Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Taj je došao iz Železnika, nešto si pomešao.

    Comment


    • Nikad na taj način ne bi mešetario,to ne podržavam ph moj klub to ne treba da radi, NISMO ISTI I KRAJ

      Comment


      • Pardon Rakicevica,hvala na ispravci

        Comment


        • Gagija ste hteli da vrbujete u toku plej-of serije i onda pričate o poštenju. Nema toga prika, svak svakoga hoće da izigra. Što pre to prihvatiš manje će te boleti prelazak Jankovića kod nas.

          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Jebote, Ljuba vas zamoli jednu stvar i vi nastavite. Idite u Pomracenje.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Originally posted by Ica View Post
              Nikad na taj način ne bi mešetario,to ne podržavam ph moj klub to ne treba da radi, NISMO ISTI I KRAJ
              Pa vi ste za doživotni zatvor napravili obris dugova i fuziju.
              NARAVNO DA NISMO NITI ĆEMO BITI ISTI...

              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Gagija ste hteli da vrbujete u toku plej-of serije i onda pričate o poštenju. Nema toga prika, svak svakoga hoće da izigra. Što pre to prihvatiš manje će te boleti prelazak Jankovića kod nas.

                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                Da kupimo druze,za pare,kad mu je ugovor isticao! To su dve razlicite stvari
                Ne boli mene nista,nego je trebalo da platite
                Ali karma je čudo,ne bi me čudilo da slomi nogu na prvom treningu

                Comment


                • Nema šta da boli ili ne boli, ima da platite obeštećenje ako želite da igra. Nije ovo ni izbliza završeno. Sa mafijašima samo na njima primeren način i jezikom koji razumeju.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by Cooper View Post
                    Ne bi bio prvi koji bi izabrao KKP u tom odnosu.
                    Naravno da se nikad nista slicno nije desilo. Boli kita Brauna koji nije ni cuo za Partizan da dolazi za manje para u klub koji izvesno nece proci ni u sledecu rundu u EC.

                    Comment


                    • Sve u svemu,zelim mu sve najgore,a doci cu da ga pozdravim na derbiju iz prvog reda!
                      Toliko od mene

                      Comment


                      • Ovo za lom noge je stvarno ružno.

                        Comment


                        • To ste vi, iznova i iznova pokazujete da vam je nadimak na mestu.
                          Želeti nekom da slomi nogu, čak i ako je ljuti rival može samo bolesna i umnobolna osoba.


                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Ali igrao F4 a neko pored svog ulaganja slavio TOP 8 ko osvajanje EL.
                            Zna Janković gde je podrška i ljubav.
                            Originally posted by Antona View Post
                            Naravno da se nikad nista slicno nije desilo. Boli kita Brauna koji nije ni cuo za Partizan da dolazi za manje para u klub koji izvesno nece proci ni u sledecu rundu u EC.
                            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Originally posted by Cooper View Post
                              Ovo za lom noge je stvarno ružno.
                              Rekao sam "ne bi me čudilo", ne prizivam to,to nije rezon normalnog čoveka!
                              Želim da mu se Lazić krvi napije kao Pavloviću eto samo toliko

                              Comment


                              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                To ste vi, iznova i iznova pokazujete da vam je nadimak na mestu.
                                Želeti nekom da slomi nogu, čak i ako je ljuti rival može samo bolesna i umnobolna osoba.


                                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                                Nauči da čitaš

                                Comment

                                Working...
                                X