Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svakako da ova napadacka linija mora ostati i za United. A vezni ce vjerovatno biti Ramires-Lampard-Meireles...
    Ja sam zasad zadovoljan kako Luiz djeluje u odbrani, moze bolje, ali vremenom bi sve trebalo doci na svoje. Mislim da ce Boas iz njega izvuci jos neku skrivenu sposobnost.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Hvala lijepo

      Iz tvog posta mogu zakljuciti da je igra bila bolja nego protiv Sunderlanda sto znaci da je progres evidentan kroz svaku narednu utakmicu sto je na kraju najvaznije.Izuzetno mi je drago sto je Torres poceo da igra jer je previse vazan za Chelesa,Mata je vec ranije pokazao da je pojacanje i to samo potvrdjuje,za Luiza i nemam neku dvojbu lik je fantastican u svakom pogledu(ta akcija koju si opisao u kojoj on kao stoper iznosi loptu je fascinatna ali se i ranije dalo primjetiti da je lik vjest u iznosenju lopte,sto i ne zna mnogo stopera danas),ocekujem od Stturidgea jos bolje partije i jos me samo zanima ko je igrao umjesto Franka
      Da,igra je bila bolja nego protiv Sunderlanda.Tores je odlicno odigrao,igrao je za tim.Samo jos da pocne postizati golove.Luiz je za mene jedan od najtalentovanijih stopera na svijetu.Vidi se da je iz Brazila.
      Sve su bolji iz kola u kolo sto je definitivno najvaznije ;)

      Comment


      • E jbg,nece me biti 5 dana ovdje, pa da sada kazem sta imam.
        Vjerujem da Chelsea moze da ostvari dobar rezultat sa Manchesterom. Samo nek hrabro izadju na teren,i uz trud i mozda malo srece,bice to dobro. Ovu srecu pominjem jer definitivno necemo imati podrsku mog dresa Ali ja sam ipak optimista ;)
        Ocekujem da na teren izadje sledeci sastav 4-3-3: Cech Terry-Luiz-A.cole-Ivanovic Lampard-Meireles-Ramires Mata-Torres-Sturridge
        To bi bilo to,ne znam sta bih jos mogao reci u ovom trenutku
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Originally posted by ivan piper View Post
          E jbg,nece me biti 5 dana ovdje, pa da sada kazem sta imam.
          Vjerujem da Chelsea moze da ostvari dobar rezultat sa Manchesterom. Samo nek hrabro izadju na teren,i uz trud i mozda malo srece,bice to dobro. Ovu srecu pominjem jer definitivno necemo imati podrsku mog dresa Ali ja sam ipak optimista ;)
          Ocekujem da na teren izadje sledeci sastav 4-3-3: Cech Terry-Luiz-A.cole-Ivanovic Lampard-Meireles-Ramires Mata-Torres-Sturridge
          To bi bilo to,ne znam sta bih jos mogao reci u ovom trenutku
          Svi ocekujemo takav sastav, samo mozda bude Ivanovic stoper a Bosingwa bek ali otom potom. ;)

          Cujemo se za par dana.. ;)
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Sto prizeljkujes Mumi Baneta na stoperu kad imate dvojicu boljih? Obozavam ga ja i jedan mi je od omiljenih igraca iz reprezentacije ali Teri i Luiz su bolji realno gledano.

            A on bi mi igrao pre Bosingve svakako s obzirom na to da Bosingva lose igra velike utakmice. Bane je jedan od najbrzih bekova na svetu i nema prevelike probleme sa pracenjem krila. Problem su mu tehnika i kontrola lopte. Ti segmenti da su mu bolji, sigurno bi ga mnogi smatrali za jednog od najboljih na svetu na svojoj poziciji. Mada je i ovako u 10.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Sto prizeljkujes Mumi Baneta na stoperu kad imate dvojicu boljih? Obozavam ga ja i jedan mi je od omiljenih igraca iz reprezentacije ali Teri i Luiz su bolji realno gledano.

              A on bi mi igrao pre Bosingve svakako s obzirom na to da Bosingva lose igra velike utakmice. Bane je jedan od najbrzih bekova na svetu i nema prevelike probleme sa pracenjem krila. Problem su mu tehnika i kontrola lopte. Ti segmenti da su mu bolji, sigurno bi ga mnogi smatrali za jednog od najboljih na svetu na svojoj poziciji. Mada je i ovako u 10.
              Ma nisam ja prizeljkivao njega...nego imam osjecaj da ce Boas staviti Ivanovica na mjesto stopera a Bosingwu na desnog beka, opet kazem to ocekujem od Boasa..

              A slazem se da Bane moze lakse izaci na kraj sa Nanijem nego Bosingwa, jaci je u duelu i fizicki snazniji igrac, izdrzljiviji...mislim da treba maksimalno dobru odbranu izvesti na Old Trafford. Svakako i ja zelim vidjeti Luiza u startnoj...
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Treba Boas visoki presing da postavi i pokusa da isforsira neke duge lopte jer Celsijevi igraci su dominantniji u skoku. Liverpul je tako dobio derbi lagano sa mnogo slabijim igrackim kadrom.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Treba Boas visoki presing da postavi i pokusa da isforsira neke duge lopte jer Celsijevi igraci su dominantniji u skoku. Liverpul je tako dobio derbi lagano sa mnogo slabijim igrackim kadrom.
                  Samo da izdrze prvih 15-20 minuta. United ce udariti furiozno odmah na startu, jer igraju kod kuce, znamo kakve rezultate tu imaju...
                  Tako da, ako to izdrze, onda se moze svasta desiti...ako ponove igru iz utkmice protiv Leverkusena to ce biti odlicno. Mislim da ce Mata zadavati velike probleme, a Sturridge ce biti zeljan dokazivanja...i valjda ce Torres uciniti nesto 1 na 1 protiv stopera i igrati za tim kao protiv Leverkusena.

                  Naravno, United je favorit, zbog trenutne forme i domaceg terena, ali moze Chelsea dati puno toga.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Normalno da moze Celsi nesto da uradi. To sto su ovi najbolji, ne znaci da Celsi nije vrhunski tim.

                    Samo mi reci na kojoj je poziciji Mata igrao ove 2 poslednje utakmiceutakmice, nisam gledao?

                    Pitam, jer ako Smoling bude na desnom beku, treba ga staviti levo jer koliko god da je to Smoling dobro odradio, ne verujem da je dovoljno jak da u ovim jacim utakmicama igra tu i drzi stranu jer je prvenstveno stoper i nije mnogo igrao. Bilo je dosta prostora za protivnike Mancestera do sada tu, samo sto su bili nemocni. Sad je ipak druga prica. Treba ga pecati i pokusati i tu napraviti prednost.
                    sigpic

                    Comment


                    • Protiv Sunderlanda i Levrkusena Mata je igrao na lijevoj strani, Torres u sredini a Sturridge na desnoj. Ali dosta puta u toku utakmice Mata i Sturridge su mijenjali pozicije i dosta dobro su se njih dvojica kontali s obzirom da tako kratko igraju skupa.
                      Mata je bio na svakom dijelu terena, Bio je lijevo, mijenjao se sa Sturridge-om, ulazio u sredinu iza Torres i Sturridge-a, i ima odlican pas, to sam primijetio.

                      Na sredini ce igrati Lampard-Ramires-Meireles (trebali bi) i vjerovatno ce Lampard ici naprijed a ova dvojica ce ostajati malo iza njega, Mata i Sturridge su brzi po stranama, mada Mata bi mogao i ulaziti u sredinu i blizu gola sa Lamaprdom ici 1 na 1 ili gurnuti loptu za Torres-a ili Sturridge-a.

                      Zaista je Mata svestran. Da ne bude da svrsavam po Mati, ali je to tako, valjda ce Boas smisliti ono najbolje. ;)
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Ne preterujes, Mata je cista klasa, jedan od najkompletnijih ofanzivnih vezista trenutno.
                        sigpic

                        Comment


                        • Da se ukljucim u raspravu o sastavu, ocekujem: Cech, Bosingwa, Cole, Terry, Ivanovic, Meirelse(zadnji), Ramires, Lampard, Mata, Sturridge, Torres.
                          Mislim da je Bosingwa u odlicnoj formi, nema sanse da ga izostavi AVB, a Ivanovic je mnogo spremniji od Luiza, koji nije igrao 3/4 meseca do ovog meca sa Leverkusenom. Pritom Luiz je pomalo "usijana glava", kolko god da je talentovan tolko moze i biti slaba karika, uostalom to se videlo prosle godine bas na Old Trafordu, a i sklon je zakasnelim startovima pa tako i kartonima, a crveni protiv Uniteda nikako nije potreban.
                          Dalje, bila je rasprava o tome ko bi bolje izasao na kraj sa Nanijem, odgovor je niko. Kljuc je da se spreci dostava lopte za Nanija i Younga i onda nece biti problema. A nema beka na svetu koji moze da zadrzi brze prodorne driblere. Zato ti igraci i jesu toliko skupi.
                          sigpic

                          Comment


                          • Po mom misljenju, Luiz zna da iznese loptu,radi to cesto,ali ne bi trebao,ja bi mu rekao da to smanji na minimum,jer cesto se desi da povuce loptu na 35 m od protivnickog gola,tu je izgubi i onda se stvori kontra za protivnika.I da, zna cesto da napravi glupost i da dobije karton bez potrebe. Temperamentan je...
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Bice tesko, a mogli bi forsirati suteve sa nekih 20m ili blize, samo sutati u gol, mozda De Gea opet kiksne..
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Chelsea je u posljednjih 19 gostovanja na Old Traffordu uzeo 22 boda, sto je za 6 bodova vise od bilo kog drugog kluba koji je gostova na Old Traffordu.

                                Boas istice da je motivacija kljuc pobjede i ako uspije dovoljno motivisati igrace, pobjeda je moguca.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X