Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma odlican je McRoberts,nego ga ja negotivim zbog NBA 2K xDDD,uvek mi zakenja tekmu,cuo sam nesto oko Arize neznam dali je tacno ali i on je vrlo blizu da dodje u Partizan

    Comment


    • Bira se izmedju McRobertsa,Powe-a i Cunninghama...verujem da je McRoberts najblizi potpisu

      Comment


      • Originally posted by M-POT View Post
        Ma odlican je McRoberts,nego ga ja negotivim zbog NBA 2K xDDD,uvek mi zakenja tekmu,cuo sam nesto oko Arize neznam dali je tacno ali i on je vrlo blizu da dodje u Partizan
        Ta prica o Arizi ti je starija od biblije, propalo je to pre 3-4 nedelje, ako ne i kasnije.

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Bira se izmedju McRobertsa,Powe-a i Cunninghama...verujem da je McRoberts najblizi potpisu
          Od ove trojica,koje je najbolje resenje za Partizan?
          CZ-JK-Elton John-Diva

          Comment


          • Originally posted by Kalu View Post
            Od ove trojica,koje je najbolje resenje za Partizan?
            McRoberts...jednostavno se najbolje uklapa u nas tim. Timski igrac,dobar na obe strane terena. A ima i dobar karakter,sto je uvek bilo bitno u Partizanu. Jedino je Gist odstupao od toga

            Comment


            • Gist je dileja! dobar nam je bio,ali Roberts ce biti jos bolji!
              Jedan je Obradovic Zarko!

              Comment


              • Stigao McRoberts ,bio je solidan prosle sezone preko 70 meceva odigrao , znaci ima solidno , bar da je ulazio u NBA ... oko 8 poena po mecu , sasvim solidno , igra odlicnu odbranu , sada nam tim izgleda odlicno u odnosu na kraj prosle sezone kada su svi otisli

                Plejevi : Law,Bozic,Andjusic
                Bekovi : Kecman,Milosavljevic
                Niska Krila : Cakarevic,Lucic
                Visoka Krila : McRoberts,Djekic
                Centri : Pekovic,Raduljica,Katic

                Jos imamo Besovica,Cekovskog,Bogdanovica,Jaramaza,Pesakovica i Miljenovica koji ce se dokazivati kroz NLB Ligu.

                Mozda najbolja petorka sa ovim timom je :

                Law-Cakarevic-McRoberts-Raduljica-Pekovic

                Iako bi ovo znacilo 3 visoka igraca sto je puno , jedan bi uvek bio zamena za Milosavljevica ali najvaznije da je tim odlican , osvajamo EuroLeague
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Ja ne verujem nista dok ne potpise.

                  Comment


                  • Ekipa nikda jaca ,mene jedno sam interesuje odakle nama toliko para???ove godine budzet izgleda preko milion, da nezapadnemo u sranja kao zvezda??Jos mi nije jasno sto gomilamo toliko igraca trunu nam klinci zbog toga i gubimo talente ,ove godine mali Bogdanovic i Jaramaz moraju da imaju vece minutaze nego prosle ali od toga nema niceg izgubice mo ih!!!!!

                    Comment


                    • McRoberts najbolje resenje ubedljivo, ali je ovako picka sto je i pokazao prosle godine u PO-u.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Originally posted by M-POT View Post
                        Ekipa nikda jaca ,mene jedno sam interesuje odakle nama toliko para???ove godine budzet izgleda preko milion, da nezapadnemo u sranja kao zvezda??Jos mi nije jasno sto gomilamo toliko igraca trunu nam klinci zbog toga i gubimo talente ,ove godine mali Bogdanovic i Jaramaz moraju da imaju vece minutaze nego prosle ali od toga nema niceg izgubice mo ih!!!!!
                        Resio je Dodik malo da ulozi, a talente necemo izgubiti jer ce se i dalje raditi sa njima i ici ce na pozajmice ako treba. Kad smo mi to upropastili bilo kog igraca?
                        sigpic

                        Comment


                        • Imamo para zato sto je Dodik konacno ispljunuo

                          Klinci ce ili igrati ili biti pozajmljeni ;)

                          Nije McRoberts jos nas.

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Imamo para zato sto je Dodik konacno ispljunuo

                            Klinci ce ili igrati ili biti pozajmljeni ;)

                            Nije McRoberts jos nas.
                            Dobro je da jos nije nas

                            Comment


                            • Originally posted by M-POT View Post
                              Dobro je da jos nije nas
                              ali ja sam ubedjen da ce biti nas ;)

                              Comment


                              • Vidite pa me napljujte sad zbog ovoga...


                                Despite rumors, McRoberts has not and will not sign overseas." (JMac reiterated that this week, and he wants to stay a Pacer)
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X