Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tesko da Liverpul moze da se umesa u tu borbu a za Siti to niko nezna....

    Comment


    • Originally posted by Maric91 View Post
      Nego, zna se ko se bori za titulu u prethodnih 7 godina i ko je najkonstantniji.;)
      Videcemo koliko ce Siti i liverpul moci da se umesaju u ovaj duel.
      Tako je. ;)

      Ja opet mislim da ce to biti borba izmedju United-a i Chelsea-ja. Godinama unazad su dominantni i najbolji engleski klubovi u LS. A ako Chelsea ne uspije uzeti titulu sto zbog ovakve trenutne igre i zbog najvise novog trenera, (ipak mu je potrebno da se malo prilagodi) onda ce to biti United. City bi mogao biti 2. recimo, ali ne vjerujem da ce oni izdrzati do kraj ovako i uzeti titulu. A Liverpool mozda naredne sezone...
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Ja mislim da ce biti veoma neizvjesna borba do kraja izmedju Uniteda,Celsija,Sitija i Liverpula.United i Celsi ce kao u predhodne 3,4 sezone biti glavni konkurenti za titulu,a ja ne vidim razlog zasto u toj trci za titulu se Citi ne bi ukljucio (ne bih ja to volio,ali ako ocemo realno...).Imaju veoma kvalitetne zamjene za svakog igraca na svakoj poziciji,imaju veoma kvalitetan prvi tim i imaju prelijepu igru (narocito na onom mec protiv Totenhema,mene su odusevili ).Liverpul,cisto sumnjam da mogu izdrzati taj tempo do kraja prvenstva,ali za njih se nikad ne zna.Najvise bih volio da se titula vrati kod Plavaca u London,ali nece uopste biti lako ;)

        Comment


        • Originally posted by Fedex ba View Post
          Ja mislim da ce biti veoma neizvjesna borba do kraja izmedju Uniteda,Celsija,Sitija i Liverpula.United i Celsi ce kao u predhodne 3,4 sezone biti glavni konkurenti za titulu,a ja ne vidim razlog zasto u toj trci za titulu se Citi ne bi ukljucio (ne bih ja to volio,ali ako ocemo realno...).Imaju veoma kvalitetne zamjene za svakog igraca na svakoj poziciji,imaju veoma kvalitetan prvi tim i imaju prelijepu igru (narocito na onom mec protiv Totenhema,mene su odusevili ).Liverpul,cisto sumnjam da mogu izdrzati taj tempo do kraja prvenstva,ali za njih se nikad ne zna.Najvise bih volio da se titula vrati kod Plavaca u London,ali nece uopste biti lako ;)
          U prethodnih 7 godina. ;)

          Vidjecemo kako ce se na kraju sve zavrsiti, mozda se Arsenal vrati i zavrse u TOP4...ko zna.
          Otom-potom, vidjecemo...;)
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Originally posted by tata Mumi View Post
            Tako je. ;)

            Ja opet mislim da ce to biti borba izmedju United-a i Chelsea-ja. Godinama unazad su dominantni i najbolji engleski klubovi u LS. A ako Chelsea ne uspije uzeti titulu sto zbog ovakve trenutne igre i zbog najvise novog trenera, (ipak mu je potrebno da se malo prilagodi) onda ce to biti United. City bi mogao biti 2. recimo, ali ne vjerujem da ce oni izdrzati do kraj ovako i uzeti titulu. A Liverpool mozda naredne sezone...
            City ima fantasticnu ekipu, kao sto rece Fedex po min. 2 odlicna igraca na svakoj poziciji, igraju napadacki i gaze. Ne vidim razlog da posustanu do kraja.
            A AVB nema tu sta da se prilagodjava, zna sve o ovim igracima, vec je bio u Chelsea-u kao skaut. Uostalom kako Mourinhu i Ancelottiju nije trebalo vremena da se prilagode, poceli sa pobedama i nastavili tako kroz celu sezonu.
            sigpic

            Comment


            • I Siti i Liverpul u prva 3 kola izgledaju bolje nego Celsi, Siti prvenstveno. Boas mora da sklopi jos neke stvari. Prvo, ne sme toliko prostora da ostavlja protivniku i da tako lako dozvoljava da protivnik dolazi do sansi. Drugo, mora da isto kao i Dalglis, podesi setove za prekide. Trece, pas igra mu mora biti tecnija. Cetvrto, Kola mora malo da trgne da bi imao prodornosti po levoj strani, Mata je ipak inside krilo i bolji je desno ili kao poluspic. O Lampardu da ne pricam. Dakle, ima tu mnogo stvari i dobro je sto je Celsi imao ovakav zreb. Sa zrebom Arsenala po mom misljenju ne bi dobro prosli. Liverpul igra tecnije, sa manje gresaka i protivnici imaju minimalan broj sansi. Keni je imao polusezonu tokom koje je dosta stvari sredio pa mu je sada lakse, bez obzira na novi broj velikih igraca. Liverpul ima najbolje zonsko branjenje u ligi trenutno i zatvaranje sredine. Ceka se povratak kapitena koji ako bude u formi ce napraviti razliku, a i Dzonson je jako bitan faktor jer Liverpul nema klasicno desno krilo i njegovi prodori mnogo znace. Ukoliko bude spreman za Totenhem, ima mnogo sansi da stvorimo po desnoj strani s obzirom na to koliko ispada Asu-Ekoto. Ukoliko ne bude napretka u Celsijevoj igri, velike su sanse da za vikend izgube bodove. Verujem da ce Boas sklopiti sve na kraju samo je pitanje koliko vremena ce mu trebati. A kakve su ekipe ce najbolje pokazati ritam utorak/sreda-vikend. Junajted je ipak broj 1, Siti izgleda mnogo mocno ali treba sacekati sa njima, kao i sa Liverpulom i Celsijem. Arsenal sanse nema da bude u 4 jer sad lice na Liverpul iz prosle sezone sa gomilom prosecnih igraca + sto su u losijoj poziciji jer nemaju pravog lidera.
              sigpic

              Comment


              • Mislio sam da ce trebati vremena da Boas prilagodi igru s kojom ce teziti da Chelsea igra za gol vise, tako je rekao, ali nebitno.

                Liverpool ne izgleda bolje od Chelsea-ja u prva 3 kola. Protiv Sunderlanda 2. poluvrijeme ocaj, nisu se sastavili sa loptom, pas igre nije ni bilo vec obicno bunarenje i Sunderland je stvorio veliki broj sansi. Protiv Arsenala nista specijalno nisu pokazali sve dok Arsenal nije ostao sa igracem manje.
                Chelsea se patio protiv Stoke-a, bili dominantni, ali protiv granitne odbrane i zestokih duela nije bilo rjesenja, stvorili su 2-3 sanse ali Begovic bio odlican. Protiv WBA 1. poluvrijeme lose, u 2. je to bilo malo bolje, a protiv Norwich-a prosjecna partija.

                Cinjenica je da Chelsea ne briljira, to se vidi iz aviona. Naravno da tu ima dosta prostora za napredak. Jedva cekam da vidim Sturridge-a u startnoj...

                Ja nisam otpisao City, vec mislim da oni nece izdrzati citavu sezonu sa ovakvim ritmom, ali mozda i grijesim...

                Uglavnom, necu vise nista prognozirati, jer je to vrlo nezahvalno, vidjecemo na kraju sezone kako stoje stvari.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Da ali Liverpul vecom brzinom napreduje, protiv Boltona prava masinerija. Arsenal je stvorio vrlo malo sansi a najbolja je bila posle onog faula nad Kelijem kad je Arsavin uzeo loptu. Protiv Arsenala su bili izuzetno stabilni ali zbog pritiska nisu igrali dovoljno riskantno. Protiv Sanderlenda 1. poluvreme odlicno, posle bruka. Liverpul napreduje vecim tempom nego Celsi, to je poenta. Celsi ni u jednom mecu nije bio nesto dominantan. Sto ne znaci da nece ali trenutno Liverpul nesto bolje i stabilnije izgleda.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Da ali Liverpul vecom brzinom napreduje, protiv Boltona prava masinerija. Arsenal je stvorio vrlo malo sansi a najbolja je bila posle onog faula nad Kelijem kad je Arsavin uzeo loptu. Protiv Arsenala su bili izuzetno stabilni ali zbog pritiska nisu igrali dovoljno riskantno. Protiv Sanderlenda 1. poluvreme odlicno, posle bruka. Liverpul napreduje vecim tempom nego Celsi, to je poenta. Celsi ni u jednom mecu nije bio nesto dominantan. Sto ne znaci da nece ali trenutno Liverpul nesto bolje i stabilnije izgleda.
                    To ti mislis. OK.
                    Vidjecemo na kraju sezone sve!

                    Nego, pojavio se Meireles prvi put na treningu.
                    http://www.chelseafc.com/page/Latest...442094,00.html

                    Cudno da se Luiz jos uvijek nada prelasku Neymar-a u Chelsea....
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Ma na kraju moze biti ko zna sta, ja govorim o trenutnoj situaciji i o tome koliko koja ekipa napreduje. Ja nisam ocekivao toliki napredak posle Arsenala protiv Boltona da ce da bude, ovakav mec sam ocekivao tek u 6. kolu protiv Vulvsa. Celsi izgleda dobro ali rekao sam koje stvari mora Boas da sredi. Za ove 2 ekipe je ocekivano da ne krenu odmah da gaze vec da ce im trebati odredjeno vreme. A Boas je bio u pravu 200% kad je rekao da su obe ekipe dovoljno sposobne da se bore protiv Mancesterskog dvojca.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ono sto je islo na ruku Utd-u i Liverpool-u je zrijeb,malo cudno jer su igrali sa Arsenalom,ali zar nije sad bolje igrati sa Arsenalom kad prakticno ne znaju gdje udaraju i ove dvije ekipe su to znalacki iskoristile,jer ce topnici biti stabilniji u narednom periodu sigurno i bit ce ih teze dobiti(pogotovo ovdje mislim da Liverpool jer su ih dobili u gostima,a u normalnim okolnostima to uopste nije lako)...dok je Chelsea imao 2 utakmice kuci koje bi dobio realno u bilo kom trenutku prvenstva

                        AVB ima dosta dobru ekipu i uvjeren sam da ce Plavci izgledati sve bolje u narednom periodu,mada moram priznati da i Liverpool izgleda vise nego dobro
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Ceh se vratio treninzima i trebalo bi da nastupi protiv Leverkuzena.....

                          Comment


                          • Ono sto bih mnogo voleo je to da budemo 1 i 2 jer se preteruje sa bacanjem na Mancesterski dvojac i velica se previse njihova igra. Bratski u borbu protiv zla!
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Ono sto bih mnogo voleo je to da budemo 1 i 2 jer se preteruje sa bacanjem na Mancesterski dvojac i velica se previse njihova igra. Bratski u borbu protiv zla!
                              Tako je,bratski da deremo Mancesterovce

                              Comment


                              • ma bice i to Siti sigurno ostaje iza to jest 4 mesto bi trebalo za njih a Junajted bi bilo malo teze al ce mo da ih sabijemo u misju rupu...

                                Comment

                                Working...
                                X