Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ponosan!

    Comment


    • Dugo se nisam ovoliko potresao.
      Ko me jebe kad sam kao i vecina idiot koji je zapravo verovao u ovu skupinu prosecnih igraca...
      Sad sledi strmopizd epskih razmera do kraja sezone, siguran sam.

      Comment


      • Ako neko zna da gubi sa pola kosa, to je Trinkijeri. Bas ga tera maler.

        Steta za utakmicu, Renfro je masio sve sto je mogao da omasi, Pejdz los takodje, S. Jankovica da ne komentarisem, ziceri, skok....... gorak poraz.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Što se sezone tiče, ne znam koliko ste koraka očekivali ove sezone.

          Ako zbrzaš, sapleteš se i razbiješ nos.

          Ovo je već sada dosta bolje nego prethodnih, a tek je januar.

          Sala, još ima da se trenira, plejof je za 8 nedelja.

          Comment


          • Preponosan!!!
            Bio sam na svim velikim košarkaškim dešavanjima zadnjih 20 godina. Bio i na F4 u Parizu. Mogu slobodno reći ovo večeras, publika i ludnica ponovo stanuju pod svodovima Pionira. U pojedinim sekvencama nisam razaznao svoje misli.
            Slažem se apsolutno od reči do reči sa Cooperom. Nije uvek dobro preskakati stepenike. Nije ovo ništa tragično niti traumatično. Iz ovoga samo korist se može dobiti. Naravno ako smo pametni.
            Za ove što najavljuju strmoglav pad nek prešaltaju daljinac na vremena Božića, Mute ili Čaneta. Ono je bila košarka za sladokusce ove velelepne igre.

            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Ocekivao sam da se sibamo u plejofu, to cu i dobiti, pa dokle stignu.
              Sledece sezone vec ocekujem sibanje za titulu.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Trebaće drugačija selekcija ako Trinki ostaje.

                Sumnjam da bi pola od ovih doveo.

                Comment


                • Naravno da će sledeće sezone tim biti kreiran po njegovoj zamisli/želji.
                  Sve u domenu platežne moći.

                  Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Jedna recenica Trinkijerija na obicnoj pres konferenciji ima vise tezine nego sav rad trenera Aba lige zajedno. Kad vidite kakako covjek jednostavno nesto objasnjava, znate da su sati i sati rada iza toga. Tesko da postoji trenutno bolji mentor za bilo kog igraca ovdje.

                    Comment


                    • Nadam se da će Trinkijeri ostati i naredne sezone u Partizanu.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Možda nije za ovu temu ali povod je sinoćna utakmica pa zbog toga ovde. Grk je dodelio loptu Ritasu na 2,7 sec do kraja iako je Trinkijeri tražio video chek.Nisam siguran , pa zato pitam da li su sudije u obavezi da pregledaju snimak ako neko traži .Mislio sam da su sudije u obavezi da to urade u poslednja 2 min ???

                        Comment


                        • Posle šokantnog poraza i ispadanja iz EC danas je na programu najveća utakmica ABA lige, regionalni klasik, Cibona - Partizan.

                          Kontam da je moral na samom dnu, da smo i fizički iscrpljeni, tako da danas ne očekujem lepu igru, ali moramo po pobedu.

                          Subota, 17h, Cibona - Partizan.

                          Comment


                          • Odvalili smo Cibose u Balkan klasiku.

                            Na kraju 24 razlike, uz maksimalnu rotaciju i bez kapi znoja.

                            Gazimo.

                            Comment


                            • Laksi trening za giganta.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Bez mnogo zamora i sa svim upisanim igračima slomili Cibose.
                                Zamerka na 13 promašenih bacanja.
                                Tekmu obeležila sjajna devetominutna partitura Đorđa Gagića - 16 poena uz 6 od 6 iz igre.
                                Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 02-02-19, 18:21.

                                Comment

                                Working...
                                X