Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Fedex ba View Post
    Ja mislim da ima malo vecu prednost Sturridge u odnosu na Anelku,ali mislim da zasluzuju obojica da igraju jednako.Ali ni ja nemam nista protiv da Anelka bude glavni spic u slucaju povrede.
    Ma i Ivanovic je dosta prodoran,ali kada uporedis njih dvojicu mislim da je Ivanovic mnogo bolji u odbrani i svojoj polovini terena ;)
    Bosingwa je okretljiviji, bolji dribler, a Ivanovic jaci u duelima, bolji u igri glavom i u defanzivi. Sve dok Bosingwa igra ovako, on treba igrati prvu. ;)

    Ali naravno, duga je sezona...svi ce igrati.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • sve u svemu mozemo biti zadovoljni ovim prelaznim rokom...ali moglo je da bude i bolje....ali dobro je i ovako...

      Comment


      • E nasao sam ovaj klip o verovatno Celzijevom najboljem vezisti ikada. Jeste da traje 9min, ali bas vredi pogledati.
        Golovi, asistencije, pasovi, i verovali ili ne driblinzi.
        7:02 najbolji trenutak!

        sigpic

        Comment


        • Kakav igrac!!!

          Sigurno je najbolji Chelsea-jev vezista ikada...a jedan od najboljih u svijetu fudbala.
          Onaj pas na 7.02 je genijalan. Jedan od najlucidnijih pasova koje sam vidio...Onaj gol protiv Barcelone je sprdacina.

          Njegovi sutevi iz prve kao i plasirane lopte su neodbranjive. Te njegove najbolje godine tamo do 2008. kada je meni bio najbolji veznjak, a sigurno tada u TOP3. Okretao igrace kao malu djecu, odigravao kratke pasove, slao duge lopte, dobra igra glavom..
          Igrac koji je u jednoj sezoni (racunajuci samo PL) mogao utrpati 22. gola i 17. puta asistirati i biti najbolji asistent. Sigurno veznjak sa najboljim osjecajem za gol (bolji osjecaj za gol od pola napadaca) i najbolji veznjak-golgeter svih vremena. Niko od veznjaka ne moze godinama u prosjeku imati 15 golova i isto toliko asistencija.

          Igrac koji je 8. najbolji strijelac u istoriji PL!!!
          A svi znamo da su tu jedan Shearer, Cole, Teddy Sheringham...Lampard ispred jednog Giggs-a,...jedini veznjak u prvih 15. najboljih strijelaca u istoriji PL, sve ostalo napadaci!
          Fali mu jos 10. golova da zauzme 5. mjesto!


          LEGENDA!!!
          Last edited by bracala; 01-09-11, 18:48.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Majstor!
            Mozda bi i sam Lamps trebao da pogleda ovaj video,mozda ga motivise da odigra ovu sezonu kako treba
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Originally posted by ivan piper View Post
              Majstor!
              Mozda bi i sam Lamps trebao da pogleda ovaj video,mozda ga motivise da odigra ovu sezonu kako treba
              Ona povreda prosle sezone ga je malo sjebala, sreca pa ih nije imao mnogo tokom karijere...ali moze on izvuci jos sigurno 2 sezone na vrhunskom nivou. Da u recimo naredna 4. kola postigne 2. gola i da ga onda krene, da udje u ritam....
              Last edited by bracala; 01-09-11, 18:50.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Kad se samo sjetim ovog trenutka....
                Lampard smireno! Ne sjecam se da je taj covjek ikada promasio penal, uvijek psihicki stabilan...

                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by tata Mumi View Post
                  Kakav igrac!!!

                  Sigurno je najbolji Chelsea-jev vezista ikada...a jedan od najboljih u svijetu fudbala.
                  Onaj pas na 7.02 je genijalan. Jedan od najlucidnijih pasova koje sam vidio...Onaj gol protiv Barcelone je sprdacina.

                  Njegovi sutevi iz prve kao i plasirane lopte su neodbranjive. Te njegove najbolje godine tamo do 2008. kada je meni bio najbolji veznjak, a sigurno tada u TOP3. Okretao igrace kao malu djecu, odigravao kratke pasove, slao duge lopte, dobra igra glavom..
                  Igrac koji je u jednoj sezoni (racunajuci samo PL) mogao utrpati 22. gola i 17. puta asistirati i biti najbolji asistent. Sigurno veznjak sa najboljim osjecajem za gol (bolji osjecaj za gol od pola napadaca) i najbolji veznjak-golgeter svih vremena. Niko od veznjaka ne moze godinama u prosjeku imati 15 golova i isto toliko asistencija.

                  Igrac koji je 8. najbolji strijelac u istoriji PL!!!
                  A svi znamo da su tu jedan Shearer, Cole, Teddy Sheringham...Lampard ispred jednog Giggs-a,...jedini veznjak u prvih 15. najboljih strijelaca u istoriji PL, sve ostalo napadaci!
                  Fali mu jos 10. golova da zauzme 5. mjesto!


                  LEGENDA!!!
                  Ja bih pre rekao do 2010, ipak je u toj sezoni postigao onih 22 gola i 17 asistencija koje si naveo. A od 2004 na ovamo bilo je 20 golova po sezoni.

                  Btw kad je rec o penalima promasio je ja mislim 4/5 za Chelsea. Ali je dao skoro 40, mislim da otprilike masi svaki 10. Jbg, desava se...
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Tony_G View Post
                    Ja bih pre rekao do 2010, ipak je u toj sezoni postigao onih 22 gola i 17 asistencija koje si naveo. A od 2004 na ovamo bilo je 20 golova po sezoni.

                    Btw kad je rec o penalima promasio je ja mislim 4/5 za Chelsea. Ali je dao skoro 40, mislim da otprilike masi svaki 10. Jbg, desava se...
                    Jbg, puno sam pisao, pa sam se zabrojao malo. ;)

                    A 15. golova u prosjeku je davao samo u PL, a ako racunas sva takmicenja onda jeste 20+.

                    A to za penale sam rekao onako u fazonu, jer to sto on fula je nista u odnosu na neke igrace koji su dosta nestabilniji...on je pretezno pogadjao kada je trebalo.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Originally posted by tata Mumi View Post
                      Kad se samo sjetim ovog trenutka....
                      Lampard smireno! Ne sjecam se da je taj covjek ikada promasio penal, uvijek psihicki stabilan...

                      Daj nemoj vise, zaplakacu
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Originally posted by ivan piper View Post
                        Daj nemoj vise, zaplakacu
                        Red bi bio.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Secam se iako smo primili taj gol u opste se nisam smako ...bilo mi je drago zbog Lamparda jos kad sam video njegovog oca

                          Comment


                          • Originally posted by Scouser View Post
                            Secam se iako smo primili taj gol u opste se nisam smako ...bilo mi je drago zbog Lamparda jos kad sam video njegovog oca
                            RESPECT za ovaj komentar! ;)
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Originally posted by tata Mumi View Post
                              Kad se samo sjetim ovog trenutka....
                              Lampard smireno! Ne sjecam se da je taj covjek ikada promasio penal, uvijek psihicki stabilan...

                              Zao mi je sto nije bilo 2:2 ali ne i zbog tog gola konkretno. Posebno sto imamo 5 LS pa ti nije tesko toliko, a njemu zbog oca mnogo znaci i zbog njega mi je bilo drago jer mu je bilo mnogo lakse, a njega gotivim jer je kao nas Stivi. Lider, mentalno jak, uvek tu kad treba, postizao sve najvaznije golove, sve dao klubu i nikad ga nece napustiti a za protivnika ruznu rec nije rekao i ponasao se za primer. Fudbalska i ljudska velicina ukratko.
                              sigpic

                              Comment


                              • Lampard je uvijek bio najbolji igrac za mene,i uvijek ce biti. Koliko postujem njega,to ne mogu da opisem.Jednostavno,momak igra za klub,svim srcem,njegov motiv je: ,,Chelsea prije svih!!! "Sjetite se samo poslednjeg kola preprosle sezone,kada su igrali za titulu,kod onog penala, Drogbi je bio potreban gol da bi bio prvi strijelac lige,ali Lamps je uzeo loptu i rekao je Drogbi: ,,da osiguramo mi prvo pobjedu za nas klub,tek onda ces sutirati"(Drogba je nakon toga dao 2 gola,jedan upravo iz penala)
                                Jednostavno,Frank je ziva legenda kluba

                                A sto se tice meca sa Liverpool-om, sjecam se da sam nakon meca nasao viski u kuci,cugnuo ga,a sta je dalje bilo,to ni sam bog ne zna
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X