Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tata Mumi View Post
    De dosta hejtovanja na Maloudu...
    Nije dosta dok ne ode iz Celsija,onda cu da prestanem.Za njega nemam nista lijepo da kazem...

    Comment


    • Pobjeda od 2:0. Golove postigli Mata i Luiz, Torres dvije asistencije
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Imam dva pitanja.
        Prvo zasto je Rolfsu bio ponisten gol?I kako je Leverkuzen igrao posto nisam mogao da gledam mec zato sto je kocio strim?
        I video sam da je Celziju ponisten gol zbog ofsajda.

        Comment


        • Originally posted by Maric91 View Post
          Imam dva pitanja.
          Prvo zasto je Rolfsu bio ponisten gol?I kako je Leverkuzen igrao posto nisam mogao da gledam mec zato sto je kocio strim?
          I video sam da je Celziju ponisten gol zbog ofsajda.
          Ja nisam gledao mec,samo sam pratio preko jednog sajta sanse,ko su strijelci golova itd ;)
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Taj nadimak nije slucajan,uostalom znas i sam

            Bayer ima odlicne igrace,doveli su onog Schurrlea iz Mainza koji je dosta dobar igrac,ali su izgubili odlicnog Vidala,prva ekipa im je vise nego solidna...ali ce ih Chelsea(trebao bi) dobiti na tempo,jer kada god su Njemci bili gosti na SB-u zadnjih pola sata nisu se snalazili bas najbolje
            Ista prica se ponavlja Njemcima

            Imam istu molbu kao Maric,ako je neko gledao da nam kaze kako su igrali jer nisam bio u mogucnosti da gledam
            Last edited by AK47; 13-09-11, 22:24.
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Sjajan gol je dao Luiz....

              Evo golova....

              http://www.goalsarena.org/video/cham...league_en.html
              Last edited by D-Wade; 13-09-11, 22:26.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Evo sada sam pregledao mec. Chelsea jako dobro igrao, mnogo,ali mnogo sansi su stvorili 22 suta(11 u okvir gola). Moglo je komotno da bude i 5-0 rezultat. Plus, ponisten je regularan gol Anelke,nije bilo ofsajda,nije mi jasno zasto je gol ponisten. Torres igrao odlicno, vidio sam par prodora i dvije asistencije.Luiz je dao veoma dobar gol. Sve u svemu,odlicna partija Chelsea-ja ;)
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Ista prica se ponavlja Njemcima

                  Imam istu molbu kao Maric,ako je neko gledao da nam kaze kako su igrali jer nisam bio u mogucnosti da gledam
                  Evo,ja cu.
                  Celsi je igrao dosta dobro.Stvarali su sanse,imao je Staridz nekoliko veoma dobrih.Prvi gol Luiza majstorski.Napravio je prodor po lijevoj strani,zatim odigrao dupli pas,onda dodao loptu Toresu,ovaj mu odlozio i Luiz je u stilu pravog napadaca plasirao loptu u malu mrezu.
                  Ponisten je cist gol Anelke zbog ofsajda,kojeg nidje nije bilo.Imao je i Mata nekoliko suteva,jedan je isao u mrezu,ali je golman Bayera to fantasticno odbranio.
                  Drugi gol je postigao Mata ponovo na asistenciju Toresa.Tores je prosao po lijevoj strani,a onda dodao loptu do Mate kojem nije bilo tesko da na praznu mrezu postigne gol.
                  Ja sam zadovoljan igrom,imali su dosta sansi.Leverkusen je imao jednu dobru sansu,kada je golman Celsija odbranio.

                  Comment


                  • Balak se obrukao propisno.
                    Leno je pokazao veliki potencijal na ovakvoj velikoj utakmici i siguran sam da njegovo prezime necemo brzo zaborativi.
                    Ja kolko sam skontao kod onog gola Anelke bio isto neki faul, bem liga, na istu foru sto je i Kadlecu sviran faul u napadu.Nisam mnogo obratio paznju na to.
                    Na kraju Leverkuzen puko i u nadokanci vremena se Tores probio,nasao slobodnog Matu koji nije imao bas tezak zadatak kod postizanja gola.
                    Iznenadio me isto i Luizov precizan udarac kod prvog gola.Nisam znao da i dobro sutira.

                    Comment


                    • Originally posted by Maric91 View Post
                      Balak se obrukao propisno.
                      Leno je pokazao veliki potencijal na ovakvoj velikoj utakmici i siguran sam da njegovo prezime necemo brzo zaborativi.
                      Ja kolko sam skontao kod onog gola Anelke bio isto neki faul, bem liga, na istu foru sto je i Kadlecu sviran faul u napadu.Nisam mnogo obratio paznju na to.
                      Na kraju Leverkuzen puko i u nadokanci vremena se Tores probio,nasao slobodnog Matu koji nije imao bas tezak zadatak kod postizanja gola.
                      Iznenadio me isto i Luizov precizan udarac kod prvog gola.Nisam znao da i dobro sutira.
                      Ma jok,nije tu bilo faula,sasvim normalan duel u vazduhu,anelka zakazio loptu glavom i usla u gol,a ovom nista nije bilo... Torres je dobro igrao, imao je nekoliko sansi,dvije asistencije.Ali ipak mi je zao sto nije dao gol
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Hvala lijepo

                        Iz tvog posta mogu zakljuciti da je igra bila bolja nego protiv Sunderlanda sto znaci da je progres evidentan kroz svaku narednu utakmicu sto je na kraju najvaznije.Izuzetno mi je drago sto je Torres poceo da igra jer je previse vazan za Chelesa,Mata je vec ranije pokazao da je pojacanje i to samo potvrdjuje,za Luiza i nemam neku dvojbu lik je fantastican u svakom pogledu(ta akcija koju si opisao u kojoj on kao stoper iznosi loptu je fascinatna ali se i ranije dalo primjetiti da je lik vjest u iznosenju lopte,sto i ne zna mnogo stopera danas),ocekujem od Stturidgea jos bolje partije i jos me samo zanima ko je igrao umjesto Franka
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Hvala lijepo

                          Iz tvog posta mogu zakljuciti da je igra bila bolja nego protiv Sunderlanda sto znaci da je progres evidentan kroz svaku narednu utakmicu sto je na kraju najvaznije.Izuzetno mi je drago sto je Torres poceo da igra jer je previse vazan za Chelesa,Mata je vec ranije pokazao da je pojacanje i to samo potvrdjuje,za Luiza i nemam neku dvojbu lik je fantastican u svakom pogledu(ta akcija koju si opisao u kojoj on kao stoper iznosi loptu je fascinatna ali se i ranije dalo primjetiti da je lik vjest u iznosenju lopte,sto i ne zna mnogo stopera danas),ocekujem od Stturidgea jos bolje partija i jos me samo zanima ko je igrao umjesto Franka
                          Igrali su mnogo bolje nego protiv Sunderlanda,to je sigurno. Umjesto Franka igrao je Malouda ;) Frank je u 2. poluvremenu usao u igru umjesto Meirelesa
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Evo moram i ja nesto napisati. ;)

                            Odlicna partija Chelsea-ja. Dosta brzo su igrali, opet je taj protok lopte bio sjajan, precizni pasovi, i odlicna kretnja igraca bez lopte, evidentan napredak, jos bolja partija od one protiv Sunderlanda. Sturridge igrao veoma dobro, imao 2-3 sanse ali nije ga htio gol, Mata takodje opet dijelio lopte i on sam imao 2-3 sanse i postignut gol. Torres 2 asistencije. A sta reci za Luiza. Ja sam primijetio kod njega odlicnu tehniku cim je dosao u Chelsea, kako samo taj momak zna povuci loptu do 20m od protvnickog gola, sjajnu kontrolu lopte ima, odlican u igri glavom, a pokazuje da ima i sjajan sut, odlican igrac.


                            Sve u svemu, malo je reci da sam zadovoljan igrom i onim prikazanim sinoc kao i protiv Sunderlanda. Polako se dizemo i to je sjajno! ;)
                            Last edited by bracala; 14-09-11, 09:17.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Gledao sam sazetak,Tores dobacuje svima nece da suta nikako,pametan je postao
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Nisam gledao mec, ali odgledao sam pregled, deluje mi da je Chelsea dobro igrao, dobra kretnja u napadu. David Luiz dao sjajan gol, gomila igraca bi iz one situacije prebacila stadion, tako da svaka mu cast na tehnici... Torres isto dobra partija, mislim da napadacka trojka mora da ostane ista za United.
                                Ponisteni golovi - ovako: gol Leverkusena je ponisten zbog faula u skoku posle kornera (mozda kontraverzna odluka), Torresov gol petom je ponisten zbog ofsajda Meirelesa ("smetao" je golmanu, a mozda je cak i dodirnuo loptu), a Anelkin gol je ponisten zbog ofsajda A.Cola (akcija je isla ovako: Cole izvodi aut do najblizeg igraca, onda mu ovaj vraca loptu i u tom trenutku Cole je bio na granici ofsajda, ali je nastavljena akcija, bacio je loptu Maloudi koji definitivno nije bio u ofsajdu, a ovaj je centrirao Anelki koji je dao gol ali je tek onda sudija reagovao...)
                                E sad David Luiz, lik je naravno odlican u ofanzivi, medjutim u pregledu sam video nekoliko zakasnelih startova, i lagano je mogao da dobije 2 zuta i da bude iskljucen, mislim da se moramo pomiriti da ce on s vremena na vreme dobijati crvene kartone, generlano misljenje fudbalskih "eksperata" je da mora jos dosta da nauci kad je u pitanju odbrana.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X