Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post
    Kako samo za slikanje... pa bez takvih ljudi u Srbiji tesko da neki klub moze da funkcionise sve dok su oni u drustvenom/drzavnom vlasnistvu. Mora neko blizak vlasti da tu bude da obezbedi finansiranje. A po nacinu na koji razmislja i radi Ostoja je super kakvi su sve mogli da vam zapadnu...
    Vesicu je srce na drugoj strani.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • U upravu je ušao još jedan privrednika i veliki partizanovac, Neša Roming.

      On bi trebalo da pomogne oko centra.

      Za Renfoa je pomogao Big Pica, dok za Trinkija Nelt. Sve vlasnici veliki partizanovci i uspešni privrednici.

      Comment


      • Lepa slika...

        Comment


        • Sve firme u Srbiji dal drzavne dal privatne sponzorisu klubove uglavnom zbog nekog dila sa politicarima. Retke su one koji rade iz cisto marketinskih razloga.

          A ne znam otkud ideja da Vesic ima srce? Taj ima samo dzep, i to duboki.

          Comment


          • Čekaj, hoćeš da kažeš da su sva sponzorstva politička i da ne postoji interes vlasnika da bude na dresu ili oko parketa, kao i da ne postoji pomoć prijatelja kluba koji istinski navija?

            Comment


            • Sponzorstva u Srbiji jesu politicke prirode i sve se svodi na ono "da se ne talasa previse".
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by Cooper View Post
                Čekaj, hoćeš da kažeš da su sva sponzorstva politička i da ne postoji interes vlasnika da bude na dresu ili oko parketa, kao i da ne postoji pomoć prijatelja kluba koji istinski navija?
                Ma kakvi, postoji pomoc prijatelja kad su drzavne pare u pitanju... niko od njih nece da da svoje pare ako ne vidi neki interes od toga. A marketinski interes je jedini trzisni koji je debelo u manjini, ovo sve ostalo je - ja tebi ti meni.

                Comment


                • Originally posted by Cooper View Post
                  U upravu je ušao još jedan privrednika i veliki partizanovac, Neša Roming.

                  On bi trebalo da pomogne oko centra.

                  Za Renfoa je pomogao Big Pica, dok za Trinkija Nelt. Sve vlasnici veliki partizanovci i uspešni privrednici.
                  A u koju grupu spada Vesa Jevrosimovic, koji je valjda sponzor takodje?

                  Comment


                  • Realno Vesa ima najbolju reklamu.
                    Najlepše čuči na dresu.

                    Inače čist biznis, kao Idea.

                    Comment


                    • Samo da vise ne kukate za pare,sve ostalo može,ali već postaje degutantno slušati kuknjavu

                      Comment


                      • https://youtu.be/E3EwxSxDL_0



                        Pred sutrašnje gostovanje u Ljubljani, podsećanje na pobedu iz 2006 godine, u meču evrolige. Košem Kecmana u poslednjim sekundama.
                        https://www.youtube.com/c/krkipfc

                        Comment


                        • Ja se izvinjavam za off, ali moram da pohvalim ovog forumaša Krki PFC. Dođe čovek, postavi neki link, napiše nešto kratko i afirmativno za svoj klub, bez prozivki i trolovanja, bez napada na suparnički tim. Ili bilo koji drugi. Kamo sreće da su svi takvi na ovom forumu.

                          Comment


                          • Originally posted by madafaka73 View Post
                            Ja se izvinjavam za off, ali moram da pohvalim ovog forumaša Krki PFC. Dođe čovek, postavi neki link, napiše nešto kratko i afirmativno za svoj klub, bez prozivki i trolovanja, bez napada na suparnički tim. Ili bilo koji drugi. Kamo sreće da su svi takvi na ovom forumu.
                            +1000

                            Mislim da KrkiPFC stvarno doprinosi temi. Takodje i kod nas ima forumas "Nas" i jos par njih sa zaista kvalitetnim postovima. U njih ubrajam i kritiku uprave ili strucnog staba kada je kritika zasluzena.

                            Bilo bi svrshishodno kada bi ovde mogli da procitamo kako ce se uklopiti Renfroe, kako ce biti izvrsena prekompozicija uloga, sta su mu prednosti, a sta mane. Mnogo bolje od nagadjanja oko njegove plate, saljivih postova sa jedne ili druge strane i to se napise stranica ili dve za nedelju dana.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Danas duel dva kluba sa sličnom filozofijom.
                              Možda dve najbolje izbalansirane ekipe, sa dosta mladih i talentovanih igrača.

                              Mi tamo dugo nismo dobili, ali imali smo 7 dana da se pripremimo.

                              Nema informacije da li bi Renfro mogao da debituje.

                              Comment


                              • Renfro u 12

                                Comment

                                Working...
                                X