Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa

    Comment


    • Jaoooooooooooooooooooooooooooooooooj
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Prevara od igraca. Najogavniji igrac koji je nosio crno beli dres.

        Comment


        • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Moramo da smanjimo ove suterske krize od nekoliko minuta koje imamo u svakom mecu. Imamo po nekoliko prilika da se odlepimo, ali ne mozemo nista da ubodemo.

            Steta za ovaj promasaj.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Sjajna odbrana i solidan napad za veliku veliku pobedu u sred Monaka.

              Sad sve držimo u svojim rukama, što je najvažnije.

              Bravo momci, tako se gine za sveti dres.

              Comment


              • Kada je neko dobro psihološki pripremljen i nabrijan, kada nadskoči protivnika i kada svaka ničija bude njegova onda i pobeda mora doći, ipak nekim glupostima je ispuštena prilika za pobedom većom od 4 poena. Što reče Domagoj, davno je to Partizan mogao rešiti a ja se iskreno pitam kako su ovi pobedili Zvezdu.
                Čestitam vam na pobedi.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Ovaj kreten na sk navija za Albu.
                  I prošli put navijao za Zenit kad nam je trebala pobeda Asvela.
                  Sve kontra

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    Kada je neko dobro psihološki pripremljen i nabrijan, kada nadskoči protivnika i kada svaka ničija bude njegova onda i pobeda mora doći, ipak nekim glupostima je ispuštena prilika za pobedom većom od 4 poena. Što reče Domagoj, davno je to Partizan mogao rešiti a ja se iskreno pitam kako su ovi pobedili Zvezdu.
                    Čestitam vam na pobedi.
                    To se i ja pitam, komso.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Da nam je neko dao +1 pred tekmu oberučke bi prihvatili.
                      Nema razloga nekom privodnom nezadovoljstvu.
                      Sve je u našim šakama.

                      Comment


                      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        Da nam je neko dao +1 pred tekmu oberučke bi prihvatili.
                        Nema razloga nekom privodnom nezadovoljstvu.
                        Sve je u našim šakama.
                        Ne znam šta ti je "privodnom"(misliš providnom) ja nisam nezadovoljan već samo iznosim neke činjenice, odnosno kako mislim da se odvijala utakmica.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by Cooper View Post
                          Ovaj kreten na sk navija za Albu.
                          I prošli put navijao za Zenit kad nam je trebala pobeda Asvela.
                          Sve kontra
                          Nema veze za koga je navijao. Ionako vam drugo mesto u grupi vise ne znaci mnogo (jer ce u prva u nasoj grupi biti Valencia), a prvo je dostizno pobedom u Berlinu. Tu treba jos da Alba dobije Monaco u gostima, pa da bude bas ili - ili situacija.
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Gledao ceo meč. Veliki napredak Parizana u samoj igri, idejama i realizaciji istih. To ide na čast treneru, naravno. Lepo ste popunili roster, sve na mestu, a od uklapanja Zagorca u tim (jedini se još nije snašao) vam zavisi sezona. On je bukvalno taj faktor x koji može da prevagne na jednu ili drugu stranu. Ne znam koliko ste para pukli na Renfroa, ali vredi svaki dinar. Najbitniji igrač Partizana, pravi lider. A Janković vam je doneo meso i poene u reketu, iako dečko ima svoje limite. Pojačanje je u svakom slučaju.

                            Comment


                            • Treba jedan cisti suter i ova ekipa je onda dobra. Mene iznenaduje koji status na terenu i medu navijacima i medijima ima Marinkovic. On je daleko od talenata kakve su prije imali ili Partizan ili Zvezda a vjeruje mu se beskrajno

                              Comment


                              • Da ne preterujemo oko Renfroa.

                                Lik ima šut u EC 7/31 i u plus/minus koloni je debelo u minusu.

                                Ritas -9 / +3
                                Alba -1 / +13
                                Monako -15 / +11
                                Monako +9 / -6

                                Sinoć šut 5/16 i 6 izgubljenih lopti, ali bar konačno plus dok je bio na parketu.

                                Solidan dodatak na naš tim, ali za sada u EC/derbi razmerama niša posebno.

                                Za Mornare i slične sasvim solidan.

                                Što se love tiče, Brka je klasičan šljaker već godinama, uglavnom mesečni ugovori kad se neko povredi i nigde nije ostao do kraja ugovora.

                                Sve u svemu, rekao bih da ostali bekovi igraju bolje od njegovog dolaska, imamo malo širu rotaciju i to je to.
                                Borba bre i krvava kolena.
                                Malo kvaliteta, 10 igrača i rotiraj.

                                Što se Jankovića tiče, i on je solidan dodatak, malo više mesa, čvrstine, skok, odbrana, ali opet ta bacanja.


                                Naša rotacija opet nije idealna.

                                Renfro, Nikolić,
                                Vanja, Pedž,
                                Si, Zagor,
                                Janković,
                                Gagić, Lendejl, Janković

                                Najviše nas kolje to što Novica ne može, pa tu krpe Zagor i Lendejl i to što je Pejdž nije plej a nejak je za 2 i ako nema partiju kao u Zadru nije ni za klinac.

                                Sve u svemu, jesmo za top4 u ABA i jesmo u top12 u EC, ali smo miljama daleko od tog sledećeg koraka, finala ABA i top8 EC.
                                Biće zajebano u Berlinu.

                                Comment

                                Working...
                                X