Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Pokusao je Rade da prelomi, nije uspeo...ali vidi se da jedini uz Novicu ima cojones za tako nesto.
    Jbg, dobro sutiraju, mi smo umorni. Jebeni Stipanovic nas razneo u skoku..
    Bukvalno je svaka lopta u napadu bila vasa, tako da tesko da su vas razneli u skoku. Osim ako ne mislis da treba da hvatate skokove dok ne date kos?

    Originally posted by vladax10 View Post
    Stipanovic nam pretnja u reketu. Zemljo, otvori se... Inace, izgledamo kao ekipa mnogo vise nego ranije.Bili smo blizu sa ovakvim sutem.
    Ovo je kontradiktorno. Promasivali ste zicere i otvorene suteve jer prosto niste velika ekipa navikla da mentalno igra ovakve meceve. Cedevita skoro da nije ni igrala odbranu, ali ova ekipa Partizana je do sada dobijala i sutirala dobro samo kad ih ide i kada imaju velikog samopouzdanja, cim je povuci-potegni ruke ste stegnu i mase se bacanja.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Pravio im je Stipanović ozbiljne probleme sa of skokom.
      Sad sam pogledao ...imao ih je 6.

      Inače je kkp ie imao 18

      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • To sam i mislio naravno. Pokupio je off skokove kad je bilo bitno.

        Comment


        • Taj Stipanovic je kod njih jedini centar, a tek sto je slabo pokretan. Gledao sam, treba mu 5 sekundi da reaguje kada ostane sam pod kosem. Prednost mu je to sto je namazan i inteligentan pa zna kako da podeli pas ili iscacka loptu.

          Nista Cedevita nije odigrala, pogotovo u odbrani. Cobbs se nije ni trudio nesto da odbrani, jos kad je tu Pullen. U ovom mecu je Partizan sam sebe dobio i ocigledno je da umete da igrate samo kada stvari idu dobro na terenu.

          Trinchi je u pravu, ne moze on da da kos umesto igraca. Radi sa tim sto je dobio, dalje od polufinala ne moze, u polufinale bi vas odveo i Canak. Jedino da proba da prodje grupu u EC, ali ce i to ici tesko.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            To sam i mislio naravno. Pokupio je off skokove kad je bilo bitno.
            Potcenjuje se Stipanović.
            Jak i namazan centar.
            Nama je problem pravio i Štimac.

            Jednostavno, sa budžetom kakvim imamo nakrcali smo neke rukije i rekonvalescente, dok se nije Imalo za dve ključne, iskusnog pleja sa evro iskustvom i snažnog centra.

            Tu je najveća razlika između prve 3 ekipe na tabeli i po budžetu i ostataka lige gde mi spadamo.

            Sad se mora dobiti u Ljubljani, trka za poziciju 4 je otvorena, naše šanse su oko 35%.

            Comment


            • Steta, jebiga, moralo je ovo da se dobije, ali treba prihvatiti i limite ovog tima.
              Trinki nek ih maltretira na treninzima, momci nek daju sve od sebe, pa dokle stignemo.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by Cooper View Post
                Potcenjuje se Stipanović.
                Jak i namazan centar.
                Nama je problem pravio i Štimac.

                Jednostavno, sa budžetom kakvim imamo nakrcali smo neke rukije i rekonvalescente, dok se nije Imalo za dve ključne, iskusnog pleja sa evro iskustvom i snažnog centra.

                Tu je najveća razlika između prve 3 ekipe na tabeli i po budžetu i ostataka lige gde mi spadamo.

                Sad se mora dobiti u Ljubljani, trka za poziciju 4 je otvorena, naše šanse su oko 35%.
                Stimac je Oladzuvon za Stipanovica.

                Comment


                • Vratila nas Cedevita na fabrički mod.
                  Ko zna zašto to dobro.
                  Poleteli su, mi sa njima.
                  Još uvek smo tim prepun "rupa" i jednostavno još ne umemo ponoviti dve savršene u nizu.
                  Kada pređemo taj nivo onda prelazimo u ozbiljnu ekipu.

                  Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Nama treba jedan dobar centar, neko poput Marića, ko ima jačinu i čvrstinu. Lendejl je odličan, Gagić ume dobro da odigra, ali nekako mi oni nemaju tu čvrstinu ispod koša. Sigurno da sada nećemo dovoditi nijednog centra jer imamo njih dvojicu, ali eto, mislim da su umesto Gagića trebali nekog iskusnog centra da dovedu, sa iskustvom iz nekih jačih timova..
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Dolazak iskusnog Renfra doneće mnogo više slobode i produktivnosti Markusa. Pejdž neće toliko gubiti energije u postavljanju akcija već će moći baciti fokus na bolji košgeterski učinak .
                      Ne bi bilo zgoreg pazariti jednog dugajliju kao ispomoć Gagiću i Lendejlu.

                      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Jel mene secanje ne vara da je Gagic ranije igrao na poziciji 4?

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          Jel mene secanje ne vara da je Gagic ranije igrao na poziciji 4?
                          Sećanje te vara [emoji39]

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Daleko bilo, kukavce na sta bi to licilo

                            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                            Comment


                            • Igrao je Dule sa 2 petice kratke periode pošto nismo imali rezervnu četvorku.
                              Nije to nešto što je bilo planirano, niti je izgledalo dobro, samo iznuđeno rešenje.

                              To su bila zlatna EL vremena iz 3. Duletovog mandata, kada su starteri igrali 35 minuta i kad su 9, 10, 11 i 12. igrači u rotaciji bili mahači peškirima.

                              A Trinki koristi povremeno Džoka na 4, kada želi da optereti protivničke četvorke na niskom postu, kao sinoć na početku 1. i 3. četvrtine.

                              Comment


                              • A i ovde.... Duda iznenadio sa Gagicem u prvih 5:



                                Sa Krsticem u petorci sve vreme dok je bio na parketu... lepo se moze videti na 00:47.

                                Comment

                                Working...
                                X