Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da cemo najkasnije za 3 dana dobiti novu cetvorku

    Comment


    • Mensa Bonsu bi bio sjajno resenje, a sto se tice Dasica, mozda malo nerealno, on je fantastican igrac i njegova cena je ja mislim iznad nasih mogucnosti... Ja Lucica ne bi forsirao na mestu cetvorke, on je prava trojka, i tu mesto treba da mu bude, ali kao back-up cetvorka moze da prodje...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Mislim da cemo najkasnije za 3 dana dobiti novu cetvorku
        Isto si to rekao pre jedno 2 nedelje.

        Comment


        • Originally posted by trigger View Post
          Isto si to rekao pre jedno 2 nedelje.
          Ali sad mora Da od prvog oktobra bude vec sa nama. Pa ne bi nasi dali platu za septembar,pa makar Griffina dovodili

          Al' ozbiljno,po raznim izjavama se moze zakljuciti da je jako blizu PF

          I ne brinite se,ko god da dodje bice veliko pojacanje. Ne budite razmazeni

          Comment


          • Mensa Bonsu najbolje resenje,verovatno postoji mogucnost da potpise na 2 godine,sjajan igrac monstruozna zakucavanja ima

            Comment




            • Lepa slika, samo skontajte stajling Acie Law
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Law legenda...vristao sam od smeha kad sam video

                Mogla bi ovo da bude prva postava u nekim utakmicama

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Law legenda...vristao sam od smeha kad sam video

                  Mogla bi ovo da bude prva postava u nekim utakmicama
                  Hm, 2 pleja, 2 centra... Moguce, ne i preporucljivo, zavisice od cetvorke.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Andjusic je vise dvojka nego kec,a bilo bi zanimljivo probati Raduleta i Pekmena u isto vreme na parketu

                    Ali znam da ce ta cetvorka koja dodje igrati u prvih 5,mada i ova petorica mogu da provedu koji minut zajedno na terenu.

                    Comment


                    • Cesto sam gledao Andjusica uzivo jer sam iz Vrsca, meni je on vise za keca, nekako mi se cini da mu fali onaj ubilacki instinkt neophodan da puni sa dvojke. Vise ima onaj pass first mentalitet. Ali moguce da je tako igrao u Hemofarmu, videcemo sta planiraju za njega. Tek cete videti koliko ste sa njim dobili. Sjajan igrac, moze postati samo jos bolji.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Law

                        Pops je izgleda vrlo blizu.

                        Sto se ove petorke tice, cisto sumnjam da ce Vlada tako igrati u bilo kom mecu.
                        sigpic

                        Comment


                        • I ja mislim da je sjajan,ali da ce u Partizanu bar na pocetku sluziti samo da prangija sa trojke. On ce svoje minute imati kao back-up Lawu,a i na dvojci. Ako se dokaze vrlo lako moze da postane prvi bek.

                          Dosta ce zavisiti od minutaze Bozica,pa i Kecmana. Nadam se da ce Bozic igrati samo 5 minuta,da napravi faul,pogodi trojku,a Kecman ce sigurno odmarati u slabijim utakmicama. To je Andjina sansa da se bori sa DMB-om za pozicijiu.

                          Comment


                          • Ja sada sve manje verujem da ce Pekovic da odigra i prvu Partizanovu utakmicu u Evroligi.

                            Comment


                            • Originally posted by Maric91 View Post
                              Ja sada sve manje verujem da ce Pekovic da odigra i prvu Partizanovu utakmicu u Evroligi.
                              Ne mora Ima ko da igra...Radule zver

                              Comment


                              • Koji kralj Law...
                                Videcemo kako ce se Andjusic pokazati u Evroligi, dosta ovih momaka nema to iskustvo... Moze on i na 1 i na 2, odlican je podjednako na obe pozicije, i mislim da ce pre svega biti back-up za Law-a. Bice ovo sjajna ekipa samo da se uigraju...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X