Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Tony_G View Post
    Ma nema nista od Lukakua u Stoke-u, neko pravilo PL ne dozvoljava taj transfer. Nznm koje, ali bolje je da ostane. Jeste velika konkurencija, ali Stoke bi bio korak u nazad. Vec je igrao 2 sezone u osrednjem timu, sad je trenutak za skok. Pritom od Drogbe ne ocekujem mnogo ove sezone, slicna situacija sa Anelkom, a i Torres zabrinjava sa nedostatkom golova.
    E krivo mi je za Davilu, da li je moguce da nije dobio radnu dozvolu? Da ga FA nije videla kao talentovanog igraca?
    Da, da... sad se sjetih za to pravilo. Ja mislim da igrac koji je dosao u jednom prelaznom roku ne moze i otici na pozajmicu u istom prelaznom roku, tako nesto.

    A nazalost Davila nije dobio radnu dozvolu i mora biti na pozajmici..
    Ukopace nas te radne dozvole....
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Originally posted by tata Mumi View Post
      Da, da... sad se sjetih za to pravilo. Ja mislim da igrac koji je dosao u jednom prelaznom roku ne moze i otici na pozajmicu u istom prelaznom roku, tako nesto.

      A nazalost Davila nije dobio radnu dozvolu i mora biti na pozajmici..
      Ukopace nas te radne dozvole....
      MEni je nesto cudno to pravilo...Znam da ako igrac dodje,ne moze da se proda,ali za pozajmicu ne znam,jer,kako je otisao Curtois onda?
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Originally posted by ivan piper View Post
        MEni je nesto cudno to pravilo...Znam da ako igrac dodje,ne moze da se proda,ali za pozajmicu ne znam,jer,kako je otisao Curtois onda?
        Mozda samo ne moze u drugi tim iz PL na pozajmicu, a u inostranstvo moze. Nebitno, u svakom slucaju ostaje Lukaku i to je to.
        Jedva cekam kraj prelaznog roka, da vidimo sta ce biti. Sa ovim timom bojim se da nemamo dovoljno da zavrsimo ispred Utd-a i City-a.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Tony_G View Post
          Mozda samo ne moze u drugi tim iz PL na pozajmicu, a u inostranstvo moze. Nebitno, u svakom slucaju ostaje Lukaku i to je to.
          Jedva cekam kraj prelaznog roka, da vidimo sta ce biti. Sa ovim timom bojim se da nemamo dovoljno da zavrsimo ispred Utd-a i City-a.
          Moguce da je i to.
          Uh pricaj mi...ja cu osjediti cekajuci kraj prelaznog roka.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Na kraju,doci ce kraj prelaznog roka,a mi nikog ne dovedosmo
            Koliko bi sve bilo lakse da Essien nije povrijedjen No dobro, tu je McEachran, moze on dobro da ordadi posao na sredini terena,ako bude bilo potrebe...
            Sve ce to da bude lakse kada Torres pocne da daje golove,Mata ce mu vjerovatno pomoci u tome,odlicno se znaju i bice tu dosta asistencija,sa njegove strane. To se vidjelo u proslom mecu,onaj prodor Mate i centarsut Torresu. Cini mi se da igraci pocinju da se aktiviraju. Lamparda mozda pokrene onaj gol, Ramires i Bosingwa su odlicni, dakle i Mata je dobar, tako da bi trebalo da udju u dobru formu,samo se ceka Torres. Kada Torres proradi,proradice cijeli tim
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Originally posted by ivan piper View Post
              Na kraju,doci ce kraj prelaznog roka,a mi nikog ne dovedosmo
              Koliko bi sve bilo lakse da Essien nije povrijedjen No dobro, tu je McEachran, moze on dobro da ordadi posao na sredini terena,ako bude bilo potrebe...
              Sve ce to da bude lakse kada Torres pocne da daje golove,Mata ce mu vjerovatno pomoci u tome,odlicno se znaju i bice tu dosta asistencija,sa njegove strane. To se vidjelo u proslom mecu,onaj prodor Mate i centarsut Torresu. Cini mi se da igraci pocinju da se aktiviraju. Lamparda mozda pokrene onaj gol, Ramires i Bosingwa su odlicni, dakle i Mata je dobar, tako da bi trebalo da udju u dobru formu,samo se ceka Torres. Kada Torres proradi,proradice cijeli tim
              Da, da. Ramires ako ovako nastavi igrati to je odlicno. Prava radilica na sredini terena, svugdje ga ima.
              A ja ocekujem i da Sturridge pokaze svoje umijece, a itekako ga ima. ;)
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Opaaa, Ribery http://chelseabalkan.com/index.php/t...udu-za-riberya
                Izgleda opet bomba u zadnjim trenucima prelaznog roka. Ovo bi bilo odlicno,ufff
                Ali i ako ne bude pojacanja, nase najvece pojacanje ce biti Torres kada pocne da daje golove ;)
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • uuu kad bi doso Riberi to bi bilo savrseno ali ne verujem da ce ga Bajern pustiti....

                  Comment


                  • Chelsea ponudio 30M za Ribery-a, a Bayern trazi 36M. Ponudili su i 7M + Benayoun za Meirelesa, ali je Liverpool odbio, ali nastavice pregovore...
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Tony_G View Post
                      Chelsea ponudio 30M za Ribery-a, a Bayern trazi 36M. Ponudili su i 7M + Benayoun za Meirelesa, ali je Liverpool odbio, ali nastavice pregovore...
                      ma daj pare su najmanji moguci problem...samo da Bajern pristane.....ako su je tih 6M problem onda je Riberi vec u Celsiju..
                      Last edited by amare@stoudemire; 31-08-11, 10:17.

                      Comment


                      • Originally posted by Tony_G View Post
                        Chelsea ponudio 30M za Ribery-a, a Bayern trazi 36M. Ponudili su i 7M + Benayoun za Meirelesa, ali je Liverpool odbio, ali nastavice pregovore...
                        Аuu Ribery...hoho! Pa njega se ne bih nikako sjetio.

                        Ako, ako...dobar bi bio Ribery....vidjecemo, svasta ce se desavati danas.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • opet se Celsi budi zadjeg dana prelaznog roka...al Riberi ako dodje nece moci da igra LS...to je glupo...ali samo nek dodje...

                          Comment


                          • Originally posted by amare@stodermaire View Post
                            opet se Celsi budi zadjeg dana prelaznog roka...al Riberi ako dodje nece moci da igra LS...to je glupo...ali samo nek dodje...
                            Ma samo neka dodje.

                            Chelsea danas sprema nove ponude za De Bruyne-a, Pereiru i Ribery-ja!
                            Za De Bruyne-a se spominje ponuda od 5M funti....

                            Jao da hoce dovesti Ribery-ja i De Bruyne-a. O Ribery-ju ne treba mnogo ni pricati, a De Bruyne je talenat + veznjak je, to je potrebno Chelsea-ju. A Pereira nije toliko neophodan, ali ako dodje nema veze...nece biti propast.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Originally posted by tata Mumi View Post
                              Ma samo neka dodje.

                              Chelsea danas sprema nove ponude za De Bruyne-a, Pereiru i Ribery-ja!
                              Za De Bruyne-a se spominje ponuda od 5M funti....

                              Jao da hoce dovesti Ribery-ja i De Bruyne-a. O Ribery-ju ne treba mnogo ni pricati, a De Bruyne je talenat + veznjak je, to je potrebno Chelsea-ju. A Pereira nije toliko neophodan, ali ako dodje nema veze...nece biti propast.
                              nadamm se da cu videti te vesti da oni dolaze...nije hteo da igra nego da bi mogo da igra za Celsi u LS sad lazu da je hteo.....
                              http://chelseabalkan.com/index.php/t...ovesti-pereiru

                              Comment


                              • Originally posted by amare@stodermaire View Post
                                nadamm se da cu videti te vesti da oni dolaze...nije hteo da igra nego da bi mogo da igra za Celsi u LS sad lazu da je hteo.....
                                http://chelseabalkan.com/index.php/t...ovesti-pereiru
                                Samo polako. ;)

                                Vidjeces veceras sta ce se sve odigravati...bice opsti cirkus. Kakvih transfera ce sve biti....
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X