Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vraca se Gagi, a?
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Ja bih pre da se vrati Dule, makar kao skaut.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
        E tooo... ovo ko je napravio svaka mu cast.

        Comment


        • Izgleda da vas Cooper ovaj put ne lozi, pa cu ja. Ostoja je uz pomoc vrha drzave ugovorio nekoliko sastanaka da se ponude garancije EL u smislu budzeta i organizacije za wild card ukoliko Valensija osvoji EC. Otuda ona njegova izjava na KZS " mozda brze nego sto mislite".
          E sad, stvorili su se uslovi, ali ABA nije finansijski zanimljiva EL a da Partizan podmicuje sa milionima ne moze. Ovo sam cuo dok je trajalo PO okrsaji sa Zvezdom al sam mislio da je suplja prica, izgleda da je istina.

          Comment


          • Ne verujem,pa nama nisu hteli da daju licencu ni posle final foura,a sad cemo da dobijemo wild card pored timova iz Francuske,Italije,Nemacke,mislim da su to prazne price a cak i da nam daju nama treba skoro ceo novi tim,sem Marinkovica,Zagorca i mozda Velicovica i Renfroa na iskustvo ja ne vidim ko jos tu moze da igra evroligu,Jaramaz apsolutno nista nije pokazao,ove ostale smo videli protiv Zvezde,niti sta mogu da odbrane niti da pogode kos.

            Comment


            • Ma pusti ga, čuj neko da pomogne KKP u ovim vremenima, pa još da ga pogura u EL.
              Ne znam gde lik živi.
              Biće teško zadržati Trinkijerija i ove jeftine igrače, a ne obezbediti 5,6 miliona budžet.

              Reč je, naravno, o jednom mladom i jako zanimljivom igraču.

              To je naš put, svake sezone restart, mladi, za malo love, pa dokle se dogura.

              Comment


              • Last edited by kronostime; 16-04-19, 08:36.

                Comment


                • Izgleda da stvarno postoji ozbiljna mogucnost da dobijete pozivnicu za EL.
                  Procitao sam da su Baskonija,Real,CSKA,Fener,PAO i Barselona dali saglasnost.

                  Comment


                  • Originally posted by Cooper View Post
                    Ma pusti ga, čuj neko da pomogne KKP u ovim vremenima, pa još da ga pogura u EL.
                    Ne znam gde lik živi.
                    Biće teško zadržati Trinkijerija i ove jeftine igrače, a ne obezbediti 5,6 miliona budžet.

                    Reč je, naravno, o jednom mladom i jako zanimljivom igraču.

                    To je naš put, svake sezone restart, mladi, za malo love, pa dokle se dogura.
                    Evo danas Ostoja potvrdio moje rijeci. A sjeticemo se svi i njegovih ponocnih ispada na twitteru da se gazdi uvuce rektalno, pa skorasnji hvalospev Loncara i slag na torticu danasnji Ostojin intervju. Ma pusti mene, sta ja znam?!
                    Dakle jasno je da ima mig od drzave inace se ne bi blamirao,zar ne?

                    Comment


                    • Au...

                      Pa lik je populista, svako pojačanje najavljuje pre zvaničnog naloga, najavljuje legende u loži i slične gluposti.

                      Prvo da ga vidimo da potvrdi ostanak Trinkija, pa produžetak ugovora sa Lendejlom, Zagorcem, Vanjom... da obezbedi sponzorske ugovore za početak sezone, pa tek onda ove gluposti oko wc i konkurentnog budžeta za Zvezdom, Budućnosti, Cedevitom...

                      Nećete daleko dogurati ako verujete jednom Ostoji na reči. Ja znam da ja ne verujem.

                      Šanse da Partizan dobije WC za EL su ispod 1%.

                      Jedino ako Đordi loše spava noću pa želi da ispravi nepravdu od pre 8 godina.

                      Comment


                      • Ako od ovakvih neko očekuje pomoć za EL, onda...

                        https://twitter.com/loshMister/statu...21519501148161

                        Comment


                        • Originally posted by Cooper View Post

                          Jedino ako Đordi loše spava noću pa želi da ispravi nepravdu od pre 8 godina.
                          Nije bilo nikakve nepravde pre 8 godina.
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Raspored za košarkašku ligu Srbije:

                            Comment


                            • https://www.youtube.com/watch?v=PGmv...ature=youtu.be

                              Na današnji dan, na F4 u Barseloni 1998
                              https://www.youtube.com/c/krkipfc

                              Comment


                              • Na areni 2 je trenutno finale juniorske lige, igramo bez najboljeg igrača Tanaskovića.

                                Comment

                                Working...
                                X