Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kup kralja se igrao prošle sezone od 18:30 pa su naš stavili od 21h.

    Ove godine se igra od 19:30, tako da je za naš jedino bilo moguće pre.

    Niko normalan ne bi stavio nedeljom od 22h.

    Još je prodao celu halu na termin od 17h.

    Ćorava posla.

    Comment


    • Stratos je klasa, toliko velikih utakmica ima iza sebe, takvih se uvek moras pribojavati. Verujem da su male sanse da ce imati losu utakmicu.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Tu sam negde i ja sa godinama, takodje ne pamtim, samo bih postavio jedno pitanje:
        Da li bi se kukalo na termin da je, kojim slucajem, u finale otisao Dinamik?


        Ne bi. Kukao bi možda, samo nesrećni Dinamik, a nekoga bi za tim zaboleo rcq.
        Da li je pravedno da se finale igra u ovom terminu, potpuno je nebitno.
        Znali smo i "mi" da se igra tim tempom i kraj priče.
        Ja se uvek držim one maksime da šampioni rade teške stvari ili nisu šampioni.
        Kao Ratko Tankosić kad kaže Komi (Žika Todorović) u filmu "Kako je propao rokenrol".
        "Koma, ideš sa mnom, jesi nindža il' si mindža?".
        Iskreno ubeđen sam da je večeras Partizan bliži pobedi, ne samo zbog termina, nego što
        bolje izgleda od Zvezde trenutno.
        Da je pameti Kup treba igrati kao Hrvati.
        U subotu finale, svi igraju dan za dan i to je to.
        Međutim ti ovde moraš po danima da razdvajaš Zvezdu i Partizan jer se sve igra u jednoj dvorani
        da se stoka ne bi izmasakrirala međusobno i usput premlatila nekolicinu nevinih persona ili šta je već
        takva beslovesna masa spremna da uradi.
        Last edited by Jaqen Hghar; 17-02-19, 12:47.

        Comment


        • Ne razdvaja se zbog navijača.
          Takav je žreb.
          Pre 3 godine smo igrali istog dana četvrtfinale i međusobno polufinale.
          Kasnije smo mi izgubili finale od Mege.

          Sve u svemu, svake sezone je isti đavo, igrali smo i mi dan za danom, samo sad neka frka ničim izazvana.
          Last edited by Cooper; 17-02-19, 12:48.

          Comment


          • Originally posted by Cooper View Post
            Ne razdvaja se zbog navijača.
            Takav je žreb.
            Pre 2 godine smo igrali istog dana četvrtfinale i međusobno polufinale.
            Kasnije smo mi izgubili finale od Mege.

            Sve u svemu, svake sezone je isti đavo, igrali smo i mi dan za danom, samo sad neka frka ničim izazvana.
            Da nije malo STRAH.
            Ne verujem da su očekivali konačno posložen Partizan.

            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Sto se tice navijaca, niska policija zeli da sto pre otprati i jedne i druge preko Trupala.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Ne znam koji je razlog, ali ovo prelazi granicu normalnog ukusa.

                100 godina se kup igra u ovakvom sistemu i sad dižu frku kao da je pitanje života i smrti.

                Još podmetanja kao svi hteli da pomere, ali Partizan...

                Ko zna šta nas očekuje u ABA ako je ovako za kup.

                A tamo su pomerali i menjali sve u svašta.
                Te neće više F4, te na 2 dobijene, te na 3.

                Igrajte košarku!

                Comment


                • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  Da nije malo STRAH.
                  Ne verujem da su očekivali konačno posložen Partizan.

                  Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                  Ne verujem da je strah u pitanju.
                  Svi znaju u Zvezdi šta mogu da očekuju od Partizana i obrnuto.
                  Stvar je što je utisak da je sada Partizan u boljoj formi i poziciji,
                  nego pred prošli derbi u ABA ligi.
                  Osvrnuo sam se na kladionicu, i zaista je potpuno nerezonski Partizan underdog.


                  Valjda kada određuješ kvote ne vodiš se samo statistikom iz prethodnih nekoliko sezona (od poslednjih 30 mečeva između Zvezde i Partizana , Zvezda dobila 21),
                  Ja kada bih pokušavao da budem objektivan (jer priznam da to možda i nisam) dao šanse 50-50.
                  Realno 60-40 za Partizan.
                  Last edited by Jaqen Hghar; 17-02-19, 13:11.

                  Comment


                  • Bavimo se ne bitnim stvarima.
                    Igre "ispod stola" uvek bile i biće al nas ne treba tako nešto da zaokupljuje.
                    Usredsredimo se na podršku svome klubu i na kraju uz nivo raspoloženja ili slaviti ili čestitati protivniku na pobedi.
                    Puno mlatimo u praznu slamu.

                    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                      Bavimo se ne bitnim stvarima.
                      Igre "ispod stola" uvek bile i biće al nas ne treba tako nešto da zaokupljuje.
                      Usredsredimo se na podršku svome klubu i na kraju uz nivo raspoloženja ili slaviti ili čestitati protivniku na pobedi.
                      Puno mlatimo u praznu slamu.

                      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                      Ovakvi elementi bas bodu oci.
                      Ipak je ovo forum u kome se komunicira u pisanoj formi...

                      Comment


                      • Originally posted by Jimi22 View Post
                        Ovakvi elementi bas bodu oci.
                        Ipak je ovo forum u kome se komunicira u pisanoj formi...
                        Nemoj zezati.
                        Sad si krenuo i lektorisati forum.
                        Tebi se ne dešavaju kiksevi.
                        Primi moju najdublju sućut.

                        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Originally posted by Jimi22 View Post
                          Ovakvi elementi bas bodu oci.
                          Ipak je ovo forum u kome se komunicira u pisanoj formi...
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Sto bi rekao vredni i pomalo posteni Nikola Bulatovic ,Partizan mora da se vrati u vrh ...upravo o i jeste bas tako ..to tako mora i ne biraju se sredstva ..
                            ovo sto se tice vremena kada se igra utakmica to nema veze sa mozgom ...bolji ce dobiti i to je to ....nadam se dfa necemo prisustvovati otimacini od strane sudijske trojke ...

                            Comment


                            • Originally posted by darko pancev View Post
                              Sto bi rekao vredni i pomalo posteni Nikola Bulatovic ,Partizan mora da se vrati u vrh ...upravo o i jeste bas tako ..to tako mora i ne biraju se sredstva ..
                              ovo sto se tice vremena kada se igra utakmica to nema veze sa mozgom ...bolji ce dobiti i to je to ....nadam se dfa necemo prisustvovati otimacini od strane sudijske trojke ...
                              Glumac ili kosarkas FMP-a sa pikom na maloletne novinarke?
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Kako se analizira sve i svašta.
                                Pod lupom svaka izgovorena reč/rečenica.
                                Samo ne znam kako su oni tako odjednom porasli u košarkaškom smislu.

                                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X