Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ...za 15 miliona...

    Comment


    • Odlicno obavljen posao, transfer koji sigurno nije kostao iznad 15M funti.
      Sad moze Totenhem da se izgubi zbog odbijanja 40M za Modrica.
      sigpic

      Comment


      • Čelsi može da bude prezadovoljan. Uštedeo je pare nedovođenjem Hrvata a doveo je odličnog igrača!

        Mislim da je amare_________ nezadovoljan
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Malo ciganski ali ajde, dobar igrac dolazi......
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Hvala Totnamu sto nije prihvatio 40 mil.
            Stigao dobar igrac,mada ja milsim da je i 15 mlogo !

            Comment


            • Makar je nekoga Chelsea doveo. Na pocetku prelaznog roka ocekivali smo vise od Meirelesa, ali ne bunim se. Odlican igrac, za tih 10-15M (kolko vec) cak nije ni skup, u poredjenju sa nekim igracima. Dobro je da nismo bacili pare na Modrica. Mislim da ce Meireles dosta znaciti... A u januaru moze jos neko da dodje, ako bude potrebe...
              sigpic

              Comment


              • E sada zakljucak prelaznog roka
                Ipak smo zadovoljni(barem ja) ovim prelaznim rokom. Ono sto je bilo najvaznije je ispunjeno,dovedeni su krilo i vezni igrac.
                Dakle tu su Mata,Meireles,Lukaku, i moze se reci odlican posao je napravljen. Ovi mladji(Romeu,Davila,Curtois) su vise za buducnost,ali ja sam zadovoljan ;)
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Bravo za Meirelesa
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Originally posted by ivan piper View Post
                    E sada zakljucak prelaznog roka
                    Ipak smo zadovoljni(barem ja) ovim prelaznim rokom. Ono sto je bilo najvaznije je ispunjeno,dovedeni su krilo i vezni igrac.
                    Dakle tu su Mata,Meireles,Lukaku, i moze se reci odlican posao je napravljen. Ovi mladji(Romeu,Davila,Curtois) su vise za buducnost,ali ja sam zadovoljan ;)
                    Generalno dobar posao, a kad je u pitanju Romeu mislim da ce on imati vecu ulogu nego sto bilo ko ocekuje.
                    Inace od brojnih ofanzivnih igraca niko nije otisao, Malouda, Anelka, Kalou su ostali, a Benayoun je otisao na pozajmicu u Arsenal...
                    sigpic

                    Comment


                    • e sad je vec druga prica Meireles dobar je on mislim da ce biti pravo osvezenje na sredini terena ma da trebalo bi malo vise vremena dati Josh-u Mceachran-u...

                      EDIT: Dobar je Meireles nego sam se bogami malo uspanicario zbog Staridza pa sam ga zato pljuvao...
                      Last edited by amare@stoudemire; 01-09-11, 00:03.

                      Comment


                      • Originally posted by amare@stodermaire View Post
                        e sad je vec druga prica Meireles dobar je on mislim da ce biti pravo osvezenje na sredini terena ma da trebalo bi malo vise vremena dati Josh-u Mceachran-u...
                        McEachrana bih odmah stavio u prvi tim, tu nema sta.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ali AVB nece da mu da barem 30 minuta on bi se dokazao...

                          Comment


                          • Originally posted by amare@stodermaire View Post
                            Ali AVB nece da mu da barem 30 minuta on bi se dokazao...
                            WBA i Norwich kod kuce su bile utakmice savrsene za to, i to je mogao da ih pocne, Ramires na zadnjeg veznog a Lampard i McEachran pored njega. Iskreno malo me nervira sto AVB do sada nije pokazao vise hrabrosti u selekciji. Konstantno bira Maloudu, Anelku, Kaloua, oni su nekako "siguran" izbor, voleo bih da sam video nesto novo, neku promenu. Ali dobro, sada su tu Mata i Meireles, sigurno ce obojica igrati, ocekujem i Sturridga, jos samo Josh! Nadam se...
                            sigpic

                            Comment


                            • Zadovoljan sam ovim prelaznim rokom, na kraju se sve dobro zavrsilo.

                              Sva sreca pa Tottenham nije prihvatio onu ponudu za Modrica.

                              Kupljena su 3 kvalitetna igraca: Mata, Lukaku i Meireles.
                              Jos kada se tu doda Sturridge bice to odlicno. Idemo sada polako, utakmicu po utakmicu...a ako bude potreba u januaru dovesti nekoga...ali otom-potom, opet kazem, zadovoljan sam!

                              Meireles kostao 12M funti.
                              Last edited by bracala; 01-09-11, 09:57.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                Malo ciganski ali ajde, dobar igrac dolazi......
                                Objasni?
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X