Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by SinisaKun View Post
    Prema propisima aba lige već smo se kvalifikovali i za sledeću sezonu.
    Kako?
    Ovaj deo mi nije poznat?

    Koliko ja znam KLS odredjuje plasman u ABA. Cak ce se ove godine igrati i mec za trece mesto

    Comment


    • Nismo izborili plasman sledece sezone, treba tek da riljamo.

      Neophodna su nam bila oba igraca. Malo nam se promenila koncepcija tima. Miler je imao perioda kada je bio zajedno na terenu sa Gosom, trebao je da bude prodat i da Von igra u garbage time-u, a pritom da ne utice puno na minutazu Sanija i Vanje. Da je Miler ostao, jedan od njih dvojice bi sigurno imao manju minutazu. Ma koliko god kostao Von, bitnija stvar je od toga kako ce se Vanja i Sani razvijati do kraja sezone. Saj je veoma koristan igrac koji moze da pokrije 3 i 4 i to bas tamo gde smo najtanji, solidan na obe strane parketa. Cakarevic ako se ne varam je povredjen. Premali je uzorak meceva, ali se videlo u ponedeljak da nije zalutao i da ima sta da trazi u ovakvom Partizanu.

      Sa ovom ekipom mi ne bi izgubili od Mornara, izgubili smo zato sto je Salic imao preveliku minutazu i njegovog majmunisanja sa sutevima kao i zbog mladjih igraca tipa Pecarski i Tanaskovic.

      Comment


      • Pa valjda u pravilniku aba lige postoje propisi za kvalifikacije za sledeću sezonu ili sam ja sanjao da sam to čitao. Možda sam i pogrešno shvatio. Valjda nacionalni šampionat predstavlja kvalifikacije samo za Aba dva ligu. Ponavljam možda sam pogrešno shvatio ali mislim da je to tako.
        Pa da rićma ali šta nam to donosi na kraju, ako su već ganjali to četvrto mjesto trebalo je ranije da reaguju. Ovako samo bačene pare, a i šta bi postigli sa tim četvrtim mjesto.
        Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

        Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

        Comment


        • Pravinikom ABA lige se određuje koji je koeficijent, tj koliko predstavnika daje određena zemlja a kroz domaću ligu se ostvaruje plasman, uz dodatak da ako neki tim ispadne iz ABA lige (poslednje mesto) nema pravo sledće godine da igra ABA 1 ligu.
          aba.jpg
          aba11.jpg
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by SinisaKun View Post
            Pa valjda u pravilniku aba lige postoje propisi za kvalifikacije za sledeću sezonu ili sam ja sanjao da sam to čitao. Možda sam i pogrešno shvatio. Valjda nacionalni šampionat predstavlja kvalifikacije samo za Aba dva ligu. Ponavljam možda sam pogrešno shvatio ali mislim da je to tako.
            Pa da rićma ali šta nam to donosi na kraju, ako su već ganjali to četvrto mjesto trebalo je ranije da reaguju. Ovako samo bačene pare, a i šta bi postigli sa tim četvrtim mjesto.
            Evrokup, pa makar nas svi punili, ali.ja ocekujem da budemo ozbiljniji sledece sezone.jer tesko da moze gore. Muka me hvata od Fiba Lige Šampiona.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by mark it zer0 View Post
              Evrokup, pa makar nas svi punili, ali.ja ocekujem da budemo ozbiljniji sledece sezone.jer tesko da moze gore. Muka me hvata od Fiba Lige Šampiona.
              Cekaj,ja navijam za Zvezdu,ali dal ti stvarno mislis da ce KKP biti bolje dok je AV na vlasti,on iako sad ne gura nas,zbog licnih nesuglasica sa Covicem,ali cisto sumnjam da ce da vas pogura ,pomogne,a jbg kosarka nije fudbal,pa mozes od transvera ili zarade u evropi nesto,ovde mora neko da ti pomogne,kad vec nije privatizovano

              Ja sam vec ranije pisao da ocekujem problem i sa nama sledece sezone ,ok uzecemo vrv,ABU,al bas ne vidim od kojih para cemo napraviti jak sastav za EL,ok igramo je al jbg ja ocekujem napredak

              Comment


              • evo i edin me kopira, kaze sad malopre radnicki igra ko da su phoenix sunsi &*#GI(]

                Comment


                • Originally posted by SinisaKun View Post
                  Pa da rićma ali šta nam to donosi na kraju, ako su već ganjali to četvrto mjesto trebalo je ranije da reaguju. Ovako samo bačene pare, a i šta bi postigli sa tim četvrtim mjesto.
                  Pojacanja su dovedena kako bi se obezbedilo finale u KLSu i kako se ne bi mislilo da li cemo sledece sezone igrati ABA ligu. Ne zelimo nista da prepustimo slucaju, podrzavam prodaju Milera i dovodjenje Vona kako bi Vanja i Pera igrali vise kao i dovodjenje Saja i Gagica zato sto smo tu igracki veoma tanki.

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zer0 View Post
                    Evrokup, pa makar nas svi punili, ali.ja ocekujem da budemo ozbiljniji sledece sezone.jer tesko da moze gore. Muka me hvata od Fiba Lige Šampiona.
                    Tri učesnika EK daje Aba na osnovu plasmana . KKP može u EK samo ako neko odustane (Mornar) ili ako dobije WC. Pod uslovom da je bar peti ...

                    Iz Kls (super lige) ulaze tri tima na osnovu plasmana ...mada meni deluje nerealno da se Aba igra bez kkp , ako se kojim slučajem ne plasira .

                    Comment


                    • Pre 8g pala u grotlu Pionira do tada neporažena Barselona predvođena Navarom, Majkelom, Lorbekom...
                      Bilo, ponovilo se...

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        Pre 8g pala u grotlu Pionira do tada neporažena Barselona predvođena Navarom, Majkelom, Lorbekom...
                        Bilo, ponovilo se...

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                        Ponovice se
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Ponovice se
                          Barsa će da igra Eurocup?
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Ponovice se
                            Što bi Kemal rek'o u pesmi JEDNE NOĆI U DECEMBRU..." ☺

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Totalno nebitno za budzet kluba da li ce sledece sezone da se igra Evrokup ili LS, iako bih zeleo malo vise da to bude Evrokup jer par najjacih klubova su na nivou evroligaskog tima sto i cini razliku izmedju Evrokupa i LS.

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Barsa će da igra Eurocup?
                                Partizan ce da se vrati tamo gde prirodno pripada.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X