao dobro,protok lopte i kretanje igraca sa i bez lopte nije bilo dobro,ali se vidi da se radi na tome,tako da nam preostaje da se nadamo da ce biti bolje,a dok je AVB tu ja ne sumnjam da ce tako i biti.Imao sam neki osjecaj da ce Torres da zabije,ali nisam znao da se njemu onako nesto moze desiti,ali je i tu Boas pokazao klasu i preuzeo odgovornost za igru i poraz,a nadam se da ovo nece toliko uticati na Nanda i da ce vec sljedecu tekmu opet da zabije.Znao sam da je UTD bolji,ali sam se nadao pozitivnom rezultatu,ali juce su bili slabiji na terenu

                          Kao sto tata mumi rece moramo se nadati da ce se igrati sve bolje u nastavku sezone,a svi ce kiksati kad-tad,pogotovo u derbijima
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Ako Torres udje u seriju postizanja golova , za Chelsea nema zime ;)

                            Igra Chelseaa nije losa , samo realizacija treba da se popravi i doci ce to na svoje .. Torres , Sturridge , Mata , Meireles , Ramires , Anelka s klupe , svi oni mogu da pruze odlicne partije . Ali po meni je najveci problem Chelseaa trenutno Lampard , to je iskreno , ma kolika god on legenda Chelseaa bio .. Pred kraj prosle sezone i ove on po meni igra bas , bas lose , nije ni sjena onog igraca koji je dominirao u Engleskoj , ako on digne formu i kad se Essien vrati mislim da ce Chelsea sigurno da se bori za titulu , a sad da li ce se izboriti to je pitanje .
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Ma samo da proradi Tores i bice sve ok.Lampard trenutno nije u formi.Ne moze se ocekivati od njega da igra cijelu sezonu na visokom nivou,ipak on ima 33 godine ;) Odgledao sam snimak meca i sudjenje je bila katastrofa.Cista dva ofsajda nisu svirali,ali jbg sezona se nastavlja.United mora kiksati u skorije vrijeme,a na Celsiju je da to iskoristi

                              Comment


                              • Pa da, Torres ako proradi mi smo na konju.

                                Samo da u naredna 2 meca utrpa bar 1 gol, to bi mu dobro doslo, sigurno.
                                Ja nisam razocaran igrom Chelsea-ja uopste, vise prilika su stvorili od Manchestera..ali ono se ne smije promasiti!
                                Sudjenje lose...
                                A Tony_G je rekao da bi bilo dobro da dodju jos 2 igraca u januaru, to sam ocekivao svakako. Siguran sam da ce u januaru doci bar jedan provjeren igrac na sredini terena.

                                Sada treba nastaviti sa dobrim partijama i pobjedama, i izbaciti iz glave ovaj mec sa Unitedom i okrenuti se narednim.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X