Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cech bi trebao biti spreman za mec protiv Leverkusena.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Ovo sam jos davno primjetio,ali tek se sada sjetih da postavim
      isti su skroz
      Ray-Wilkins.jpg Uncle-Fester.jpg
      Inace,ovo su Ray Wilkins i Fester iz Adams Family-a
      Attached Files
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Inace, Cech i Luiz ce ici na utakmicu protiv Sunderland-a kao i Sturridge.

        Sta mislite hoce li Sturridge zapoceti utakmicu?
        Imam neki osjecaj da hoce....
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Originally posted by tata Mumi View Post
          Inace, Cech i Luiz ce ici na utakmicu protiv Sunderland-a kao i Sturridge.

          Sta mislite hoce li Sturridge zapoceti utakmicu?
          Imam neki osjecaj da hoce....
          Ako ne zapocne gubim veru u AVB-a, mada ni ovako nisam nesto previse verovao u njega. Napdacka trojka Sturridge, Mata, Torres, mora tako da bude. Sredina Ramires, Lampard, Meireles.

          Btw mrzim ovu pauzu zbog reprezentacija, najgora stvar na svetu...
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Tony_G View Post
            Ako ne zapocne gubim veru u AVB-a, mada ni ovako nisam nesto previse verovao u njega. Napdacka trojka Sturridge, Mata, Torres, mora tako da bude. Sredina Ramires, Lampard, Meireles.

            Btw mrzim ovu pauzu zbog reprezentacija, najgora stvar na svetu...
            Ja ocekujem sve ovo sto si naveo. ;)


            Joj suti...'ladno nesto najpoganije, jos i utakmice reprezentacija bile neke skuvane.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by tata Mumi View Post
              Inace, Cech i Luiz ce ici na utakmicu protiv Sunderland-a kao i Sturridge.

              Sta mislite hoce li Sturridge zapoceti utakmicu?
              Imam neki osjecaj da hoce....
              A ko zna,ja sam mislio da hoce,ali sad nekako vise mislim da ce poceti Anelka,ali ja licno bih volio da vidim Sturridge-a u startnoj postavi.
              A sto se tice Meirelesa,ne vjerujem da ce poceti utakmicu,mislim da ce biti na klupi i da ce uci u igru u 2. poluvremenu. Ali ko zna,vidjecemo sta ce biti.
              A svakako,Mata mora poceti utakmicu ;)
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Originally posted by ivan piper View Post
                A ko zna,ja sam mislio da hoce,ali sad nekako vise mislim da ce poceti Anelka,ali ja licno bih volio da vidim Sturridge-a u startnoj postavi.
                A sto se tice Meirelesa,ne vjerujem da ce poceti utakmicu,mislim da ce biti na klupi i da ce uci u igru u 2. poluvremenu. Ali ko zna,vidjecemo sta ce biti.
                A svakako,Mata mora poceti utakmicu ;)
                Mata bi svojom odlicnom tehnikom i prodorima mogao donijeti dobar rezultat mozda cak i u 1. poluvremenu (to je opet neki moj osjecaj ). Ali misljenja sam da bi trojka: Sturridge - Torres - Mata bila pun pogodak od samog pocetka.


                Jedva cekam....
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by Tony_G View Post
                  Ako ne zapocne gubim veru u AVB-a, mada ni ovako nisam nesto previse verovao u njega. Napdacka trojka Sturridge, Mata, Torres, mora tako da bude. Sredina Ramires, Lampard, Meireles.

                  Btw mrzim ovu pauzu zbog reprezentacija, najgora stvar na svetu...
                  Misljenja se razlikuju kod ljudi i to mi je jasno...ja bas vjerujem da ce AVB ovo sve posloziti kako treba,lik je sigurno jedan od najboljih trenera na svijetu,poznaje igrace Chelsea i vrlo studiozno je pristupio ovom poslu,a cini mi se da nije samo profesionalan nego i da mu je Chelsea bas drag i sretan je sto je ovdje,tesko da su pod ovim okolnostima mogli naci boljeg
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Misljenja se razlikuju kod ljudi i to mi je jasno...ja bas vjerujem da ce AVB ovo sve posloziti kako treba,lik je sigurno jedan od najboljih trenera na svijetu,poznaje igrace Chelsea i vrlo studiozno je pristupio ovom poslu,a cini mi se da nije samo profesionalan nego i da mu je Chelsea bas drag i sretan je sto je ovdje,tesko da su pod ovim okolnostima mogli naci boljeg
                    Ja vjerujem u Boasa, ali mu treba dati vremena da uspostavi sistem. A slazem se s tobom u svemu sto si naveo. Ima fin pristup sa igracima, on je jedan od onih "otvorenih" trenera s kojim mozes pricati i na treningu i van njega.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Originally posted by tata Mumi View Post
                      Ja vjerujem u Boasa, ali mu treba dati vremena da uspostavi sistem. A slazem se s tobom u svemu sto si naveo. Ima fin pristup sa igracima, on je jedan od onih "otvorenih" trenera s kojim mozes pricati i na treningu i van njega.
                      To je taj "skolovani" pristup,pokusava da sve ispravi i unaprijedi polazeci od sitnih detalja,kao i Mourinho pokusava da svakog igraca ucini boljim,tako da imam povjerenja u njega
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        To je taj "skolovani" pristup,pokusava da sve ispravi i unaprijedi polazeci od sitnih detalja,kao i Mourinho pokusava da svakog igraca ucini boljim,tako da imam povjerenja u njega
                        Pa upravo to.

                        Iako mozda takticki ne lice jedan na drugog, u drugim stvarima itekako su slicni. Ima dosta igraca u Portu koji su "procvjetali" kada je Boas postao prvi trener Porta. Isticao je on par puta da ima specifican odnos sa Chelsea-jem jos dok je u tandemu sa Mourinhom vodio ekipu. Zelio bih da u ovoj prvoj sezoni vodjenja ekipe kao glavni trener osvoji bar neki trofej da bi mogao ostati jos duze, i nadam se da ce dobiti vremena za jos veci napredak....
                        Mislim da ce nakon prve sezone, kada se sve zavrsi, znati tacno sta mu treba od igrackog kadra da bi za narednu sezonu izveo jos jaci tim.

                        Volio bih ga dugo gledati na klupi Chelsea-ja.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Misljenja se razlikuju kod ljudi i to mi je jasno...ja bas vjerujem da ce AVB ovo sve posloziti kako treba,lik je sigurno jedan od najboljih trenera na svijetu,poznaje igrace Chelsea i vrlo studiozno je pristupio ovom poslu,a cini mi se da nije samo profesionalan nego i da mu je Chelsea bas drag i sretan je sto je ovdje,tesko da su pod ovim okolnostima mogli naci boljeg
                          Strasan za sada ali je jos rano za ovakve konstatacije i mora jos mnogo da pokaze da bi bio u drustvu odabranih. Ovo govorim iz prostog razloga sto je Rafa Benitez svima dobro poznat. Njegov nacin rada je u pocetku bio veoma slican radu 2 portugalska strucnjaka i u Valensiji je izvlacio maksimum iz svakog moguceg balvana. Znamo sta se desilo posle a za Beniteza je toliko hvalospeva bilo da je to i prevazilazilo meru. A realno ko je tada mislio da Rafa nece biti jedan od najboljih, mnogi su mislili i da ce biti najbolji na svetu, posebno posle Istanbula gde je LS uzeo sa prosecnim igracima, cast izuzecima. Mada je on u finalu njima u poluvremenu rekao samo izadjite na teren i odigrajte sto bolje do kraja, ali zato odlicna postavka protiv Celsija u oba meca i u Torinu jedno od najboljih zatvaranja ikada. Za AVB-a se moze reci da je najperspektivniji svetski strucnjak, odnosno ne da moze nego je to cinjenica.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Strasan za sada ali je jos rano za ovakve konstatacije i mora jos mnogo da pokaze da bi bio u drustvu odabranih. Ovo govorim iz prostog razloga sto je Rafa Benitez svima dobro poznat. Njegov nacin rada je u pocetku bio veoma slican radu 2 portugalska strucnjaka i u Valensiji je izvlacio maksimum iz svakog moguceg balvana. Znamo sta se desilo posle a za Beniteza je toliko hvalospeva bilo da je to i prevazilazilo meru. A realno ko je tada mislio da Rafa nece biti jedan od najboljih, mnogi su mislili i da ce biti najbolji na svetu, posebno posle Istanbula gde je LS uzeo sa prosecnim igracima, cast izuzecima. Mada je on u finalu njima u poluvremenu rekao samo izadjite na teren i odigrajte sto bolje do kraja, ali zato odlicna postavka protiv Celsija u oba meca i u Torinu jedno od najboljih zatvaranja ikada. Za AVB-a se moze reci da je najperspektivniji svetski strucnjak, odnosno ne da moze nego je to cinjenica.
                            U pravu si ti,samo je za mene "jedan od najboljih trenera na svijetu" malo siri pojam,a kod tebe mozda nije,gledao sam utakmice prosle godine Porta i meni se strasno svidio njegov nacin razmisljanja koji dosta trenera danas nema,zato sam ga mozda malo subjektivno,ali ipak dosta opravdano ja stavio u kategoriju jednog od najboljih na svijetu
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              U pravu si ti,samo je za mene "jedan od najboljih trenera na svijetu" malo siri pojam,a kod tebe mozda nije,gledao sam utakmice prosle godine Porta i meni se strasno svidio njegov nacin razmisljanja koji dost a trenera danas nema,zato sam ga mozda malo subjektivno,ali ipak dosta opravdano ja stavio u kategoriju jednog od najboljih na svijetu
                              Ma ok je to i ja licno verujem u njega i Celsi mi je postao nesto drazi otkad je on tu jer je i mene odusevio ali jos toga mora da uradi da bi se svrstavao sa Murinjom, Fergusonom, Lipijem i ekipom. Samo malo treba da se saceka da se vidi sta ce da uradi, mada nema sanse po meni da mu se desi nesto kao Benitezu i Kuperu. Takodje, moramo videti kakav je u LS na taktickom planu jer u LE je bio toliko mocan da mu je bilo dovoljno da igra svoju igru. Naravno, ta moc je dosla njegovom zaslugom ali to sad nece biti slucaj i morace da se osvrne i na neutralisanje protivnika. Ja jednostavno ne mogu to da kazem jer ne bih da ga ureknem kao sto smo cale i ja urekli Beniteza. Otkad smo poceli da ga svrstavamo u vrh i poredimo sa Lipijem, on je sve vise gresio.
                              sigpic

                              Comment


                              • Nemojte hvaliti Boasa ti i stari, ziv bio.

                                Inace, Chelsea je u posljednjih 6 gostovanja protiv Sunderlanda zabiljezio pobjede!

                                Nadam se da ce tako biti poslije 7. gostovanja...jedva cekam vidjeti startnih 11.
                                Last edited by bracala; 09-09-11, 11:49.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X